fbpx
Школам

Майстер-класи для дітей і школярів

Школам

Діти – це наше майбутнє. Саме від нас залежить, що вони принесуть у цей світ, які традиції збережуть. А тому наше завдання – ці традиції дітям передати. Арт-студія «Ліхтарик» організовує майстер-класи для школярів від 1 по 11 клас з традиційних українських ремесел та сучасних творчих занять.

Школам ми пропонуємо співпрацю по декількох напрямках:

 1. Супровід уроків історії, літератури та географії практичними заняттями по мистецтву. Наприклад, створити власний посуд або навчитися малювати в стилі наскельного живопису після занять з теми “Первісне суспільство”. Кожну історичну епоху та країну можна краще зрозуміти через різноманіття практичних занять.
 2. Організація та проведення творчих заходів. Соціалізація та формування привітної і дружньої атмосфери у класі – невід’ємна частина учбового процесу. Майстри нашої студії проводять захоплюючі та пізнавальні майстер-класи, на яких діти не лише навчаються малювати або ліпити із глини, а й дізнаються багато нового про історію гончарства та живопису. Спільні заняття творчістю не лише покращують атмосферу в колективі, а й розкривають нові грані таланту кожного учня. Існують окремі програми для старшокласників та учнів початкової школи.
 3. Подарункові сертифікати для дітей на дні народження та для класних керівників і учителів на День учителя, Новий рік та інші свята. Індивідуальний подарунковий сертифікат розповсюджується на всі заняття у студії.

З радістю ділимося з Вами нашим досвідом співпраці з найкращими школами Києва:

Kyiv International school. Для учнів з різних країн, що навчаються в школі виключно англійською, ми проводили такі майстер-класи:

 • гончарство, де кожен учень зробив два вироби: ліпну фігурку та посуд на гончарному колі;
 • писанкарство, де напередодні Великодня діти розписали писанки та познайомились з традиційними великодніми обрядами.

Новопечерська школа запросила нас провести майстер-клас з розпису ялинкових прикрас на своєму новорічному святі. Ми щиро вдячні за можливість допомогти у створенні святкових подарунків чудовим діткам та вчителям, які приймали участь у майстер-класі.

Приватна школа “Європейський колегіум” приводила своїх учнів на наш майстер-клас з гончарства, де кожен учень зробив два вироби: ліпну фігурку та посуд на гончарному колі. Крім того, школа придбала у нас сертифікати на творчі майстер-класи в подарунок своїм вчителям.

Початкова школа «Мандаринка» радо зустрічала наші майстер-класи для дітей в своїх стінах та залюбки приходила на заняття до нас. Ось якою творчістю ми займались з дітками:

 • гончарство, де кожен учень зробив два вироби: ліпну фігурку та посуд на гончарному колі;
 • мозаїка, де кожен школяр зробив собі підставку під гаряче;
 • лялька-мотанка, де діти створювали обереги для себе та познайомились із різними видами ляльок-мотанок, а також дізналися про їх обрядове значення;
 • розпис футболок, де кожен учень власними руками розписав свою футболку.

Спеціалізована школа № 57 із поглибленим вивченням англійської мови приводила своїх учнів до нас на гончарство, де кожен зробив два вироби: ліпну фігурку та посуд на гончарному колі.

Спеціалізована школа № 17 із поглибленим вивченням математики зацікавилась історією мистецтв і ми разом з Dymchuk Gallery проводили заняття з вивчення епохи Відродження, знайомились з творчістю Леонардо да Вінчі та малювали Мона Лізу.

Гімназія № 178 приходила зі своїм 2-В класом на наш майстер-клас із гончарства, на якому дітки ліпили янголиків, баранчиків та свищиків. А також гончарували на колі чашки, вазочки, тарілочки та глечики.

Спеціалізована школа № 44 із поглибленим вивченням іноземних мов з першого класу знайомила своїх учнів з традиційними ремеслами та приводила їх до нас вивчати ремесла на практиці. Ми з дітками проводили такі майстер-класи:

 • гончарство, де кожен учень зробив два вироби: ліпну фігурку та посуд на гончарному колі;
 • петриківський розпис, де кожен учасник розписав дерев’яну дощечку традиційним петриківським розписом.

Європейська школа “Михаїл” запросила нас провести майстер-клас з писанкарства для своїх учнів. Кожен учасник зробив власноруч унікальну та автентичну писанку.

Міжнародна школа “Меридіан” приходила до нас на майстер-клас з гончарства, де кожен учень зробив два вироби: ліпну фігурку та посуд на гончарному колі.

Ліко-школа приїжджала до нас на майстер-класи з гончарства. Дітки ліпили та гончарували на крузі.

Школа “Dixi” завіталана на наші гончарні майстер-класи. Кожен учень зробив два вироби: ліпну фігурку та посуд на гончарному колі.

Приватна школа “Ерудит” приїздила з дітками на гончарні майстер-класи до нашої студії.

Майстер-класи для груп чисельністю до 20 дітей можуть проходити у нас в студії. Якщо ж група більша, то ми з радістю приїдемо до Вашої школи!

Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Напишіть нам
Як нас знайти

Ми на карті