fbpx

Проведення майстер-класів на весіллях та днях народження

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Банальні сценарії весілля, що майже нічим не відрізняються одне від одного, не надихають? Бажаєте провести весілля, день народження або інше важливе свято незвично – так, щоб спогади викликали радісну посмішку впродовж багатьох років? Майстер-класи для дітей та дорослих, проведені під час урочистостей, залишать вам та вашим гостям незабутні враження.

Танці зі стільцями, проголошені з шпаргалки тости, гості, яких змучили безглузді конкурси, – весь цей багаж “справжнього тамади”, здавалося б, вже давно залишився в минулому. Але питання, чим розважати гостей протягом усього свята, залишається вельми актуальним. А якщо серед учасників є ще й багато малюків, організація дозвілля потребуватиме багато сил та енергії. Покладіться на професіоналів, і ваше свято буде сповнене креативу та оригінальних рішень. Творчі майстер-класи на весіллях та днях народження – ідеальна знахідка для тих, хто готовий йти назустріч усьому цікавому та новому.

Майстер-класи для дітей та дорослих: чому це цікаво

Уявіть, як на перлову, золоту, а може й діамантову річницю весілля ви дивитеся на картину, що була спільно намальована вами в день одруження, читаєте побажання, написані на честь цієї події гостями у спеціальній книзі ілюстрацій, або п’єте чай з кружок, що були виліплені вами в цей знаменний день. А поруч сидять ваші гості, захоплено перебираючи малюнки, що були виконані під час вашого весілля їхніми, тоді ще дитячими, руками. Творчі майстер-класи на весіллях та днях народження – це не тільки захоплююча пригода для дорослих та дітей. Це – шанс подарувати вашому святу довге життя в спогадах про спільну творчість.

Переваги проведення майстер-класів на весіллях та днях народження:

  • неповторний сценарій святкування важливої події з елементами творчих експериментів;
  • цікаве дозвілля для всіх учасників свята, що захоплює з самого початку й об’єднує усіх навколо процесу творення: гості можуть малювати, ліпити, розписувати, складати пазли та мозаїку, і все це – спільними зусиллями;
  • майстер-класи для дітей – найкраща розвага для маленьких гостей на вашому заході;
  • унікальні подарунки, виготовлені та креативно оформлені гостями на ваших очах.

Як вибрати

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті