Школам

Подзвоніть зараз і замовте

Майстер-класи для дітей і школярів

Школам

Діти – це наше майбутнє! Ми завжди прагнемо дати їм все найкраще. Гарна освіта, відкритість до нових знань та всебічний розвиток дитини наразі важливі як ніколи. Арт-студія «Ліхтарик» організовує майстер-класи для школярів від 1 по 11 клас з традиційних українських ремесел (гончарство, петриківський розпис, лялька-мотанка, катання свічок, мозаїка) та сучасних творчих занять (кавовий, акварельний, пастельний живопис, розпис еко сумок або футболок, скетчінг).

Креативні майстер-класи для школярів допомагають засвоїти знання, отримані на уроках. Творчі майстер-класи для дітей з гончарства дають можливість спробувати найдавнішнє ремесло своїми руками. Після відввідування гончарного майстер-класу для дітей, учням буде простіше на уроках історії. Дитячі майстер-класи з петриківського розпису допоможуть краще зрозуміти символіку українських орнаментів.

Крім навчальних цілей, творчі майстер-класи ще прекрасно виконують функцію розваги для дітей. Замовити майстер-клас в школу на День Народження дитини Ви можете в нашій художній студії. Виїзні майстер-класи для школярів – це зручно, весело і пізнавально. Художня студія “Ліхтарик” організовує дитячі майстер-класи в Києві в техніках, які не використовуються в школі: живопис олією, ебру, розпис футболок, виготовлення медових свічок, скетчінг або живопис кавою.

Виїзні майстер-класи для школярів користуються величезною популярністю в період Нового року. Художня студія “Ліхтарик” пропонує самий новорічний майстер-клас для школярів з розпису ялинкових іграшок. У грудні є ще один привід для свята – майстер-клас до Дня Святого Миколая. Художня студія “Ліхтарик” пропонує розпис іграшок, розпис футболок, виготовлення декоративних медових свічок, мозаїку, ліплення з глини ялинкових прикрас.

Якщо у Вас приватна школа, невеликі класи і Ви не знаєте куди піти на майстер-клас класом, ми запрошуємо Вас на гончарство для школярів. Афіша майстер-класів завжди доступна в розділі Календар на сайті нашої художньої студії.

Рекомендовані майстер-класи для першачків та учнів молодшої школи:

 1. Гончарство, де кожен учень робить ліпну фігурку та посуд на гончарному колі;
 2. Розпис футболок, де кожен учень власними руками розписує свою футболку.
 3. Лялька-мотанка, де діти створюють обереги для себе та знайомляться із різними видами ляльок-мотанок, а також дізнаються про їх обрядове значення
 4. Розпис новорічних іграшок, де кожен учень розписує ялинкову прикрасу, що стане улюбленим аксесуаром новорічних свят
 5. Медові свічки, де кожен учень робить дві-три катані свічки з натурального воску та декорує їх за власним смаком

Рекомендовані майстер-класи для учнів середньої школи:

 1. Гончарство, де кожен учень робить ліпні вироби та посуд на гончарному колі;
 2. Розпис сумок або футболок, де кожен учень власними руками розписує еко сумку або свою футболку.
 3. Розпис новорічних іграшок, де кожен учень розписує ялинкову прикрасу, що стане улюбленим аксесуаром новорічних свят.
 4. Кавовий живопис – ароматний майстер-клас, де кожен учень малює монохромну картину кавою, какао та корицею.
 5. Мозаїка, де кожен школяр зробить собі підставку під гаряче або задекорує рамочку.
 6. Петриківський розпис, де кожен учасник розписує дерев’яну дощечку традиційним петриківським розписом.
 7. Писанкарство, де напередодні Великодня діти розписують писанки та знайомляться з традиційними великодніми обрядами.

Школам ми пропонуємо співпрацю по декількох напрямках:

 • Організація та проведення творчих майстер-класів. Соціалізація та формування привітної і дружньої атмосфери у класі – невід’ємна частина учбового процесу. Майстри нашої студії проводять захоплюючі та пізнавальні майстер-класи, на яких діти не лише навчаються малювати або ліпити із глини, а й дізнаються багато нового про історію гончарства та живопису. Спільні заняття творчістю не лише покращують атмосферу в класі, а й розкривають нові грані таланту кожного учня. Існують окремі програми для старшокласників та учнів початкової школи.
 • Подарункові сертифікати для дітей на Дні народження та для класних керівників і учителів на День учителя, День Святого Миколая, Новий рік та інші свята. Індивідуальний подарунковий сертифікат розповсюджується на всі заняття в студії.
 • Супровід уроків історії, літератури та географії практичними заняттями по мистецтву. Наприклад, створити власний посуд або навчитися малювати в стилі наскельного живопису після занять з теми «Первісне суспільство». Кожну історичну епоху та країну можна краще зрозуміти через різноманіття практичних занять.

Ми з радістю приймемо в нашій студії клас до 20 дітей на майстер-класі гончарства, мозаїки чи живопису. Також, ми можемо приїхати до школи з нашими творчими майстер-класами та провести заняття в одному або декількох класах одночасно.

З гордістю ділимося з Вами нашим досвідом співпраці з найкращими школами Києва:

 • Kyiv International school. Для учнів з різних країн, що навчаються в школі виключно англійською, ми проводили майстер-клас з гончарства та писанкарства.
 • Новопечерська школа запросила нас провести майстер-клас з розпису ялинкових прикрас на своєму новорічному святі. Ми щиро вдячні за можливість допомогти у створенні святкових подарунків чудовим діткам та вчителям, які приймали участь у майстер-класі.
 • Приватна школа «Європейський колегіум» приводила своїх учнів на наш майстер-клас з гончарства. Крім того, школа придбала у нас сертифікати на творчі майстер-класи в подарунок своїм вчителям.
 • Ліцей «Лідер» запрошував нас з майстер-класом розпису новорічних іграшок.
 • Ліко-школа приїжджала до нас на майстер-класи з гончарства.
 • Міжнародна школа «Меридіан» приходила до нас на майстер-клас з гончарства та запрошувала до себе з майстер-класом кавового живопису.
 • Європейська школа «Михаїл» запросила нас провести майстер-клас з писанкарства для своїх учнів. Кожен учасник зробив власноруч унікальну та автентичну писанку.
 • Приватна школа «Ерудит» приїздила з дітками на гончарні майстер-класи до нашої студії.
 • Початкова школа «Мандаринка» радо зустрічала наші майстер-класи для дітей в своїх стінах та залюбки приходила на заняття до нас. Ось якою творчістю ми займались з дітками: гончарство, мозаїка, лялька-мотанка, розпис футболок.
 • Школа «Dixi» завітала на наші гончарні майстер-класи.
 • Спеціалізована школа № 17 із поглибленим вивченням математики зацікавилась історією мистецтв і ми разом з Dymchuk Gallery проводили заняття з вивчення епохи Відродження, знайомились з творчістю Леонардо да Вінчі та малювали Мона Лізу.
 • Спеціалізована школа № 57 із поглибленим вивченням англійської мови приводила своїх учнів до нас на гончарство.
 • КМДШ запрошувала нас проводити майстер-клас з Петриківського розпису для своїх учнів. Таким чином, діти не лише мали цікавий творчий досвід, але й долучались до традиції українського декоративного мистецтва.
 • Гімназія № 178 приходила зі своїм 2-В класом на наш майстер-клас із гончарства.
 • Спеціалізована школа № 44 із поглибленим вивченням іноземних мов з першого класу знайомила своїх учнів з традиційними ремеслами та приводила їх до нас вивчати ремесла на практиці. Ми з дітками проводили майстер-класи з гончарства та Петриківського розпису.

Майстер-класи для груп чисельністю до 20 дітей можуть проходити у нас в студії. Якщо ж група більша, то ми з радістю приїдемо до Вашої школи!

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті