fbpx

Індивідуальний майстер-клас з гончарної майстерності

300грн.

26/08/2019

19:00

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Індивідуальний майстер-клас з гончарства – це можливість зануритись у світ одного з найдавніших ремесел. Саме такі заняття найчастіше відвідують з близьким другом або подругою, всією родиною або ж дарують на свята. Індивідуальні гончарні майстер-класи проходять у невимушеній атмосфері, що дозволить вам та вашим друзям повною мірою відчути найтонкіші моменти роботи з глиною.

В освоєнні ремесла вам допомагатиме досвідчений майстер, який не лише дасть індивідуальні поради по ліпленню з глини, а й зробить все, щоб ваш керамічний витвір став прикрасою оселі.

Кому підійде індивідуальний урок з гончарної майстерності:

  •    дорослим, які бажають за допомогою досвідченого гончара втілити власні ідеї в життя та дізнатися, що таке гончарна майстерність;
  •    дітям, для яких важливий індивідуальний підхід та приємна атмосфера;
  •    компанії друзів, яким цікаві неординарні сценарії дозвілля;
  •    закоханим, які хочуть збільшити багаж спільних вражень;
  •    колегам, що шукають творчого натхнення.

Переваги індивідуального заняття:

  •   ви отримаєте максимум уваги від майстра та персональні поради щодо вашого витвору;
  •   зможете задати безліч питань стосовно гончарства, які вас цікавлять;
  •   не будете відволікатися на сторонні розмови та перейматися через чужий рівень майстерності;
  •   створите по-справжньому якісні витвори та відчуєте силу арт-терапії.

За півтори години індивідуального майстер-класу відвідувачі на практиці знайомляться з основними етапами створення гончарного виробу. Спочатку учасники вимішують глину до потрібного стану. Наступним етапом є робота на гончарному колі, на якому під керівництвом майстра учні надають глині бажаної форми. Працюючи на колі, можна наносити візерунки та розписувати свій виріб ангобами – фарбами на основі рідкої глини. За бажанням на індивідуальному майстер-класі з гончарства можна зліпити фігурку янголика, котика, баранчика або свищик.

Під час індивідуального майстер-класу учні встигають виготовити від двох до чотирьох виробів на вибір: горщик, вазочку, чашку, стакан, тарілку або свічник. Всі предмети, зроблені на занятті, можна забрати з собою. Більш того, у нашій арт-студії є можливість замовити випалювання ваших витворів – це перетворить суто декоративні вироби на справжній глиняний посуд, яким ви зможете повноцінно користуватися.

clock

Тривалість заняття - 1 година

clock

Вік учасників - для дорослих та дітей віком від 5 років

clock

Кількість учасників - від 1 особи

clock

Як отримати свої вироби?

Гончарні вироби лишаються в студії на 3 дні, щоб висохнути.  Ми зберігаємо вироби максимум два тижні. Вироби, які не забирають – розмочуються.

Інформація про вартість

індивідуальний МК з випалом 450 грн, індивідуальний МК для двох без випалу - 400 грн, індивідуальний МК для двох з випалом - 500 грн. Якщо компанія з трьох або більше людей, то діє ціна групи 200 грн з людини.

Важлива інформація

Програма майстер-класу передбачає виготовлення ліпних фігурок та гончарних виробів на колі. Однак, все залежить від Вашого бажання. Ви можете тільки ліпити, або тільки гончарити на колі. На майстер-класі для однієї особи можна зробити до чотирьох виробів, якщо вас двоє і більше, то кожен встигає зробити по два вироби.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті