Майстер-класи для дітей

Подзвоніть зараз і замовте

Ми всі хочемо дати своїм дітям все саме найкраще. Для того, щоб діти стали успішними вони мають бути активними, розвивати своє уміння мислити, аналізувати інформацію, бути комунікабельними та креативними.

Саме про креативність ми хочемо з вами поговорити.  

З одного боку, діти всі різні, з певним набором властивих тільки їм рис та особливостей, а з іншого – всі вони відкриті до нових знань та навичок, нам лише треба їх зацікавити, показати можливості, дати їм себе спробувати у різних сферах.

Майстер-класи для дітей у Києві дають змогу розвинути креативність, розкрити їх потенціал якомога повніше та дати дітям можливість самореалізуватися.

Саме тому арт-студія «Ліхтарик» запрошує Вас на дитячі творчі майстер-класи в Києві на Печерську.

Чому це корисно?

Відвідавши творчий майстер-клас для дітей ваша дитина отримає нові знання, розвине свої soft skills та зможе відволіктися від гаджетів.

Soft skills – «гнучкі навички», які допомагають гарно виконувати свою роботу, та є важливими для майбутньої кар’єри дитини. Технології розвиваються досить швидко, і цінним працівником зараз стає не той, хто багато всього знає, а той, хто вміє швидко навчатися, ефективно пристосовуватися до нових умов та знаходити нестандартні рішення. До навичок soft skills належать: комунікативні, креативні навички, уміння працювати з інформацією, навички самоорганізації, стресостійкість. Саме креативність, навички спілкування, уміння працювати в групі можна чудово розвивати на майстер-класах. І перевагою буде те, що дитина здобуватиме важливі знання та досвід у процесі творчості, під час пізнавального захопливого заняття, а не нудного уроку. Надмірне ж користування гаджетами тягне собою певні негативні наслідки, тому відволікатися від них на цікавих майстер-класах – це чудова можливість для кожної дитини.

Діти весь час відкривають для себе щось нове, а наше завдання полягає в тому, щоб розвинути їх вміння та бажання вчитися.

В майбутньому багато процесів в нашому житті буде автоматизовано, і це відбувається вже сьогодні, саме тому уміння творчо мислити, яке ми розвиваємо на кожному майстер-класі,  допоможе вашим дітям бути затребуваними та успішними у майбутньому.

Абстрактний живопис для дітей

Крім розвитку творчого потенціалу, на групових майстер-класах для дітей, ваші діти навчаються комунікувати з іншими дітьми та налагоджувати соціальні контакти.

Наповніть життя вашої дитини творчістю – можливо вона природньо спробує себе у новому, цікаво та пізнавально проведе час, а може отримає нове хобі, яке буде супроводжуватиме її все життя.  

З якого віку?

Арт-студія Ліхтарик проводить майстер-класи для дітей віком від 6 років. На індивідуальних майстер-класах, за вашим бажанням, ви можете бути присутніми та спостерігати за творчістю своїх дітей, а на групових майстер-класах залишаються лише учасники, тобто прийшовши з дитиною та таке заняття ви можете або прийняти участь на майстер-класі разом з нею, або  у вас з’являється вільний час.

У дітей є потреба в спільній діяльності зі своїми батьками, і творчі майстер-класи – прекрасна можливість для цього. Уявіть, як буде цікаво дитині проводити час з мамою і татом, особливо, якщо вони так само вперше пробують нове для себе заняття.

Куди піти на майстер-клас?

Арт-студія Ліхтарик знаходиться на Печерську поруч зі зручною транспортною розв’язкою по дорозі до ботанічного саду, так щоб вам було зручно до нас їхати як з правого, так із лівого берега Києва.

Художня студія Ліхтарик пропонує для ваших дітей понад 20 різновидів творчих майстер-класів, де вони зможуть ближче познайомитися з мистецтвом, розкрити свій творчий потенціал та приємно провести час.

Афіша майстер-класів знаходиться в розділі календар на нашому сайті.

Всі майстер-класи в арт-студії «Ліхтарик» проводять професійні художники та гончарі, які познайомлять всіх учасників майстер-класів з живописом та ремеслами.

Виїзні майстер-класи для дітей

Крім творчих майстер-класів для дітей у студії, художня студія «Ліхтарик» проводить виїзні майстер-класи для дітей на вашій локації. Це може бути школа, літній табір, кафе, ресторан, заміський комплекс або зона відпочинку. Все необхідне для проведення майстер-класу ми привозимо з собою, від Вас лише потрібно визначитися з майстер-класом, який проводитимуть для ваших дітей. За вашим бажанням, майстер-класів може бути декілька, які проходитимуть паралельно чи один за одним.

Виїзні майстер-класи для дітей замовляють при святкуванні Дня народження, Дня святого Миколая, останнього дзвоника, а також на весілля, де необхідно створити для маленьких гостей зону творчого відпочинку та дозвілля. Можна організувати виїзний майстер-клас для школярів до Дня Святого Валентина, 8 березня або будь-якого іншого свята для створення дітьми власноруч оригінальних подарунків своїм рідним або друзям. Професійні художники додадуть барв будь-якому дитячому святу. Замовте виїзний майстер-клас в арт-студії Ліхтарик та відсвяткуйте творчо.  

Який майстер-клас обрати?

Для того, щоб правильно підібрати майстер-клас для вашої дитини, необхідно відповісти на декілька питань:

 • який вік вашої дитини?
 • що їй більше подобається – малювати чи ліпити?
 • чи посидюча ваша дитина?
 • чи відвідувала ваша дитина творчі майстер-класи раніше?

Всі майстер-класи для дітей у Києві розраховані на початківців, то ж це цілком природньо, якщо ви записуєте свою дитину на майстер-клас в перший раз без досвіду. Якщо майстер-клас передбачає можливість участі дорослих, а у вас є бажання позайматися разом –  бронюйте необхідну кількість місць та займайтеся разом на майстер-класі.  

Якщо ваша дитина молодшого шкільного віку – обирайте не тривалі майстер-класи. Якщо ж ваша дитина навчається вже у середній школі, обирайте будь-який творчий майстер-клас, який вам сподобається.  

Тобто, чим більш посидючою є ваша дитина, тим на більш тривалі майстер-класи ви можете її записати.

Який майстер-клас сподобається більше моїй дитині? – час від часу чуємо таке питання від наших відвідувачів.

Всі діти різні. Щоб зрозуміти, що більше подобається, а що менше, треба спробувати різні види занять, подивитись на результат та отримати feedback від самої дитини.

Якщо ви ще не визначились, на які майстер-класи записувати свою дитину – спробуйте різні та оберіть той варіант, на який найкраще розкриє її потенціал.

Які ж майстер-класи для дітей у Києві пропонує арт-студія Ліхтарик?

До Вашої уваги топ цікавих і популярних майстер-класів:

 • гончарство. Ваша дитина за час майстер-класу зробить два гончарні вироби – один за справжнім гончарним кругом, а другий ліпний. За вашим бажанням ви можете замовити запікання в печі гончарних виробів вашої дитини зроблених за гончарним кругом, щоб вони стали посудом. Цей майстер-клас чудово розвиває дрібну моторику та підходить для всіх вікових категорій. Гончарний майстер-клас для дітей – це можливість долучитися до давнього мистецтва, традиційного українського ремесла і батькам, та разом створити неповторний глиняний виріб.
 • кавовий живопис.  Ваша дитина намалює картину за допомогою кави, кориці та какао, а готова робота буде мати дуже приємний аромат. Для цього живопису ми заварюємо натуральну міцну каву, додаємо корицю та какао. Під час створення «ароматної» картини, користуємось акварельними пензликами та малюємо на акварельному папері.
 • розпис футболок. На цьому майстер-класі ваша дитина зробить оригінальний малюнок на футболці, яку потім зможе носити. Що може бути захопливішим від розпису речі, яку можна буде показати своїм друзям, відчуваючи себе справжнім маленьким дизайнером. Тема живопису вільна, а на вашу дитину вже чекає різноманіття яскравих прикладів.
 • живопис на воді – ебру. Східна техніка малювання нікого не лишає байдужим. Кожен учасник майстер-класу зробить два малюнки на довільну тему. Відвідавши цей майстер-клас ваша дитина ще довго розказуватиме вам про свої враження. А оригінальні абстрактні картини залишаться на згадку про гарно проведений час.
 • мозаїка. На цьому цікавому майстер-класі ваша дитина задекорує мозаїкою фото рамку, дзеркальце або підставки під гаряче. На наступний після майстер-класу день, готовими роботами вже можна буде користуватися – підібрати та вставити фотографію, яку чудово виглядатиме у фото рамці, знайти місце для нового дзеркальця, яке прикрашатиме вашу оселю, або ж ставити чашки на власноруч задекоровані підставки.  Всі необхідні матеріали, камінці різного розміру, форми та кольору вже чекають на вас.
 • медові свічки із вощини. Дуже ароматний майстер-клас, де діти із задоволенням гріють тонку воскову пластину, підбирають елементи декору та роблять свої катані свічки з вощини. Легкість роботи з воском на майстер-класі гарантує прекрасний результат для кожного учасника. Але важливо щоб у Вас та членів Вашої родини не було алергії на мед!

Перед Новим роком на Різдвяні свята діти залюбки приходять на майстер-клас з розпису новорічних іграшок. Створюючи таким чином оригінальний декор власної оселі. Ваша дитина розмалює ялинкову кульку яскравими на неповторними візерунками. Такий майстер-клас стане прекрасним початком новорічних свят.

Для знайомства з українським традиційним мистецтвом запрошуємо Вас з дітьми на майстер-клас з петриківського розпису та на писанкарство.

Петриківський розпис входить до списку нематеріальної спадщини ЮНЕСКО. Під час майстер-класу, ваша дитина не лише дізнається про традиції петриківського розпису, але й спробує основні прийоми цього розпису та в результаті власноруч розпише дерев’яну дощечку акриловими фарбами.

Чудовим весняним майстер-класом для дітей у Києві та можливістю відкрити для себе багатовікові традиції є писанкарство. Відвідавши майстер-клас з писанкарства ваша дитина дізнається про історію писанкарства в Україні, символіку писанки та власноруч, за допомогою писачка, воску та спеціальних анілінових фарб, зробить справжню писанку. На такий майстер-клас можна завітати всією родиною.

Якщо ваші діти вже підліткового віку – можете запропонувати відвідати їм майстер-клас з олійного живопису,  скетчинг, акварельний та пастельний живопис. Враховуйте, будь-ласка, що такі майстер-класи різні за тривалістю. Наприклад, майстер-клас з олійного живопису триває три години, а скетчинг (техніка швидкого малюнку) – одну годину.

Будь-яку з перелічених технік можна легко освоїти за час майстер-класу під керівництвом досвідчених майстрів творчої студії. Ми знайдемо підхід до Вашої дитини та допоможемо розкрити її потенціал у створенні оригінальних робіт.

Індивідуальний майстер-клас чи у групі?

Арт-студія «Ліхтарик» проводить творчі майстер-класи для дітей індивідуально та у групі. Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина мала комунікацію з іншими дітьми під час заняття та вам підходить чіткий розклад – обирайте груповий майстер-клас, а якщо потрібен індивідуальний підхід, плаваючий графік та 100% уваги майстра – обирайте індивідуальний майстер-клас.

Зверніть вашу увагу на те, що індивідуальні майстер-класи художня студія «Ліхтарик» проводить щодня, а групові – згідно розкладу у певні визначені дні.

Групові майстер-класи в арт-студії «Ліхтарик» відбуваються у змішаних групах. З одного боку – це дисциплінує ваших дітей, а з іншого – ви можете творчо відпочивати разом з вашою дитиною на занятті, приймаючи участь у майстер-класі разом.

Курси малювання та ліпки з глини

Крім разових творчих майстер-класів для дітей, художня студія Ліхтарик запрошує ваших дітей на регулярні заняття з малювання та ліпки з глини. Якщо ваші діти люблять малювати або ліпити з глини – це стане прекрасним варіантом розвитку їх творчого потенціалу. Якщо Ви ще не визначилися, можна спробувати, чи підійдуть ці заняття дітям під час разового майстер-класу. А в разі зацікавленості записати дитину на курс.

Арт-студія «Ліхтарик» пропонує для Вас наступні варіанти регулярних дитячих занять:

Заняття з малювання поєднуватимуть теоретичну частину з практикою малювання різноманітними техніками.

Прищепити дитині гарний смак та зацікавити її літературою та мистецтвом – ви зможете на курсі «Міфи та малювання для дітей». Цікаві, інтерактивні, веселі теоретичні заняття проявлять у Ваших дітей любов до читання. Через вивчення міфів та легенд, діти дізнаються про витоки різних культур. А практичні заняття допоможуть закріпити знання та дадуть можливість спробувати себе у різних техніках малювання.

Заняття з абстрактного живопису матимуть на меті показати дітям світ абстрактного мистецтва, розсунути рамки сприйняття живопису та підштовхнути до сміливих творчих експериментів.

Курс «Історія мистецтв для дітей» побудований за принципом «нитки Аріадни». Ми будемо розплутувати складний клубок взаємодій в мистецтві, починаючи з первісного мистецтва і аж до кубізму, фовізму та абстракціонізму. Ми не будемо йти по хронології. Ми підемо шляхом взаємодій та впливів.

Ліплення з глини – це неперевершений спосіб розвитку мілкої моторики у дітей. Глина заспокоює, захоплює та розвиває креативність. На регулярних заняттях по ліпці з глини діти будуть навчатися створювати об’ємні скульптури, активно розвиватимуть уяву та будуть вчитися концентрувати увагу.

Для вашої зручності певні види занять проходитимуть не лише офлайн у студії, а також в онлайн форматі. Онлайн майстер-класи для дітей мають свою перевагу в тому, що займатися творчістю можна у зручний для Вас час в домашній обстановці.

З ким піти на майстер-клас?

Творчі майстер-класи для дітей в Києві можна відвідувати всією родиною, з друзями, однокласниками або просто записавши саму дитину на улюблений майстер-клас. Час, проведений із рідними, – безцінний. Тому батькам також дуже важливо брати участь у майстер-класах разом зі своїми дітьми.

Якщо до вас завітали гості з дітьми – проведіть час цікаво та творчо, запросіть їх на майстер-клас.  

Якщо ви обрали груповий майстер-клас під час запису вкажіть, будь-ласка, скільки місць потрібно для Вас забронювати, а якщо ваш формат – це індивідуальний майстер-клас, – оберіть зручний для вас та вашої дитини час.

Коли замовити майстер-клас?

Творчі майстер-класи для дітей відбуваються за попереднім записом. Ви можете замовити майстер-клас для дітей на День народження1 вересня, День святого Миколая, Новий рік, 8 березня, Великдень та останній дзвоник або інше свято. Крім того, творчий майстер-клас для дітей можна замовити в будь-який день та в зручний для вас час – після школи, перед заняттям у спортивній секції або у музичній школі, після курсів з вивчення іноземної мови, а особливо на вихідні.

Подарунковий сертифікат – найкращий подарунок

Вас запросили з дитиною на дитячий День народження і перед вами стоїть питання, що подарувати імениннику? – Знайоме питання. Вибір великий, час обмежений, але ж так хочеться догодити, щоб подарунок сподобався! Ідеальним варіантом стане подарунковий сертифікат для дітей на творчий майстер-клас в арт-студії Ліхтарик. Це буде не тільки цікаво, але й корисно. Дитина отримає нові позитивні враження, поспілкується з друзями, дізнається про техніки живопису, поліпить з глини, що у майбутньому може перерости у нове захоплення. Крім того вона зможе відволіктися від гаджетів та розвинути soft skills, а це у сучасному світі досить актуально.

Чи потрібно приносити з собою матеріали?

На всіх майстер-класах арт-студія «Ліхтарик» забезпечує ваших дітей всіма необхідними матеріалами. Вам не потрібно купувати чи приносити з дому пензлі, фарбу, папір та полотна на живописні майстер-класи. Все необхідне вже чекає на Вас на творчих майстер-класах в Києві. Не треба, також, брати змінний одяг, оскільки ми забезпечимо ваших дітей фартухами. Просто вдягайтесь зручно, щоб вам та вашим дітям було комфортно під час майстер-класу.

Афіша майстер-класів для дітей в арт-студії «Ліхатрик» пропонує безліч цікавих та пізнавальних варіантів дозвілля. Щоб потрапити на творчий майстер-клас для дітей у Києві, вам лише потрібно подзвонити чи залишити заявку на нашому сайті.

Як записатися на майстер-клас для дітей у Києві?

Записатись на майстер-клас для дітей у Києві можна по студійним телефонам: 068-270-70-86 або 095-661-33-81,  залишивши заявку на нашому сайті https://lihtaryk.com.ua або через соціальні мережі: Facebook.com/Lihtaryk або Instagram: @lihtaryk_artstudio.

Для вашої зручності звертайтесь до нас також у Viber, Telegram або WhatsApp Messenger за телефоном 068-270-70-86.

Вартість майстер-класів для дітей вказана на нашому сайті.

Розкрийте творчий потенціал вашої дитини разом з нами. Ваша арт-студія Ліхтарик.

Ще більше корисного за посиланнями:

Куди зводити дитину на канікулах

Розваги для дітей

Чим зайнятися з дитиною?

Навіщо дітям потрібні гуманітарні науки?

Як провести вихідні з дітьми?

Найкращі дитячі книжки для дошкільнят

 

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті