Олійний живопис в групі

500грн.

29/05/2022

15:00

Подзвоніть зараз і замовте

Як малювати олією на полотні, які матеріали потрібні для живопису олією, що потрібно для живопису олією в цілому? Відповіді на ці та інші питання Ви знайдете на майстер-класі з малювання олією для початківців в нашій художній студії в Києві. Намалювати картину за три години допоможе досвідчений художник. Техніка малювання олією одночасно проста і з безліччю нюансів. Щоб розібратися як писати маслом потрібна допомога професійного художника, який проводить майстер-клас. Техніки малювання олією можуть відрізнятися в залежності від обраної Вами картини. Наша студія малювання допоможе не тільки у виборі не складної і красивої картини, але і допоможе застосувати найкращу техніку малювання олією для Вашої картини.

Заняття з малювання олією з нуля для дорослих – це можливість відкрити для себе щось нове, відпочити від рутини, провести час з приємними творчими людьми і отримати насолоду від результату своєї творчості.

Техника алла прима

Олійний живопис – це захоплюючий та яскравий світ, який Ви самостійно створюєте на полотні за допомогою олійних фарб, пензликів та мастихінів. Олійний живопис – це саме те, що ми маємо на увазі, коли думаємо про живопис в цілому. Спробувати себе в ролі художника, створити свою неповторну картину може кожен! Майстер-клас олійного живопису – прекрасний варіант провести час з близькими, друзями чи колегами.

Запрошуємо Вас на уроки олійного живопису, де Ви поринете у світ фарб, пензликів, мастихінів та композицій. Отримуйте новий досвід, знімайте стрес, заряджайтесь позитивом та надихайтесь – пишіть картини для себе та в подарунок близьким. Наші майстер-класи з олійного живопису проходять в затишній атмосфері художньої студії на Печерську.

Якщо Ви думаєте, що не вмієте малювати – просто приходьте до нас та переконайтесь, що за три години Ви зможете написати картину олійними фарбами власноруч. Олійний живопис для початківців – це наш профіль і ми з радістю допоможемо Вам розпочати свій творчий шлях. До нас приходять люди різних професій, яких поєднує любов до прекрасного. Ми з радістю проведемо Вас крізь будь-яке підводне каміння, яке може зустрітися на початку творчого шляху та доведемо, що Ви можете малювати!

Портрет

Ми завжди раді, коли Ви приходите на майстер-клас олійного живопису, щоб відсвяткувати свій День народження або іншу важливу подію. Ми дуже любимо бачити, як на наших майстер-класах з олійного живопису зустрічаються друзі. Для нас завжди цікаво організувати Ваш корпоратив з написанням картин олійними фарбами.

Майстер-класи з олійного живопису в Києві

Майстер-клас олійного живопису в Києві від нашої арт-студії допоможе Вам створити справжню красу на Ваш смак. Ми не пишемо картини на один сюжет для всієї групи. Ми допомагаємо реалізувати саме Ваш задум! Наш каталог репродукцій величезний, але ми завжди раді, коли Ви приносите свої ідеї. На початку майстер-класу з олійного живопису художниця допоможе Вам визначитись з композицією та розміром полотна для картини.

Пейзаж

Особливості олійного живопису:

 • Олійні фарби дозволяють легко правити живопис на полотні. Це дає можливість створювати чудові картини навіть новачкам.
 • Ви можете писати гладко або пастозно – на ваш вибір. Особливо гарними у наших відвідувачів виходять картини мастихіном в імпресіоністичному стилі.
 • Під час роботи з олією ви не лише отримуєте новий творчий досвід, але й відпочиваєте та оновлюєтесь психологічно.

Відвідавши майстер-клас з олійного живопису в «Ліхтарику», ви обов’язково захочете повернутися ще та привести своїх друзів.

Запрошуємо вас чудово провести час у приязній та творчій атмосфері!

clock

Тривалість заняття - 3 год

clock

Вік учасників - для дорослих та дітей від 9 років

clock

Кількість учасників - до 8 осіб

clock

Як отримати свої вироби?

Картини можна забрати одразу після майстер-класу, або орієнтовно через 3 тижні, коли вони висохнуть у нас в студії. Картини зберігаються 2 тижні з моменту висихання. Якщо картини не забирають, то вони йдуть на благодійність.

Інформація про вартість

500 грн. з форматом полотна 20х30 см., 700 грн. з форматом полотна 30х40 см, 800 грн з форматом 40х50 та 850 грн з форматом 50х60 або 50х50

Важлива інформація

Програма майстер-класу: написання картини форматом 20х30 см. В студії можна придбати полотна більшого формату (30х40, 40х50 або 50х60). Якщо Ваш формат більший за 20х30, то можливо картину Ви закінчите за декілька занять. Кожне наступне заняття коштує 400 грн

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам