Олійний живопис

250грн.

16/12/2018

17:30

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Є бажання відвідати цікавий майстер-клас з живопису в Києві, та не знаєте, куди звернутися? Арт-студія “Ліхтарик” запрошує Вас на майстер-клас з олійного живопису. Отримуйте новий досвід, знімайте стрес, заряджайтесь позитивом та надихайтесь – пишіть картини для себе та в подарунок близьким. Наші майстер-класи проходять в міні-групах до 8 осіб, що дозволяє художнику приділити максимум уваги кожному учаснику. Беручи участь у майстер-класі, Ви не лише отримаєте професійні художні поради досвідчених художників, але й отримаєте чудову нагоду поринути в приємну творчу атмосферу художньої студії. Наші майстри здатні не лише навчити Вас різноманітним технікам живопису, але й знайти підхід до кожного учасника майстер-класу.

Якщо Ви хвилюєтесь, що давно не тримали в руках пензлі, або ніколи раніше не торкались цього дивного інструменту – просто приходьте в арт-студію «Ліхтарик» та переконайтесь, що за три години Ви зможете написати картину олійними фарбами власноруч.

Майстер-класи з олійного живопису в Києві

Обирайте будь-яку тему майбутнього шедевра на полотні й починайте писати картини! Майстер-клас з олійного живопису в Києві від нашої арт-студії допоможе вам створити справжню красу.

Особливості олійного живопису:

  • Олійні фарби дозволяють легко правити живопис на полотні. Це дає можливість створювати чудові картини навіть новачкам.
  • Ви можете писати гладко або пастозно – на ваш вибір. Особливо гарними у наших відвідувачів виходять картини в імпресіоністському стилі.
  • Під час роботи з олією ви не лише отримуєте новий творчий досвід, але й відпочиваєте та оновлюєтесь психологічно. Всі наші гості виходять зі студії з хорошим настроєм!

Побувавши на майстер-класі з олійного живопису в «Ліхтарику», ви обов’язково захочете повернутися ще.

Запрошуємо вас чудово провести час у приязній та творчій атмосфері!

clock

Тривалість заняття - 3 години

clock

Вік учасників - для дорослих та дітей від 9 років

clock

Кількість учасників - до 8 осіб

clock

Як отримати свої вироби?

Картини можна забрати одразу після майстер-класу, або орієнтовно через 3 тижні, коли вони висохнуть у нас в студії.

За бажанням можна замовити рамочку для своєї картини.

Інформація про вартість

250 грн. з форматом полотна 20х30 см., 350 грн. з форматом полотна 30х40 см, 400 грн з форматом 40х50 та 450 грн з форматом 50х60

Важлива інформація

Програма майстер-класу: написання картини форматом 20х30 см. В студії можна придбати полотна більшого формату (30х40, 40х50 або 50х60). Якщо Ваш формат більший за 20х30, то можливо картину Ви закінчите за декілька занять. Кожне наступне заняття коштує 250 грн

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті