Пастельний живопис

300грн.

Подзвоніть зараз і замовте

Хочете навчитися малювати так, щоб не лише бачити готовий результат, а й буквально відчувати його на кінчиках пальців? Обирайте пастель! Цей різновид живопису передбачає тісний контакт пальців з папером та олівцями, адже нанесені лінії та штрихи потрібно гарно розтушувати. Навчитися малювати в цій техніці можна на майстер-класі пастельного живопису в Києві саме такі регулярно проводяться в арт-студії “Ліхтарик”.

Пастель – це художній матеріал, у вигляді спресованих фарб, які мають форму брусочків або олівців. Основою для пастельного живопису слугує різнокольоровий пастельний папір, який надає вирішального колористичного акценту майбутній картині.

Пастельний живопис

Пастельний живопис: майстер-клас в Києві

Техніка малювання пастеллю може бути дуже разноманітною: від розтушовування до нанесення чітко означених штрихів. Відповідно, і результат може бути кожного разу іншим! Не хвилюйтеся, якщо ви не маєте відповідного досвіду, адже пастель “вибачає” невеликі огріхи – навіть малюнки початківців завжди виглядають дуже ефектно.

На наших майстер-класах у вас буде нагода:

 • Познайомитися з історією виникнення пастелі – техніки, яку обожнювали художники Леотар та Дега! Цікаво, що останній не лише полюбляв малювати пастеллю балерин та купальниць, а й ввів моду на ескізні картини, які зараз називаються скетчами.
 • Дізнатися про основи колористики і навчитися застосовувати нові знання. Палітра пастелі дуже широка, а малюємо ми на різнокольоровому папері формату А3 – завдяки цьому відразу задається колористичний акцент для майбутньої картини.
 • Спробувати попрацювати з пастеллю різними способами. Справа в тому, що пастельні олівці за своєю структурою нагадують крейду – їх можна розтирати пальцями на папері або наносити виразними графічними штрихами. Таким чином створюються найрізноманітніші художні ефекти, які надають картині бажаного настрою.

Пастельний живопис

Пастельний живопис – один з найкращих видів живопису для початківців, а це означає, що Ви сміливо можете обирати його для творчого майстер-класу на свій День народження або іншої важливої події. Адже, навіть якщо Ваші гості не вміють малювати, пастельний живопис дасть їм можливість створити прекрасні картини.

Пастеллю можна намалювати практично що завгодно: квіти пастеллю, натюрморти, пейзажі, людей, міські пейзажі пастеллю теж виходять відмінно. Малюнки сухою пастеллю важливо закріпити в кінці роботи спеціальним закріплювачем. Якщо правильно закріпити пастель на папері, то вона не буде сипатися так інтенсивно як без закріплення. Тим не менш, важливо розуміти, що малюнок сухою пастеллю вимагає дбайливого ставлення та щоб повісити його в інтер’єрі потрібно зробити раму зі склом. Картини, намальовані пастеллю під склом, здатні зберігати всі свої властивості протягом багатьох років.

Пастельний живопис

Заняття з малювання пастеллю для початківців побудовані таким чином, щоб за один майстер-клас намалювати картину сухою пастеллю на пастельноому папері, спробувати різні прийоми роботи з матеріалом і дізнатися особливості роботи пастеллю.

Картини пастельною крейдою – це роботи на перетині живопису і графіки. Ми розповімо, як малювати сухою пастеллю для початківців. Основи малювання пастеллю Ви отримаєте на майстер-класі, але щоб повноцінно засвоїти всі секрети малювання пастеллю одного майстер-класу буде мало.

Майстер-клас пастелі в Києві має вільну тему – малюєте, що забажаєте, можна навіть принести свій зразок для відтворення. Такі заняття будуть цікаві як людям з певним художнім досвідом, так і початківцям. В особливій мистецькій атмосфері нашої студії ви відкинете всі турботи і повністю зануритесь у творчий процес, тому приходьте до нас і насолоджуйтесь мистецтвом!

clock

Тривалість заняття - 1.5 год

clock

Вік учасників - для дорослих та дітей віком від 10 років

clock

Кількість учасників - до 6 осіб

Важлива інформація

Програма майстер-класу: кожен учасник малює картину на кольоровому пастельному папері розміром 30х40 см. пастеллю. Тема живопису вільна.

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам