fbpx

Виїзні майстер-класи з арт-студією “Ліхтарик”

Подзвоніть зараз і замовте

Виїзні майстер-класи – це ідеальний варіант для компанії, адже Вам не треба нікуди їхати, ми приїдемо до Вас з усім необхідним та організуємо творчий відпочинок безпосередньо у Вас в офісі чи в ресторані, де буде проходити Ваш корпоратив.

Ми залюбки приїдемо в школу до Ваших дітей для проведення майстер-класу і Вам не треба буде організовувати для них транспорт та хвилюватися, що діти кудись їдуть під час учбового процесу.

З урахуванням високого рівня зайнятості ділових людей або учнів оптимальним рішенням для відпочинку та запобіганню емоційного вигорання стануть виїзні майстер-класи.

Чому це цікаво?

В розпалі робочого дня гарненько попрацювати разом над створенням картини-пазла з корпоративною символікою – що може бути більш надихаючим? А може, ви вважаєте за краще пліч-о-пліч розписувати новорічні іграшки, виготовляти ляльок або наносити малюнки  на футболки, щоб потім подарувати їх одне одному? Втім, можна зайнятися також одночасним створенням скетчів з зображенням елементів Вашого офісу, і по завершенні – обмінятися цими своєрідними образотворчими компліментами. А як щодо петриківського розпису предметів побуту – з такими декораціями ваш офіс стане справжньою пам’яткою!

Для школярів прекрасним доповненням уроків історії України буде Петриківський розпис. А як щодо розпису футболок в стилі грецького вазопису? – хіба це не прекрасний спосіб краще запам’ятати вивчене на уроках?

Перед Новим роком можна всім класом розписати новорічні іграшки та повісити їх на шкільну ялинку. Таке свято запам’ятається на все життя.

Виїзні заняття з різних видів творчості – це справжній «свіжий вітер» в житті будь-якої команди (колективу, класу, групи за інтересами): перед кожним учасником відкриваються нові грані мистецтва і нова сторінка його особистого творчого життя.

Переваги виїзних майстер-класів:

  • Це – не тільки шлях до розвитку та внесення різноманітності в життя будь-якого колективу, але і грамотний тайм-менеджмент: немає необхідності витрачати час на логістику, планування, реалізацію заходу і інші нюанси, вже передбачені заздалегідь організаторами майстер-класів.
  • Виїзні заняття творчістю прикрасять будь-яке свято і зроблять його не просто черговою датою, а такою подією, що запам’ятається на все життя кожному з учасників – будь він топ-менеджером або школярем. Спільна творча робота зближує людей, розкриває не тільки нові таланти, але іноді й несподівані для самої людини якості: креативність, фантазію, нестандартність мислення, генерування яскравих ідей.
  • Після виїзних майстер-класів у багатьох учасників залишається відчуття, що до них в гості завітав Санта-Клаус і обдарував найціннішими презентами: умінням радіти життю, насолодою від процесу творення, оригінальними подарунками «хенд-мейд» і новими друзями за творчими інтересами.

Арт-студія “Ліхтарик” пропонує проведення таких виїзних майстер-класів:

Наші клієнти

Корпоративні майстер-класи в Києві

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти
Напишіть нам