Запитання та відповіді

Подзвоніть зараз і замовте

Як я можу замовити подарунковий сертифікат? 

Подарунковий сертифікат можна придбати у нас в студії, або в електронному вигляді. Для отримання сертифікату в електронному вигляді напишіть нам смс, або повідомлення в Фейсбук чи на електронну пошту, з Вашою електронною адресою, назвою майстер-класу, за який Вам потрібен сертифікат, або сумою, на яку Ви хочете придбати сертифікат по номіналу, та ім’я людини, якій даруєте сертифікат. У відповідь ми надішлемо Вам реквізити для оплати. Після оплати на пошту Вам прийде сертифікат з унікальним кодом для його активації.

Скільки часу діє подарунковий сертифікат? 

Сертифікат діє 6 місяців з дати купівлі.

Чи можна придбати сертифікат на певну сумму, а не на окремий майстер-клас?

Звісно. Ви можете придбати сертифікат на будь-який майстер-клас від 250 грн. При активації ми запропонуємо усі можливі варіанти в рамках номіналу сертифікату.

Чи підходять майстер-класи з живопису для новачків? 

Так, майстер-класи проходть таким чином, що кожен учасник зможе написати картину. Якщо Ви малюєте вперше, то художник допоможе Вам вибрати нескладну композицію, яку реально написати новачку за одне заняття.

Якого розміру картину я напишу на майстер-класі олійного живопису?

Ми надаємо два формати полотна на вибір. Якщо Ви малюєте вперше, то ідеальний розмір полотна 20х30 (вартість майстер-класу на такому форматі 400 грн). Якщо Ви вже малювали олійними фарбами і хочете спробувати себе на більшому форматі,то ми підготували для Вас полотно 30х40 (вартість майстер-класу на такому полотні 550 грн). Якщо Вам потрібно полотно більшого формату, то ціна визначається індивідуально. Якщо Ви не закінчили картину за одне заняття, то кожне наступне заняття коштує 400 грн.

Що я буду малювати?

Ми не обмежуємо фантазію наших гостей. Ви можете принести свою роздруковану картинку, яку хочете намалювати, або вибрати з нашого каталога. Це може бути репродукція улюбленої картини, або фотографія, зроблена у відпустці.

Коли я можу забрати свою картину після майстер-класу?

Картину можна забрати одразу після майстер-класу, але дуже обережно. Ми запакуємо Вашу картину в коробку для зручності. В іншому разі картина залишається у нас на 2-3 тижні, щоб висохнути, після чого Ви можете її забрати. Картини зберігаються 2 тижні з дати висихання картини.

Як мені дізнатись, що моя картина висохла?

Залишайте свій номер телефону та ім’я на звороті картини і Вам прийде смс, як тільки вона висохне.

Чи випалюються вироби з групового майстер-класу по гончарству?

Базово випал не включаєтся у вартість групового майстер-класу, але Ви можете замовити випал гончарного виробу, що зроблений на гончарному колі, за додаткову плату.

Чи випалюються ліпні фігурки?

Ліпні фігурки надто тендітні для випалу, тому їх Ви можете забрати через три дні після майстер-класу, коли вони будуть сухі та придатні для транспортування.

Скільки часу зберігаться гончарні вироби?

Гончарні вироби, які не залишаються на випал, зберігаються в студії 2 тижні з дати проведення майстер-класу. Дата проведення майстер-класу та дата, до якої зберігаються вироби, вказується на візитці, яку Вам дає адміністратор перед початком заняття.

Як мені транспортувати гончарні вироби?

Ми пакуємо гончарні вироби у крафтові пакети. Але, якщо Ви робите тендітні фігурки, то візьміть з собою коробочку для їх надійнішого транспортування. Не бажано складати гончарні вироби в жіночі сумочки та пакети з продуктами.

Що відбувається з тими виробами, які ніхто не забрав?

Через два тижні після майстер-класу, ми розмочуємо вироби, які ніхто не забрав, і глина знову потрапляє в руки наших гостей, які ліплять з неї свої вироби.

Якщо я не встигаю забрати вироби?

Якщо Ви хочете забрати вироби. але не встигаєте цього зробити, надішліть нам на Viber 0682707086 фотографії Ваших виробів, дату майстер-класу та інформацію про підпис на виробах і дату, коли Ви приїдете за своїми виробами, і ми Вам їх відкладемо.

Коли я можу забрати вироби з випалу?

Випал – це технологічний процес, який залежить від ряду факторів. Вироби після випалу зазвичай готові протягом місяця. Як тільки вони готові, ми одразу телефонуємо Вам. Ви можете забрати свої випалені вироби у нас в студії або ми надішлемо їх Новою Поштою. Випалені вироби зберігаються в студії 2 тижні з моменту готовності.

Як мені замовити доставку випалених виробів Новою Пошою?

Напишіть нам смс на номер 095-661-33-81 або 068-270-70-86 з номером випалу, який вказаний на візитці, що ми даємо Вам перед майстер-класом, номер відділення Нової Пошти, Ваше ім’я та прізвище. Ми надішлемо Вам у відповідь номер накладної.

Чим відрізняються випалені та невипалені вироби?

Вироби, що не пройшли випал, є декоративними. В них не можна наливати рідину. Випалені вироби – повноцінний посуд. Після майстер-класу ми даємо Вам інструкцію з молочення, завдяки якій Ви зможете продовжити свій майстер-клас вдома і надати своєму посуду той колір, який Вам подобаєтся від світлого до темно-коричневого.

Навіщо молочити вироби? 

Молоко при термічній обробці закриває пори глиняного виробу і робить його ще міцнішим.

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті