fbpx
Про нас

Арт-студія «Ліхтарик» на Печерську

Арт-студія «Ліхтарик» – це творча студія в самому серці Києва. Розмістившись на печерських пагорбах, наші майстри надихаються красою київської давнини та дарують це натхнення усім відвідувачам студії. Ми прагнемо інтегрувати традиційні ремесла в бурхливе життя мегаполісу, знайомлячи наших гостей з гончарством, петриківкою та мозаїкою. На майстер-класах з живопису ми знайомимо гостей з різноманітними техніками, від традиційного олійного живопису, акварелі та пастелі до сучасного напряму кавового живопису.

Ми намагаємось максимально спростити для Вас творчий процес, тому всі необхідні матеріали завжди надає студія. Наші професійні майстри з радістю допоможуть втілити найсміливіші Ваші творчі ідеї.

Крім практичних майстер-класів, з яких Ви виходите надхненні та з власними творіннями в руках, наша студія пропонує теоретичні курси з історії мистецтв. Курс з історії європейського мистецтва охоплює найголовніші періоди становлення візуального мистецтва від первісного живопису на скелях до постмодернізму. Базовий курс історії українського мистецтва знайомить слухачів з базовими віхами українського живопису та архітектури від найдавніших часіві до 20 ст.

Ми завжди раді бачити в нашій студії людей, спраглих мистецтва та ремесел. З радістю пригостимо Вас філіжанкою запашної кави або гарячого домашнього чаю з печивом.

Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Напишіть нам
Як нас знайти

Ми на карті