fbpx
Подарунковий сертифікат

Отримувати подарунки завжди приємно, але ще приємніше їх дарувати. Бажано, щоб сюрприз був особливим ї надавав яскраві емоції та враження.

Для творчої особистості організувати цікаве і незвичне свято дуже просто. Розкрийте близькій людині безмежний світ живопису, декоративно-прикладної творчості, чарівне таїнство гончарного ремесла. Для цього достатньо замість класичного дарунку замовити сертифікат на майстер-клас. Подарунковий сертифікат – це позитивні емоції отримані в процесі майстер-класу, а також приємний спогад у вигляді написаної картини, власноруч зроблених гончарних виробів чи задекорованої рамочки.

В наш час подарункові сертифікати на майстер-класи стали дуже популярними, адже це зручно. Отримувач може сам вирішити, які заняття йому до вподоби, та обрати зручний для себе час, оскільки сертифікат має тривалий термін дії.

Завдяки вашому подарунку власник сертифіката отримає:

  • позитивні емоції;
  • можливість розкрити творчий потенціал, втілити свої мрії;
  • маленький шедевр, створений своїми руками.

Ви можете зробити індивідуальний подарунок, вибрати сертифікат для сім’ї або невеликої компанії. Сертифікат також стане подарунком дітям на Новий рік, Різдво, чи, наприклад, жінкам на 8 Березня від люблячих колег.

Як придбати подарункові сертифікати на майстер-класи?

Подарунковий сертифікат можна придбати у нас в студії, або в електронному вигляді.
Ми пропонуємо сертифікати на будь-який майстер-клас вартістю від 200 грн. При активації ми ознайомимо вас з усіма можливими варіантами в рамках номіналу сертифікату.

Для отримання електронного сертифікату напишіть нам, будь-ласка, повідомлення (смс, facebook, e-mail) та вкажіть:

  • назву майстер-класу або суму, на яку Ви бажаєте придбати сертифікат по номіналу;
  • ім’я людини, якій присвячений дарунок;
  • Вашу електронну адресу.

У відповідь ми надішлемо Вам реквізити для оплати. Після оплати на пошту Вам прийде сертифікат з унікальним кодом для його активації.

Не втрачайте можливість зробити приємне близькій людині, родичам чи колегам. Ваш подарунок запам’ятається надовго!

Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Напишіть нам
Як нас знайти

Ми на карті