fbpx
Про нас

Арт-студія «Ліхтарик» на Печерську

Шлях до мистецтва завжди тернистий. Це стереотип,  що став на заваді творчої реалізації багатьох талановитих людей. Для нас мистецтво – це світло, що робить життя яскравішим та легшим, а творчість – засіб вирватись з буденної сірості в кольоровий, яскравий світ фантазії. Саме творчістю, як ліхтариком, людина осяює свій життєвий шлях. Тому для нас Ліхтарик – це промінь творчого натхнення серед буденності.

В ритмі сучасного життя мегаполісу просто неможливо вижити без острівця іншої креативної, творчої, життєдайної енергії.

Саме таким острівцем в самому серці Києва є наша Арт-студія «Ліхтарик». Щоб потрапити до нас, Вам треба пройти в бік Ботанічного саду,  звернути в атмосферне київське подвір’я. Ви одразу опиняєтесь в спокійному та затишному місці, що причаїлось посеред гамірного Печерська. Проходячи через двір,  Ви опинитесь біля наших дверей, проходите через під’їзд та потрапите в іншу реальність. Наче крізь час і простір, Ви опиняєтесь в творчому просторі нашої арт-студії, де все осяяне теплом творчості та креативності.

Тут починаються справжні дива,  адже це місце вільне від стереотипів та забобонів. Тут панує мистецтво.

Ми прагнемо розфарбувати життя яскравими фарбами, інтегрувати традиційні ремесла в бурхливе життя мегаполісу, знайомлячи наших гостей з гончарством, Петриківкою та мозаїкою, а також східним живописом на воді ебру. На майстер-класах з живопису ми знайомимо гостей з різноманітними техніками, від традиційного олійного живопису, акварелі та пастелі до сучасного напряму кавового живопису та Fluid art.

Ми намагаємось максимально спростити для Вас творчий процес, тому всі необхідні матеріали завжди надає студія. Наші професійні майстри з радістю допоможуть втілити найсміливіші творчі ідеї.

Крім практичних майстер-класів, з яких Ви виходите натхненні та з власними творіннями в руках, наша студія пропонує теоретичні курси з історії мистецтв. Курс з історії європейського мистецтва охоплює найголовніші періоди становлення візуального мистецтва від первісного живопису на скелях до постмодернізму. Базовий курс історії українського мистецтва знайомить слухачів з ключовими віхами українського живопису та архітектури від найдавніших часів до кінця 20 століття.

Для мандрівників ми розробили курс по музеям світу, щоб Ви не загубились серед величезних музейних комплексів, а змогли знайти свої найважливіші скарби.

Ми завжди раді бачити в нашій студії людей, спраглих мистецтва та ремесл. Змініть свою звичну точку зору, зазирніть в творчу реальність та змініть своє життя на краще, розфарбувавши його, вже сьогодні.

Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Напишіть нам
Як нас знайти

Ми на карті