Художня студія

Подзвоніть зараз і замовте

Художня студія – це місце, де живе творчість, тут яскраві барви та багато цікавих живописних технік. В художній студії «Ліхтарик» безліч картин: абстрактних і предметних, написаних олійними чи акриловими фарбами, аквареллю чи пастеллю, кавою чи піском.

Всі ми малювали в дитинстві, а багато хто дійсно любив малювати. Та з віком наші стосунки з малюванням змінювались. Причини цьому були різні: відсутність можливості ходити в художню школу, нецікаві уроки малювання в школі або ж просто зникнення цікавості до творчих занять. І якщо остання причина об’єктивна і пов’язана з нашими інтересами, то перші дві просто ставлять «на паузу» наші стосунки з малюванням. Налагодити ці стосунки покликана художня студія для дорослих.

Художня студія для дорослих – це невід’ємна частина атмосфери міста останніх років. Якщо раніше з подругами можна було зустрітися в ресторані, на дискотеці, на концерті або в театрі, то зараз одне з найулюбленіших місць зустрічі з подругами стала художня студія «Ліхтарик». Майстер-класи з живопису в художній студії – це одночасно творчий відпочинок, можливість зустрітися з близькими подругами та повернути собі віру в свої творчі здібності.

Художники арт-студії «Ліхтарик» будують кожен майстер-клас так, щоб навіть початківець відчув в собі сили створювати картини. Ми спеціалізуємось саме на роботі з людьми, які ніколи не малювали. Ми вміємо цікаво та зрозуміло розказати про складні речі. Ми можемо просто пояснити головні технічні особливості і прийоми. А щоб майстер-клас не був нудним, ми розказуємо цікаві факти про історію техніки, поєднання кольорів та загалом мистецькі новинки.

Художня студія для дорослих – це місце, де можна не просто прийти і помалювати. Тут можна зустрітися з подругами, відсвяткувати день народження, прийти на творче побачення або влаштувати сімейний день творчості.

Художня студія для дітей – це улюблене місце дітей, де можна займатися творчістю, святкувати дні народження та відкривати для себе нові знання. Тут можна дізнатися багато цікавого, спробувати цікаві техніки та відвідати неймовірні майстер-класи.

Художня студія

Які майстер-класи є в художній студії?

Арт-студія «Ліхтарик» пропонує низку цікавих майстер-класів з різноманітних технік живопису:

 • Олійний живопис – одна з класичних технік живопису на полотні. Саме олійний живопис мають на увазі люди, коли говорять про «справжнє мистецтво». Та боятися олійного живопису не варто. Ця техніка максимально дружня для початківців. Олійними фарбами можна писати гладенько або пастозно, можна використовувати пензлі або мастихіни. Олія дозволяє написати картину за один раз або ж писати багатошарово. А головне, олійний живопис можна легко змінювати і виправляти неточності. Отже, олійний живопис відкриває безліч можливостей і експериментів.
 • Акварельний живопис вважається одним з найскладніших видів живопису. Річ у тому, що акварельна фарба дуже рідка і тече під час роботи. А основа, на якій ми пишемо аквареллю – папір (хоча він і розроблений для акварелі, цупкий та фактурний) швидко розмокає і не дає можливості для виправлення недоліків. Та не зважаючи на це, ми допомагаємо підібрати яскраві та не складні малюнки, які ідеально підходять для знайомства з аквареллю. Перші рази роботи з цією примхливою технікою краще малювати не на мольберті, а на столі.
 • Флюїд арт – це найпопулярніша абстрактна техніка живопису останніх років. Її секрет полягає в тому, що не треба вміти малювати, щоб створювати картини в цій техніці. Достатньо знати пропорції поєднання фарб, основи колориту і техніки заливки. І все це ми детально розказуємо на майстер-класі. А ще ми знаємо як важко з першого разу підібрати ту саму кольорову гамму і техніку заливки рідкого акрилу. І це ж не олійний живопис, флюїд арт корекції не визнає. Тому, на наших майстер-класах у вас буде спочатку пробна робота. І якщо вона буде не ідеальна, то засмучуватись не варто, адже попереду ще одна картина, де вже можна врахувати весь досвід першої спроби. А якщо перша картина вийшла саме така як хотілось, то у вас буде дві неймовірні картини за один майстер-клас.
 • Ботанічна ілюстрація – це варіація на тему акварельного майстер-класу, але тут ми малюємо квіти, листочки та інші елементи рослинного світу. Неймовірною є історія ботанічної ілюстрації, яка зародилась всередині ботанічної науки. Перші ботанічні ілюстрації були просто малюнками рослин, які доповнювали книги про ботаніку. Однак, рівень майстерності ілюстрацій виріс на стільки, що ботанічні малюнки сміливо перейшли в розряд мистецтва. Ще більш неймовірною є історії дослідників та дослідниць ботаніки. Принаймні про одну таку дослідницю ми неодмінно розкажемо на майстер-класі – Марія Сибілла Меріан – жінка, яка довела існування метаморфози гусені в метелика та поїхала з Голландії в Суринам у 17 столітті, щоб дослідити і замалювати місцеву флору і фауну.
 • Кавовий живопис – це нова техніка малювання кавою, какао та корицею. Цій живописній техніці ми завдячуємо американській парі Енді Сауру та Енджелі Саркелі. Саме вони розробили техніку та сам процес кавового живопису. Для цього живопису в арт-студії «Ліхтарик» ми використовуємо натуральну міцно заварену каву – еспресо або навіть ристрето, какао та корицю. Тобто працюючи з кавою, ми будемо використовувати лише один коричневий колір, зате з великою кількістю відтінків. Ця живописна техніка є відносно нескладною з дуже цікавим матеріалом для творчості, а малюнки учасників майстер-класу в результаті виходять надзвичайно легкими та ароматними.
 • Живопис на воді – ебру схожий на диво. Ви малюєте не на полотні, не на папері, не на дереві, а на воді. Ми готуємо спеціальну загущену воду та даємо надлегкі фарби, які не тонуть у воді, а ви малюєте шилом і гребнем дивовижні абстрактні малюнки. Ми розказуємо про історію ебру, її витоки та особливості техніки, а також де і коли її застосовували перські царі. За заняття виходить три картини, які можна перенести на папір і забрати з собою на згадку про неймовірний досвід.
 • Вітраж – це живопис на склі за допомогою вітражних фарб і контурів. Ідеальний варіант для дитячого майстер-класу. Ну і вже традиційно окрім самого малювання, ви дізнаєтесь про те, що таке вітраж. Класичний вітраж не схожий на сучасний вітражний розпис. Проте, від цього процес малювання на склі не менш цікавий. Скло на якому ви малюєте одразу оформлюється в рамку. Тож, у вас одразу буде готова робота.
 • Пастель – це техніка на межі графіки та живопису. Пастельні картини можна малювати штрихами або ж розтирати пастель на папері, формуючи  плавні переходи кольору. Основою для пастелі слугує кольоровий пастельний папір.
 • Графіка – техніка чітка та вимагає виваженості кожного руху. Щоправда, ми пропонуємо не друковану графіку. Рисунки зроблені лайнерами і маркерами не обов’язково чорно-білі, їх можна робити кольоровими. Або ж графічну частину зробити монохромною, а потім додати кольору завдяки акварельній заливці.
 • Скетчінг – це техніка швидких замальовок в змішаній техніці, яка стане незамінною в подорожі. Скетчінг не потребує ідеальності ліній, але в скетчі має бути передана атмосфера місця. Ми розказуємо і показуємо особливості створення швидких замальовок. За заняття можна зробити від одного до трьох малюнків (в залежності від складності та вашої швидкості). А зрозумівши ідею та основні прийоми, вам знадобиться скетч бук, маркери, лайнери, акварель, пензлі та квиток у подорож для створення нових замальовок.
 • Фешн ілюстрація – це свого роду також скетч, але вже не архітектурний чи пейзажний, а фешн. Малюємо модні луки, красиві сукні та улюблені образи аквареллю та розставляємо акценти маркерами і лайнерами. Ідеальний майстер-клас для зустрічі з подругами.
 • Розпис футболок та сумок – це веселий та цікавий майстер-клас з текстильного живопису, який підходить для святкування Дня народження або побачення. Ми малюємо за допомогою трафарета, тож малюнок переноситься на тканину досить легко, а потім вже розмальовується акриловими текстильними фарбами. Такі фарби водостійкі, а це означає, що речі можна без проблем прати. Малюнок можна обрати на свій смак і створити улюблену річ в гардеробі за один майстер-клас.
 • Петриківський розпис – це традиційний український декоративний розпис з однойменного села Петриківка, який увійшов у перелік нематеріальної спадщини ЮНЕСКО. Ми використовуємо автентичні пензлі-кошатки, якими малюємо по дереву, створюючи декоративні композиції. І безумовно на занятті Ви дізнаєтесь більше про Петриківський розпис, його особливості та походження.
 • Розпис новорічних іграшок – це сезонний майстер-клас, який проходить в студії щороку в грудні. Ми розписуємо ялинкові прикраси і формуємо традицію створювати різдвяний декор власними руками. Прекрасний варіант для сімейного майстер-класу або ж новорічного корпоративу. Тут живе дух Різдва. Тут ми з вами створюємо новорічний настрій.
 • Писанкарство  – ще один сезонний майстер-клас, який проходять регулярно протягом місяця перед Великоднем. Розписуємо справжні видуті яйця за допомогою воску. Ніякий дерев’яних яєць та акрилових фарб. Натомість, свічки, віск та шкарлупки яєць, знайомство з традиціями, вивчення символів та занурення в атмосферу найбільшого християнського свята. Прекрасний майстер-клас для корпоративу.
Художня студія

Чому можна навчитися в художній студії?

Художня студія «Ліхтарик» вчить не лише малювати, а в першу чергу, не боятися пробувати щось нове, експериментувати та закохує в мистецтво. Ми бачимо своє завдання не лише в тому, щоб ви малювали разом з нами, ми хочемо відкрити вам світ мистецтва. Не лише на лекціях, а й на майстер-класах, ми розказуємо про історію тієї чи іншої техніки та цікаві факти про художників.

Види живописних майстер-класів є різні. В нашій художній студії їх більше десяти. Ми не хочемо зупинятись лише на класичних техніках або працювати виключно з новими модними видами живопису. Наша художня студія прагне дати вам широкий вибір майстер-класів від класичного живопису олійними фарбами до сучасного флюїд арту, від традиційної східної техніки живопису на воді до Петриківського розпису.

Уроки живопису в художній студії «Ліхтарик» розраховані на початківців. Ми вміємо доступно та цікаво все пояснити, ми даємо всі необхідні матеріали та налаштовуємо Вас на творчий відпочинок і релакс. Приходьте на уроки малювання та закохуйтесь в творчість, знаходьте собі нові хобі або просто відпочивайте.

Подарункові сертифікати в художню студію – це найкращий подарунок, який можна зробити людині, яка мріє про творчість, але не наважується почати. Приходьте в нашу затишну художню студії самі, приводьте родину і друзів та даруйте враження собі і близьким. А ми зробимо все, щоб творчість та знайомство з мистецтвом стали для вас справжнім святом.

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті