Індивідуальний майстер-клас з гончарної майстерності

500грн.

29/06/2022

17:00

Подзвоніть зараз і замовте

-Куди піти на романтичне побачення? – На індивідуальний майстер-клас з гончарства!

Куди повести іноземця, щоб і етно, і в центрі міста, і колоритно, і сучасно? – На індивідуальний майстер-клас гончарства!

Як весело провести день з дитиною? – Піти на індивідуальний майстер-клас гончарства!

Саме так! Індивідуальні гончарні майстер-класи підходять всім! Це творчо, креативно, атмосферно, традиційно, весело, душевно і не звично.

Inindividual pottery masterclass

Індивідуальний майстер-клас з гончарства – це можливість зануритись у світ одного з найдавніших ремесел. Саме такі заняття найчастіше відвідують з близьким другом або подругою, всією родиною або ж дарують на свята. Індивідуальні гончарні майстер-класи проходять у невимушеній атмосфері, що дозволить вам та вашим друзям повною мірою відчути найтонкіші моменти роботи з глиною.

Групові майстер-класи з гончарної майстерності

В гончарстві Вам допомагатиме досвідчений майстер, який не лише дасть індивідуальні поради по ліпленню з глини, а й зробить все, щоб ваш керамічний витвір став прикрасою оселі.

Кому підійде індивідуальний урок з гончарної майстерності:

 •   дорослим, які бажають за допомогою досвідченого гончара втілити власні ідеї в життя та дізнатися, що таке гончарна майстерність;
 •   дітям, для яких важливий індивідуальний підхід та приємна атмосфера;
 •    компанії друзів, яким цікаві неординарні сценарії дозвілля;
 •    закоханим, які хочуть збільшити багаж спільних вражень;
 •    колегам, що шукають творчого натхнення.

Гончарство

Переваги індивідуального заняття:

 •   ви отримаєте максимум уваги від майстра та персональні поради щодо вашого витвору;
 •   зможете задати безліч питань стосовно гончарства, які вас цікавлять;
 •   не будете відволікатися на сторонні розмови та перейматися через чужий рівень майстерності;
 •   створите по-справжньому якісні витвори та відчуєте силу арт-терапії.

Inindividual pottery masterclass

За час індивідуального майстер-класу відвідувачі на практиці знайомляться з основними етапами створення гончарного виробу. Спочатку учасники вимішують глину до потрібного стану. Наступним етапом є робота на гончарному колі, на якому під керівництвом майстра учні надають глині бажаної форми. Працюючи на колі, можна наносити візерунки та розписувати свій виріб ангобами – фарбами на основі рідкої глини.

Майстер-клас з гончарства

Під час індивідуального майстер-класу учні встигають виготовити від двох до чотирьох виробів на вибір: горщик, вазочку, чашку, стакан, тарілку або свічник. Всі предмети, зроблені на занятті, можна забрати з собою. Більш того, у нашій арт-студії є можливість замовити випалювання ваших витворів – це перетворить суто декоративні вироби на справжній глиняний посуд, яким ви зможете повноцінно користуватися.

clock

Тривалість заняття - 1 год

clock

Вік учасників - для дорослих та дітей віком від 5 років

clock

Кількість учасників - від 1 особи

clock

Як отримати свої вироби?

Гончарні вироби лишаються в студії на 3 дні, щоб висохнути.  Ми зберігаємо вироби максимум два тижні. Вироби, які не забирають – розмочуються.

Випал виробів займає кілька тижнів. Вам прийде повідомлення про готовність. Після повідомлення вироби зберігаються 2 тижні.

Інформація про вартість

індивідуальний МК з випалом 700 грн, індивідуальний МК для двох без випалу - 600 грн, індивідуальний МК для двох з випалом - 900 грн. За домовленістю можна докупити ще 30 хвилин за 300 грн.

Важлива інформація

Програма майстер-класу передбачає виготовлення ліпного посуду або гончарних виробів на колі. Все залежить від Вашого бажання. Ви можете тільки ліпити, або тільки гончарити на колі. На майстер-класі для однієї особи можна зробити до трьох виробів, якщо вас двоє і більше, то кожен встигає зробити по два вироби.

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам