Виїзні майстер-класи з арт-студією “Ліхтарик”

Подзвоніть зараз і замовте

Як часто Ви задавали собі питання: як урізноманітнити своє свято? Як організувати щось цікаве, креативне, творче і щоб нічого самим не докуповувати?

Виїзні майстер-класи – це ідеальний варіант корпоративного або сімейного свята, де ми привозимо з собою все необхідне для творчості.

Виїзний майстер-клас – це універсальне рішення для корпоративу або тімбілдінгу. В залежності від Вашої потреби ми організуємо майстер-клас таким чином, щоб у кожного учасника була своя робота, або щоб всі працювали над спільним результатом.

Виїзні майстер-класи в школу також прекрасний варіант для урізноманітнення шкільної програми. Для школярів прекрасним доповненням уроків історії України буде Петриківський розпис. А як щодо розпису футболок в стилі грецького вазопису? – хіба це не прекрасний спосіб краще запам’ятати вивчене на уроках?

Та не лише в навчальних цілях можна використати можливості майстер-класів. Перед Новим роком можна всім класом розписати новорічні іграшки та повісити їх на шкільну ялинку. Таке свято запам’ятається на все життя.

Виїзні майстер-класи

Чому це цікаво?

Щоденна рутинна робота в офісі виснажує, а команді потрібне натхнення для подальшої роботи? – запросіть нас до себе в офіс з виїзним майстер-класом і ми привеземо з собою не лише матеріали для творчості, а й чималу порцію натхнення.

Якщо у вас насичений робочий день, то ми можемо провести майстер-клас тривалістю одну годину і вписатися в обідню перерву або провести майстер-клас в кінці робочого дня. Ідеальні варіанти для такого формату:

 • Живопис на воді – ебру. Швидка техніка малювання на воді дозволяє працювати швидко. Якщо у Вас команда до 10 учасників, то можна організувати майстер-клас на годину, де кожен зробить по три малюнки. Якщо ж у вас багато співробітників, але обмежений час, то кожен може зробити по одному малюнку, відчути магію живопису на воді та піти на обід. Всі малюнки переносяться на папір та лишаються приємним спогадом про майстер-клас.
 • Виготовлення воскових свічок. Катані, медові свічки – це релакс в чистому вигляді. Приємний на дотик натуральний бджолиний віск, аромат меду та безліч приємних дрібничок для декору свічок відволічуть від рутини та дадуть змогу розслабитись і набратися сил для роботи.
 • Скетчінг – це швидкі замальовки, які переносять вас у відпустку або приємну подорож. Малювання скетчів – це швидкий процес, який потребує швидкого мислення, а це означає, що треба сконцентруватись на процесі та відпустити сторонні думки. Не секрет, що саме тоді, коли перестаєш думати про вирішення складного завдання, рішення приходить саме собою. Такі осяяння часто трапляються після творчої паузи.

Переваги виїзних майстер-класів:

Виїзні майстер-класи – це не тільки шлях до розвитку та внесення різноманітності в життя команди, але і грамотний тайм-менеджмент: немає необхідності витрачати час на логістику, планування, реалізацію заходу та інші нюанси. Ми можемо приїхати до Вас в офіс або на іншу локацію Вашого корпоративного заходу та провести майстер-клас, який Ви завчасно обираєте.

Виїзні заняття творчістю прикрасять будь-яке свято і зроблять його не просто черговою датою, а такою подією, що запам’ятається на все життя кожному з учасників. Спільна творча робота зближує людей, розкриває не тільки нові таланти, але іноді й несподівані для самої людини якості: креативність, фантазію, нестандартність мислення, генерування яскравих ідей.

Де можна провести виїзний майстер-клас:

 • Ми можемо організувати майстер-клас у Вас в офісі.
 • Якщо Ви святкуєте корпоратив в ресторані, у нас є варіанти майстер-класів, які підійдуть для цієї локації.
 • У теплу пору року, ми можемо провести майстер-клас під відкритим небом. У нас є досвід роботи в Пирогово, на Трухановому острові та в ботанічному саду. Крім того, ми можемо приїхати з цікавими майстер-класами для дорослих в заміський комплекс, де Ви відзначаєте корпоратив або проводите конференцію.

Часто замовники турбуються, чи будуть майстер-класи цікаві чоловікам в компанії. Виїзні майстер-класи для чоловіків будуть так само цікаві як і для жінок. Щоб підібрати для Вас найкращий варіант виїзного майстер-класу для дорослих, ми поставимо Вам кілька запитань:

1.Скільки буде учасників майстер-класу?

2.В Вашій компанії більше чоловіків або жінок?

3.Ви хочете загальну картину чи щоб у кожного була своя творча робота?

4.Скільки часу у Вас є на майстер-клас?

5.Яка локація буде для майстер-класу?

6.Вам потрібен майстер-клас на свято?

7.Вам потрібен майстер-клас на тімбілдінг?

Виїзні майстер-класи

Види майстер-класів на виїзд

Виїзні майстер-класи ми умовно ділимо на швидкі майстер-класи і тривалі майстер-класи. Швидкі виїзні майстер-класи – це живопис на воді ебру, живопис рідким акрилом флюїд арт, створення катаних медових свічок, скетчінг.

Які майстер-класи бувають більш тривалими? Живопис маслом і мозаїка займає близько трьох годин. Акварельний, пастельний, кавовий живопис триває 1,5 – 2 години, стільки ж за часом займає розпис футболок або сумок, графіка і петриківський розпис.

Олійний або акриловий живопис та написання спільної картини зазвичай займає 2,5 – 3 години.

Ідеї виїзних майстер-класів

 • Написання картин олійними або акриловими фарбами. Це один з найбільш тривалих майстер-класів, який передбачає наявність 2,5 – 3 годин часу на майстер-клас та повне занурення в творчість. Ми зазвичай радимо малювати акриловими фарбами, адже вони швидко сохнуть і картини одразу можна транспортувати. Але, якщо ви малюєте в офісі, то можна використати і олійні фарби. Перед майстер-класом ми погоджуємо тему живопису, підбираємо сюжети і вже на занятті втілюємо їх на полотні.
 • Написання спільної картини – це прекрасний варіант для тімбілдінгу. Але і просто для корпоративного заходу, такий вид живопису ідеально підходить. Перед майстер-класом, ми погоджуємо розмір картини, кількість фрагментів з яких вона буде складатися (зазвичай від одного до трьох) та сюжет. Всі організаційні моменти погоджуються завчасно, адже малювання спільної картини – відповідальний процес, де все має бути правильно організовано. Тільки в такому випадку картину можна буде повісити в офісі та насолоджуватися результатом спільної творчості.
 • Флюїд арт – це майстер-клас, який підходить для компанії, в якій є учасники, які хвилюються, що не вміють малювати. Абстрактна техніка живопису рідким акрилом підходить початківцям якнайкраще. Але з флюїд артом є кілька нюансів: на виїзді цей майстер-клас можна проводити в офісі, так щоб була можливість лишити картини мінімум на добу сохнути в горизонтальному положенні. Важливим бонусом від арт-студії «Ліхтарик» є наявність пробної картини, яку кожен створює щоб спробувати техніку та зрозуміти способи заливки і відчути поєднання кольорів.
 • Петриківський розпис найкраще підходить для жіночого колективу. Цей традиційний декоративний розпис користується популярністю на День вишиванки, 8 березня або професійні свята. В основі ідеї майстер-класу лежить розпис дерев’яної дощечки традиційними орнаментами. Для розпису ми використовуємо автентичні пензлі-кошатки.
 • Скетчі – це швидкі замальовки аквареллю, лайнерами та маркерами, які прекрасно підійдуть для майстер-класу на пленері в ботанічному саду або іншому мальовничому місці.
 • Акварель – це живопис, який легко провести на будь-якій локації. Акварельні фарби легкі, повітряні та ніжні, які прийдуться до смаку як чоловікам так і жінкам.
 • Ебру – це традиційний живопис на воді, який чудово підійде для велком зони на Вашій конференції або для релаксуючого майстер-класу в офісі чи на природі. При замовленні майстер-класу з ебру слід пам’ятати, що ці фарби не відпираються від одягу. Звісно ж ми даємо фартушки та бахіли, щоб захистити Ваш одяг.
 • Кавовий живопис прекрасно підійде для ранкових майстер-класів в офісі або для творчого майстер-класу в ресторані (особливо, якщо ресторан не хоче бачити на своїй території фарби, а ви прагнете творчості). Ароматні, монохромні картини стануть для вас прекрасним творчим досвідом.
 • Вітраж – це живопис на склі, який підійде для Family day, де співробітники зможуть створювати картини разом з дітками. Скляні картини, ми одразу оформлюємо в рамочки. Тобто, у Вас одразу буде готова оформлена робота.
 • Мозаїка – це майстер-клас з декорування фото рамки, дзеркала або підставок під гаряче (залежить від часу на який ви розраховуєте). Мозаїку можна робити на будь-якій локації де є доступ до води. Перевагою мозаїки є те, що тут зовсім не потрібен досвід малювання. А медитативна техніка мозаїки дозволяє відпочити та переключитись від повсякденності.
 • Розпис сумок або футболок – це майстер-клас, який дозволяє створити корпоративний стиль. Ми завчасно погоджуємо малюнок, можемо додати до малюнку Ваш логотип. Малювання по тканині відбувається текстильними фарбами, потім ці футболки або сумки можна носити та прати на делікатному режимі.
 • Виготовлення медових свічок – це дуже медитативний та приємний процес. Створення катаних свічок з натурального воску – це швидкий майстер-клас, де можна зробити та задекорувати три свічки. Майстер-клас підійде для велком зони, для творчості в офісі, в ресторані або на природі.
 • Розпис новорічних іграшок – це сезонний майстер до новорічних свят. Розпис ялинкових прикрас – це атмосферний святковий майстер-клас, який не лишить байдужим нікого. А прекрасні іграшки, розписані власними руками стануть окрасою Вашої ялинки на довгі роки.
 • Писанкарство – це сезонний майстер-клас до Великодня. Розпис традиційних писанок – це справжнє занурення в атмосферу свята. Ми познайомимо Вас з орнаментами та символікою писанкарства, розкажемо про значення кольорів в писанці. В результаті, Ви зможете зробити власну писанку, яка стане Вашим оберегом.

Виїзні майстер-класи

Як замовити виїзний майстер-клас?

Для замовлення майстер-класу, Ви можете подзвонити нам в студію за телефонами: 068-270-70-86 та 095-661-33-81 або написати на електронну пошту info@lihtaryk.com.ua, Facebook(Lihtaryk), Instagram (@Lihtaryk_artstudio), Viber чи Telegram на номер 068-270-70-86. Ми погодимо з Вами дату, час та вид майстер-класу, підберемо для Вас сюжети і варіанти малюнків. Після погодження всіх важливих моментів, проведення майстер-класу буде легким та приємним.

Ми привозимо з собою всі необхідні матеріали. Полотна або папір, фарби, пензлі, мастихіни, мольберти (за необхідності) – все це ми забезпечуємо. Від Вас потрібні лише столи і стільці, доступ до води та розетки.

Під час майстер-класу з Вами працює один або кілька художників, в залежності від кількості учасників майстер-класу.

Замовити виїзний майстер-клас на 8 березня або Новий рік краще завчасно, щоб зручний для Вас час був вільним. Дізнатися про актуальні вільні дати завжди можна у нас в студії. Ми з радістю забронюємо Вам дату і час та організуємо виїзний майстер-клас, врахувавши усі Ваші побажання.

Виїзні майстер-класи підходять тільки для корпоративів?

Однозначно ні. Виїзний майстер-клас можна організувати на День народження (для дорослого або дитини від 6 років), на весілля або сімейне свято чи для школярів в школу. Щоб дізнатися подробиці дитячих виїзних майстер-класів – телефонуйте нам. Ми залюбки підберемо цікаві варіанти в залежності від віку дітей, локації та кількості учасників.

Будемо раді організувати майстер-клас на Ваше свято або корпоративну подію.

Арт-студія “Ліхтарик” пропонує проведення таких виїзних майстер-класів:

Наші клієнти

Корпоративні майстер-класи в Києві

FAQ

1. Де можна організувати виїзний майстер-клас?
Виїзні майстер-класи ідеально підходять для корпоративу в офісі, святкування Дня народження в заміському комплексі або ресторані. В теплу пору року майстер-класи на виїзді можна провести на природі. Для виїзного майстер-класу підходить будь-яка локація, головне погодити всі деталі завчасно, щоб підібрати оптимальний майстер-клас. Так, для офісу підходить олійний або акриловий живопис, флюїд арт, ебру, мозаїка, вітраж, Петриківський розпис, розпис сумок або футболок, писанкарство, розпис новорічних іграшок. Для ресторану радимо обирати кавовий живопис, акварель, пастель, фешн ілюстрацію, виготовлення медових свічок, скетчі, графіку, розпис новорічних іграшок. Для корпоративу на природі підходять майстер-класи скетчінгу, акварелі, фешн ілюстрації, розпису еко сумок або футболок, виготовлення медових свічок, Петриківський розпис.
2. Які майстер-класи можна обрати на виїзд?
Вибір майстер-класу для Вашої локації залежить в першу чергу від того, де саме Ви плануєте проведення творчого заходу. Для всіх наших майстер-класів на виїзд ми використовуємо безпечні матеріали без різких запахів. Однак, є фарби, які не відмиваються з поверхонь (наприклад, фарба для ебру), є майстер-класи, де фарба тече (флюїд арт) і якщо потрапить на ковролін - її буде складно відмити. Той самий флюїд арт потребує тривалого часу висихання картин перед тим, як їх можна буде транспортувати (1-2 дні). Тож, перед тим, як обрати майстер-клас, ми завжди розпитуємо про локацію, щоб підібрати ідеальний варіант. Оптимальними варіантами виїзних майстер-класів є розпис сумок або футболок, Петриківський розпис, кавовий живопис, скетчі, виготовлення свічок з вощини. Крім того, на виїзді ми можемо проводити тімбілдінги з написання спільних картин для команд. Також, на вашій локації можна проводити сезонні майстер-класи з розпису ялинкових прикрас або писанкарства.
3. Яка вартість виїзних майстер-класів?
Вартість виїздних майстер-класів від арт-студії «Ліхтарик» залежить від обраного майстер-класу, кількості учасників та локації (в Києві чи за межами Києва). Мінімальна вартість виїздного майстер-класу 3000 грн. Додатково оплачується таксі з нашої студії на вашу локацію і назад.
4. Що входить у вартість виїзного майстер-класу?
Всі матеріали ми привозимо з собою. У вартість входять полотна, сумки, футболки, фарби та все необхідне для заняття. Всі майстер-класи проводять фахові художники. Від локації потрібні лише столи і стільці, бажано доступ до води та розетки.
5. Навіщо потрібні виїзні майстер-класи для дорослих?
Виїзні майстер-класи для дорослих – це прекрасна можливість урізноманітнити будь-яке свято: День народження, весілля, заручини, дівич-вечір. Проте, виїзні майстер-класи можуть бути і творчим доповненням для корпоративного святкування Дня компанії, Нового Року, 8 березня, Великодня, Дня Вишиванки, Дня Незалежності та інших свят. Також, творчі майстер-класи можуть слугувати тімбілдінгом, де учасники будуть займатися не характерною для себе діяльністю, відкриють в собі творчий потенціал, зможуть відволіктися від рутини та створять, наприклад, спільну картину для офісу.
6. Як обрати виїзний майстер-клас в школу?
Виїзні майстер-класи в школу мають відповідати одразу кільком критеріям: бути цікавими, пізнавальними та не дуже тривалими по часу (щоб діти не втомились). Традиційно найкращими варіантами для виїзних майстер-класів у школу є: виготовлення медових свічок, Петриківський розпис, розпис сумок або футболок, ліпка з глини, мозаїка, а також сезонний майстер-клас з розпису новорічних іграшок. Арт-студія «Ліхтарик» може провести творчий майстер-клас в класі під час навчання або після уроків.
7. Як вибрати виїзний майстер-клас на День народження?
День народження – це завжди прекрасна можливість зібрати разом друзів або родину. Але, традиційне святкування в ресторані з року в рік може набриднути. Тож, арт-студія «Ліхтарик» пропонує Вам урізноманітнити свято творчими майстер-класами. Найпопулярніші майстер-класи на День народження: розпис сумок або футболок, олійний живопис, живопис на воді ебру, флюїд арт, акварель або пастель, мозаїка, вітраж, скетчі та Петриківський розпис.
8. Як обрати виїзний майстер-клас в офіс?
Арт-студія «Ліхтарик» зможе провести виїзний майстер-клас в вашому офісі в кінці робочого дня, в обідню перерву, на День народження компанії або в переддень свята. Щоб підібрати для Вас найкращий варіант нам потрібно знати скільки вільного часу Ви маєте, орієнтовну кількість учасників та ваші побажання. Найпопулярніші варіанти для виїзного майстер-класу в офіс: розпис сумок або футболок, олійний або акриловий живопис, флюїд арт, Петриківський розпис, акварельний та кавовий живопис, мозаїка, а також живопис на воді – ебру.
9. Чи підходять виїзні майстер-класи для дітей?
Так, арт-студія «Ліхтарик» може організувати майстер-клас для дітей віком від 6 років. Ми можемо приїхати в школу до ваших дітей з усіма необхідними матеріалами.
Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам