Виїзні майстер-класи з арт-студією “Ліхтарик”

Подзвоніть зараз і замовте

Виїзні майстер-класи – це ідеальний варіант для компанії, адже Вам не треба нікуди їхати, ми приїдемо до Вас з усім необхідним та організуємо творчий відпочинок безпосередньо у Вас в офісі чи в ресторані, де буде проходити Ваш корпоратив.

Ми залюбки приїдемо в школу до Ваших дітей для проведення майстер-класу і Вам не треба буде організовувати для них транспорт та хвилюватися, що діти кудись їдуть під час учбового процесу.

З урахуванням високого рівня зайнятості ділових людей або учнів оптимальним рішенням для відпочинку та запобіганню емоційного вигорання стануть виїзні майстер-класи.

Виїзні майстер-класи

Чому це цікаво?

В розпалі робочого дня гарненько попрацювати разом над створенням картини-пазла з корпоративною символікою – що може бути більш надихаючим? А може, ви вважаєте за краще пліч-о-пліч розписувати новорічні іграшки, виготовляти ляльок або наносити малюнки  на футболки, щоб потім подарувати їх одне одному? Втім, можна зайнятися також одночасним створенням скетчів з зображенням елементів Вашого офісу, і по завершенні – обмінятися цими своєрідними образотворчими компліментами. А як щодо петриківського розпису предметів побуту – з такими декораціями ваш офіс стане справжньою пам’яткою!

Для школярів прекрасним доповненням уроків історії України буде Петриківський розпис. А як щодо розпису футболок в стилі грецького вазопису? – хіба це не прекрасний спосіб краще запам’ятати вивчене на уроках?

Перед Новим роком можна всім класом розписати новорічні іграшки та повісити їх на шкільну ялинку. Таке свято запам’ятається на все життя.

Виїзні заняття з різних видів творчості – це справжній «свіжий вітер» в житті будь-якої команди (колективу, класу, групи за інтересами): перед кожним учасником відкриваються нові грані мистецтва і нова сторінка його особистого творчого життя.

Переваги виїзних майстер-класів:

 • Це – не тільки шлях до розвитку та внесення різноманітності в життя будь-якого колективу, але і грамотний тайм-менеджмент: немає необхідності витрачати час на логістику, планування, реалізацію заходу і інші нюанси, вже передбачені заздалегідь організаторами майстер-класів.
 • Виїзні заняття творчістю прикрасять будь-яке свято і зроблять його не просто черговою датою, а такою подією, що запам’ятається на все життя кожному з учасників – будь він топ-менеджером або школярем. Спільна творча робота зближує людей, розкриває не тільки нові таланти, але іноді й несподівані для самої людини якості: креативність, фантазію, нестандартність мислення, генерування яскравих ідей.
 • Після виїзних майстер-класів у багатьох учасників залишається відчуття, що до них в гості завітав Санта-Клаус і обдарував найціннішими презентами: умінням радіти життю, насолодою від процесу творення, оригінальними подарунками «хенд-мейд» і новими друзями за творчими інтересами.

У теплу пору року, ми можемо провести майстер-клас на вулиці. У нас є досвід роботи в Пирогово, на Трухановому острові та в ботанічному саду. Крім того, ми можемо приїхати з цікавими майстер-класами для дорослих в заміський комплекс,  де Ви відзначаєте корпоратив або проводите конференцію.

Виїзні майстер-класи

Виїзні майстер-класи для чоловіків будуть так само цікаві як і для жінок. Щоб підібрати для Вас найкращий варіант виїзного майстер-класу для дорослих, ми поставимо Вам кілька запитань:

1.Скільки учасників майстер-класу буде?

2.В Вашій компанії більше чоловіків або жінок?

3.Ви хочете загальну картину чи щоб у кожного була своя творча робота?

4.Скільки часу у Вас є на майстер-клас?

5.Яка локація буде для майстер-класу?

6.Вам потрібен майстер-клас на свято?

7.Вам потрібен майстер-клас на тімбілдінг?

Дитячі майстер-класи

Незвичайні майстер-класи для дітей не обов’язково шукати десь далеко. Ми можемо привезти Вам найцікавіші майстер-класи для дітей в школу або будь-яку Вашу локацію. Дитячі майстер-класи завжди проходять весело і позитивно, з максимальною залученістю всіх учасників. Незвичайні майстер-класи для дітей, такі як живопис на воді Ебру, мозаїка або створення медових свічок урізноманітнюють будь дитяче свято.

Виїзні майстер-класи

Види майстер-класів на виїзд

Виїзні майстер-класи ми умовно ділимо на швидкі майстер-класи і тривалі майстер-класи. Швидкі виїзні майстер-класи – це живопис на воді Ебру, живопис рідким акрилом флюід арт, створення катаних медових свічок, скетчінга.

Які майстер-класи бувають більш тривалі? Живопис маслом і мозаїка займає близько трьох годин. Акварельний, пастельний, кавовий живопис триває 1,5 – 2 години, стільки ж за часом займає розпис футболок або сумок, графіка і петриківський розпис.

Майстер-класи для дітей і їх батьків

Сімейні варіанти виїзних майстер-класів краще підбирати виходячи з кількості учасників, віку наймолодшого учасника та інтересів сім’ї. З нашого досвіду можемо сказати, що найпопулярніші виїзні майстер-класи на свято для сім’ї – це розпис футболок, катання медових свічок і мозаїка.

Арт-студія “Ліхтарик” пропонує проведення таких виїзних майстер-класів:

Наші клієнти

Корпоративні майстер-класи в Києві

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам