fbpx
Про нас

Подзвоніть зараз і замовте

Арт-студія «Ліхтарик» на Печерську

Арт-студія “Ліхтарик” – це промінь творчого натхнення серед буденності. В ритмі сучасного життя мегаполісу просто неможливо вижити без острівця іншої креативної, творчої, життєдайної енергії.

Саме таким острівцем в самому серці Києва є наша Арт-студія «Ліхтарик». Ми прагнемо перенести Вас в іншу реальність, де панує творчість та креативність. Ми даємо Вам фарби, щоб Ви могли розфарбувати своє сьогодні, додати яскравих вражень в свою буденність.

Ми дуже любимо, коли Ви приходите до нас святкувати свої важливі дати. Для нас завжди велика відповідальність зробити святковий майстер-клас таким, щоб окрім картини або глечика, у Вас лишились гарні спогади про цей день на все життя.

Для нас завжди велика честь, коли Ви запрошуєте нас на свої дні народження, весілля чи корпоративи, пускаєте в свій простір та довіряєте нам створити настрій Вашого свята.

Ми інтегруємо традиційні ремесла в бурхливе життя мегаполісу, знайомлячи наших гостей з гончарством, Петриківкою та мозаїкою, а також східним живописом на воді ебру. На майстер-класах з живопису ми знайомимо Вас з різноманітними техніками, від традиційного олійного живопису, акварелі та пастелі до сучасного напряму кавового живопису та Fluid art.

Ми намагаємось максимально спростити для Вас творчий процес, тому всі необхідні матеріали завжди надає студія. Наші професійні майстри з радістю допоможуть втілити найсміливіші творчі ідеї.

Крім практичних майстер-класів, з яких Ви виходите натхненні та з власними творіннями в руках, наша студія пропонує теоретичні курси з історії мистецтв. Курс з історії європейського мистецтва охоплює найголовніші періоди становлення візуального мистецтва від первісного живопису на скелях до постмодернізму.

Для мандрівників ми розробили курс по музеям світу, щоб Ви не загубились серед величезних музейних комплексів, а змогли знайти свої найважливіші скарби.

Заходьте до нас на вогник, відкрийте свій творчий потенціал, відпочиньте від рутини та додайте фарб у своє життя. Ми щодня чекаємо усіх спраглих до творчості на Бастіонній 5а, де наша студія відкриває свої двері в затишному, атмосферному дворі. Ви одразу опиняєтесь в спокійному та затишному місці, що причаїлось посеред гамірного Печерська.

Перед приходом до нас обов’язково зателефонуйте, щоб забронювати собі місце на бажаному майстер-класі. До зустрічі!

Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Напишіть нам
Як нас знайти