Про нас

Подзвоніть зараз і замовте

Арт-студія «Ліхтарик» на Печерську

Арт-студія «Ліхтарик» – це сімейна творча студія. Ми, Світлана та Олексій, сімейна пара, яка вирішила присвятити своє життя творчості. В нашій затишній студії на Печерську ми щодня створюємо творчу атмосферу для Вас.

Ми знаємо як потрібні яскраві емоції в повсякденному житті. Сім років тому, ми хотіли створити місце, де можна черпати натхнення. Створивши – ділимося з Вами. Ми даємо Вам фарби, щоб Ви додали яскравих вражень в своє життя.

Наша камерна студія – це затишне місце, де Ви знайдете позитивні враження, новий досвід та творчу атмосферу.

Про нас

Ми дуже любимо, коли Ви приходите до нас святкувати свої важливі дати. Для нас завжди велика відповідальність зробити святковий майстер-клас таким, щоб окрім картини або глечика, у Вас лишились гарні спогади про цей день на все життя.

Для нас завжди велика честь, коли Ви запрошуєте нас на свої дні народження, весілля чи корпоративи, пускаєте в свій простір та довіряєте нам створити настрій Вашого свята.

Ми знайомимо Вас з традиційними ремеслами: гончарством, Петриківкою та мозаїкою, а також східним живописом на воді ебру. На майстер-класах з живопису ми даємо можливість Вам спробувати різноманітні техніки, від традиційного олійного живопису, акварелі та пастелі до сучасного напряму кавового живопису та флюїд арт.

Ми не обіцяємо навчити Вас гончарству чи живопису за один майстер-клас. Ми обіцяємо Вам приємно проведений час, творчу атмосферу, новий досвід та прекрасні речі, створені Вашими руками. Ми впевнені, що краса не в ідеальності, а в простоті та душевності. Саме такими виходять картини та кераміка у наших гостей.

Крім практичних майстер-класів, з яких Ви виходите натхненні та з власними творіннями в руках, наша студія пропонує теоретичні курси з історії мистецтв. Курс з історії європейського мистецтва розрахований на ознайомлення з всіма важливими історичними епохами від первісного мистецтва до постмодернізму. Для Вашої зручності наші лекції доступні також в онлайн форматі.

Знайдіть своє натхнення, відпочиньте від рутини та додайте яскравих фарб у своє життя. Ми щодня чекаємо Вас на Бастіонній 5а, де наша студія відкриває свої двері в затишному, атмосферному дворі. Ви одразу опиняєтесь в спокійному та затишному місці, що причаїлось посеред гамірного Печерська.

Перед приходом до нас обов’язково зателефонуйте, щоб забронювати собі місце на бажаному майстер-класі або лекції. До зустрічі!

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті