fbpx

Групові майстер-класи з гончарної майстерності

200грн.

26/08/2019

13:00

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Майстер-клас з гончарства – це кращий спосіб відволіктися від проблем і суєти навколишнього світу. Чарівний урок дасть вам змогу розкрити свій талант, а можливо й знайти нове креативне хобі.

В нашій арт-студії завжди панує щира творча атмосфера. З нами ви отримаєте цінний досвід, нові знання та навички. Професійний гончар відкриє вам секрети майстрів своєї справи, навчить користуватися спеціальним інструментом – гончарним кругом. За допомогою викладача ви власноруч зможете перетворити звичайний шматок глини в унікальне творіння, виліпити чарівного баранчика, музичного свищика, або вишукане янголятко.

На нашому майстер-класі з гончарства ви:

  • ознайомитесь з властивостями глини та основами гончарної майстерності;
  • познайомитеся з роботою на гончарному крузі;
  • опануєте техніку розпису та декорування глиняних виробів.

Ми гарантуємо якісний результат всього за один майстер-клас, незалежно від рівня навичок та умінь! Програмою майстер-класу з гончарства передбачено виготовлення двох виробів з глини, а робота на занятті проходить з практичними порадами та під пильним наглядом нашого майстра.

На яку аудиторію розрахований майстер-клас?

Творчі заняття підходять для людей різного віку, досвіду, вмінь. На майстер-клас з гончарства в Києві можна прийти з друзями, сім’єю, або запросити на заняття свою другу половинку. В нашій майстерні є всі можливості для спільної творчості всіх членів родини. Дорослим буде приємно розслабитись після важкого дня в компанії однодумців та отримати задоволення від можливості самовираження. Дітям ліплення з глини дуже корисно для розвитку дрібної моторики. Творчі сімейні вечори можуть перерости в традиційні, а самостійно виготовлені речі стати першими експонатами домашньої колекції кераміки. Цікаво буде кожному, адже гончарство – заняття творче, медитативне та захоплююче.

Усі зроблені на майстер-класі вироби залишаться вам на згадку. Проте, ми радимо спочатку залишити їх у нашій студії на кілька днів, щоб глина висохла і ваші шедеври не пом’ялись при транспортуванні. Глиняні витвори, створені на колі, можна використовувати в повсякденному житті. Для цього потрібно додатково замовити їх випал у спеціальній печі.

clock

Тривалість заняття - 1,5 години

clock

Вік учасників - для дорослих та дітей віком від 6 років

clock

Кількість учасників - до 10 осіб

clock

Форма одягу - Одягайтесь зручно. Уникайте спідниць

clock

Як отримати свої вироби?

Через три дні вироби висихають і ми їх зберігаємо протягом двох тижнів з дати майстер-класу

Інформація про вартість

Додатково оплачується випал виробів з гончарного круга. Вартість випалу 150 грн.

Важлива інформація

Програма майстер-класу: виготовлення двох гончарних виробів – ліпна фігурка і виріб на гончарному колі. За бажанням Ви можете замовити випал виробів, зроблених на колі. Випал оплачується окремо.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті