fbpx

Майстер-клас на 8 березня: подаруйте жінці новий творчий образ

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Після довгої виснажливої ​​зими мріється про щось радісне і нове, про весняні та світлі зміни. І звичайно ж, до 8-го березня жінкам у подарунок хочеться незвичайного: події або сюрпризу, що надає крила та сили для нових звершень. Творчий майстер-клас у подарунок виконує навіть ті бажання, про які іноді ми і не підозрюємо.

Чому це цікаво

  • Моделюємо ситуацію: подарунком на 8 березня виявляється сертифікат. Перша реакція будь-якої жінки — цікавість. Друга — захват від сюрпризу. Третя — передчуття чогось нового. Четверта — насолода від процесу. П’ята — радість від отриманого результату. А тепер проаналізуйте: хіба все це — не емоційні складові ідеального подарунка?
  • Майстер-клас з різних видів мистецтва — це завжди шлях: до відкриттів, творчого самовираження, реалізації здібностей, пізнання себе і своїх бажань.
  • Особливо цінним такий шлях виявиться для жінок, адже бути різною — це природна потреба кожної з них. Сьогодні вона — волелюбна художниця епохи Ренесансу, яка мріє про відродження античних ідеалів. Назавтра — зухвала авангардистка, порушниця нудних правил і загальноприйнятих норм. А післязавтра — вже хранителька домашнього вогнища, що з любов’ю розписує посуд у народному стилі. Якою хоче бачити себе жінка? Саме такою — кожен день різною. І творчі заняття — найкоротший шлях до втілення у життя цієї мрії.

Як обрати майстер-клас у подарунок на 8 березня

  • Живопис — мистецтво створювати нову реальність, і тому воно настільки подобається жінкам. Олійний, акварельний, пастельний, живопис рідким акрилом підійдуть навіть для новачків. Скетчі сподобаються динамічним і імпульсивним дівчатам, фешн-ілюстрація — витонченим натурам, які цікавляться модними тенденціями і нюансами різних стилів. А кавовий живопис надихне кожну жінку — цей ароматний майстер-клас обожнюють за витонченість малюнка і чудовий запах.
  • Мозаїка і пісочна анімація дозволяють зануритися в процес творення в поєднанні з розслабленням і задоволенням від тактильних відчуттів.
  • Веселі, ділові й хазяйновиті натури знайдуть себе в гончарстві, розписі сумок і футболок, петриківському розписі.
  • Задумливим естеткам сподобається малювання на воді — ебру: тонкими гребенями на поверхню води наносяться спеціальні фарби, після чого візерунки переносяться на папір або тканину. Сторонньому споглядачу жінка під час заняття ебру нагадує казкову фею, що здійснює якийсь таємничий обряд. І хто з прекрасних дам хоч раз не мріяв бути феєю?
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті