Групові майстер-класи з гончарної майстерності

300грн.

04/06/2022

15:30

Подзвоніть зараз і замовте

Я маркетолог (бухгалтер, фінансист, лікар, менеджер, косметолог, логіст) і навіщо мені гончарство? Здавалось би логічне питання, але ми впевнено заявляємо, що гончарство необхідне Вам не залежно від професії!

Майстер-клас з гончарства – це кращий спосіб відволіктися від проблем, буденності, рутини та щоденної гонитви за результатами. Гончарство – це не про швидкість та результативність. Гончарство – це про відпочинок душі через руки! Гончарство – це спосіб познайомитись з традиційним ремеслом своїх предків, поринути в романтичну пригоду та створити щось дійсно цінне власними руками.

Групові майстер-класи з гончарної майстерності

Люди інтелектуальної праці часто стикаються з тим, що не бачать матеріальної складової своєї роботи, того, що можна відчути фізично. Використавши свою фантазію та інтелектуальний потенціал для виготовлення посуду, Ви зможете не лише насолодитись процесом творіння, але й будете згадувати це прекрасне відчуття щодня, використовуючи зроблений власноруч посуд у побуті.

Індивідуальний майстер-клас з гончарної майстерності

В нашій арт-студії завжди панує щира творча атмосфера. Професійний гончар відкриє вам секрети майстрів своєї справи, навчить користуватися спеціальним інструментом – гончарним кругом. За допомогою викладача ви власноруч зможете перетворити звичайний шматок глини в унікальне творіння, виліпити неймовірної краси посуд, прикрасити його ретуванням або розмалювати агобами.

Гончарство – це одне з найдавніших ремесл в світі, саме з глиною пов’язані перші вірування людей про їх походження, найстаріша міфологія. Гончарство – це виготовлення керамічних тарілок, кухлів, мисок, глечиків, сервізів, прикрас та іграшок з допомогою гончарного круга або без нього.

Групові майстер-класи з гончарної майстерності

Програмою майстер-класу з гончарства передбачено виготовлення двох виробів з глини, а робота на занятті проходить з практичними порадами та під пильним наглядом нашого майстра.

Що можна зліпити руками з глини?

 • пласкі тарілки, декоровані візерунками;
 • підсвічники;
 • підставки для великодніх яєць;
 • прикраси;
 • ялинкові іграшки.

Індивідуальний майстер-клас з гончарної майстерності

Що можна зробити на гончарному крузі?

 • тарілки та миски;
 • чашки;
 • келихи;
 • вазочки;
 • підсвічники;
 • глечики.

На нашому майстер-класі з гончарства Ви:

 • ознайомитесь з властивостями глини та основами гончарної майстерності;
 • познайомитеся з роботою на гончарному крузі;
 • опануєте техніку розпису та декорування глиняних виробів.

Групові майстер-класи з гончарної майстерності

Для кого наш гончарний майстер-клас?

Творчі заняття підходять для людей різного віку, досвіду, вмінь. На майстер-клас з гончарства в Києві можна прийти з друзями, сім’єю, або запросити на заняття свою другу половинку.

Ми радимо гончарні майстер-класи у якості корпоративу або team-building. Спільна творчість допомагає навчитися краще співпрацювати та розкриває найкращі сторони кожного учасника творчого процесу. Крім того, робота з глиною – це неймовірний релакс.

Inindividual pottery masterclass

А ще гончарний майстер-клас – це прекрасний спосіб відсвяткувати День народження. І це не обов’язково дитяче свято. Хоча дитячі Дні народження на гончарстві у нас святкують ледь не щодня. Дорослі залюбки працюють із глиною, насолоджуються процесом. А уявіть собі скільки позитивних спогадів буде у Вас і Ваших гостей після такого креативного святкування.

Групові майстер-класи з гончарної майстерності

Чи можна приходити на гончарні майстер-класи з дітьми?

В нашій майстерні є всі можливості для спільної творчості всіх членів родини. Дорослим буде приємно розслабитись після важкого дня в компанії однодумців та отримати задоволення від можливості самовираження. Дітям ліплення з глини дуже корисно для розвитку дрібної моторики. Творчі сімейні вечори можуть перерости в традиційні, а самостійно виготовлені речі стати першими експонатами домашньої колекції кераміки. Цікаво буде кожному, адже гончарство – заняття творче, медитативне та захоплююче.

Усі зроблені на майстер-класі вироби залишаться вам на згадку. Проте, ми радимо спочатку залишити їх у нашій студії на кілька днів, щоб глина висохла і ваші шедеври не пом’ялись при транспортуванні. Глиняні витвори можна використовувати в повсякденному житті. Для цього потрібно додатково замовити їх випал у спеціальній печі.

clock

Тривалість заняття - 1.5 год

clock

Вік учасників - для дорослих та дітей віком від 6 років

clock

Кількість учасників - до 8 осіб

clock

Форма одягу - Одягайтесь зручно. Уникайте спідниць

clock

Як отримати свої вироби?

Через три дні вироби висихають і ми їх зберігаємо протягом двох тижнів з дати майстер-класу

Інформація про вартість

Додатково оплачується випал виробів з гончарного круга. Вартість випалу 150 грн.

Важлива інформація

Програма майстер-класу: виготовлення двох гончарних виробів – ліпний посуд або іграшка і виріб на гончарному колі. За бажанням Ви можете замовити випал виробів. Випал оплачується окремо.

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам