fbpx

Проведення майстер-класів на весіллях та днях народження

Подзвоніть зараз і замовте

Весілля – це важливий день в житті кожної пари. Хочеться відсвяткувати цю подію по-особливому, зі смаком та приємними спогадами на все життя. Бажаєте провести весілля, День народження або інше важливе свято незвично – так, щоб спогади викликали радісну посмішку впродовж багатьох років? Майстер-класи для дітей та дорослих, проведені під час урочистостей, залишать вам та вашим гостям незабутні враження.

Обрати локацію для святкування, погодити меню, вибрати святкове вбрання. Все це приємні турботи, що супроводжують кожне весілля. Однак, часто питання, чим розважати гостей протягом усього свята, залишається одним з найскладніших. А якщо серед учасників є ще й багато малюків, організація дозвілля потребуватиме багато сил та енергії. Покладіться на професіоналів, і ваше свято буде сповнене креативу та оригінальних рішень. Творчі майстер-класи на весіллях та Днях народження – ідеальна знахідка для тих, хто готовий йти назустріч усьому цікавому та новому.

Варіанти майстер-класів на весілля:

 1. Розробка індивідуального сценарію малювання картини молодими або гостями.
 2. Розпис футболок дітьми та дефіле юних модників перед гостями після майстер-класу.
 3. На етно-весіллях користуються популярністю майстер-класи з гончарства та петриківського розпису. На обох майстер-класах молоді з гостями створюють автентичні речі домашнього вжитку для новоспеченої родини.
 4. Скетчі з ефектними замальовками весілля.

Майстер-класи для дітей та дорослих: чому це цікаво

Уявіть, як на перлову, золоту, а може й діамантову річницю весілля ви дивитеся на картину, що була спільно намальована вами в день одруження, читаєте побажання, написані на честь цієї події гостями у спеціальній книзі ілюстрацій, або п’єте чай з кружок, що були виліплені вами в цей знаменний день. А поруч сидять ваші гості, захоплено перебираючи малюнки, що були виконані під час вашого весілля їхніми, тоді ще дитячими, руками. Творчі майстер-класи на весіллях та днях народження – це не тільки захоплююча пригода для дорослих та дітей. Це – шанс подарувати вашому святу довге життя в спогадах про спільну творчість.

Майстер-клас на весілля можна вибрати для дітей або для дорослих. Дитячі майстер-класи на весіллі розважать дітей і дадуть можливість Вашим гостям розважитися на святі. Дорослі творчі майстер-класи на весіллі допомагають створити неповторні подарунки-враження для молодят.

Який майстер-клас вибрати на весілля:

 • написання загальної картини для молодят;
 • створення скетчів на пам’ять;
 • розпис еко-сумок;
 • живопис на воді Ебру в велком зоні.

Переваги проведення майстер-класів на весіллях та днях народження:

 • неповторний сценарій святкування важливої події з елементами творчих експериментів;
 • цікаве дозвілля для всіх учасників свята, що захоплює з самого початку й об’єднує усіх навколо процесу творення: гості можуть малювати, ліпити, розписувати, складати мозаїку, і все це – спільними зусиллями;
 • майстер-класи для дітей – найкраща розвага для маленьких гостей на вашому заході;
 • унікальні подарунки, виготовлені та креативно оформлені гостями на ваших очах.

Як вибрати

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам