fbpx

Виїзні майстер-класи з арт-студією “Ліхтарик”

Подзвоніть зараз і замовте

Хоча традиційні застілля, урочисті промови і святкові концерти все ще залишаються незмінними атрибутами важливих заходів, сучасні тенденції суспільного життя орієнтовані в інших напрямках. Динаміка, новітність, розвиток – ось головні акценти, розставлені сьогодні суспільством. І творчі майстер-класи ідеально відповідають на ці виклики сучасності. А з урахуванням високого рівня зайнятості ділових людей або учнів оптимальним рішенням стануть виїзні майстер-класи.

Чому це цікаво

Власноруч виготовити оригінальний парадний сервіз для всього колективу, “хором” зайнятися його розписом і ще довго насолоджуватися приємними спогадами під час спільних чаювань – хіба це не захоплююче? Або гарненько попрацювати разом над створенням картини-пазла з корпоративною символікою? А може, ви вважаєте за краще дружно розписувати новорічні іграшки, виготовляти ляльок або наносити смішні написи на футболки, щоб потім подарувати їх одне одному? Втім, можна зайнятися одночасним створенням скетчів одне на одного, і по завершенні – обмінятися цими своєрідними образотворчими компліментами. А як щодо петриківського розпису предметів побуту – з такими декораціями ваш офіс стане справжньою пам’яткою!

Виїзні заняття з різних видів творчості – це справжній “свіжий вітер” в житті будь-якої команди (колективу, класу, групи за інтересами): перед кожним учасником відкриваються нові грані мистецтва і нова сторінка його особистого творчого життя.

Переваги виїзних майстер-класів:

  • Це – не тільки шлях до розвитку та внесення різноманітності в життя будь-якого колективу, але і грамотний тайм-менеджмент: немає необхідності витрачати час на логістику, планування, реалізацію заходу і інші нюанси, вже передбачені заздалегідь організаторами майстер-класів.
  • Виїзні заняття творчістю прикрасять будь-яке свято і зроблять його не просто черговою датою, а такою подією, що запам’ятається на все життя кожному з учасників – будь він топ-менеджером або школярем. Спільна творча робота зближує людей, розкриває не тільки нові таланти, але іноді й несподівані для самої людини якості: креативність, фантазію, нестандартність мислення, генерування яскравих ідей.
  • Після виїзних майстер-класів у багатьох учасників залишається відчуття, що до них в гості завітав Санта-Клаус і обдарував найціннішими презентами: умінням радіти життю, насолодою від процесу творення, оригінальними подарунками “хенд мейд” і новими друзями за творчими інтересами.

Арт-студія “Ліхтарик” пропонує проведення таких виїзних майстер-класів:

Наші клієнти

Корпоративні майстер-класи в Києві

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам