Подарунковий сертифікат

Подзвоніть зараз і замовте

Подарунковий сертифікат

Подарункові сертифікати в арт-студію Ліхтарик

Отримувати подарунки завжди приємно, але ще приємніше їх дарувати. Бажано, щоб сюрприз був особливим і лишав по собі яскраві емоції та враження.

Ми ледь не щодня зіштовхуємось з вибором подарунків: на День народження коханій людині, батькам на річницю весілля, колежанкам, які йдуть у декрет, друзям на весілля. А ще є День Святого Миколая, Новий рік, Різдво, 14 лютого, 8 березня, Великдень, День козацтва, професійні свята.

Подарунковий сертифікат – це оптимальний подарунок для людини у якої все є або ж творчої людини, яка весь час шукає щось нове та цікаве для себе.

Gift certificate

З подарунковим сертифікатом на враження від арт-студії Ліхтарик організувати цікаве і незвичне свято дуже просто. Розкрийте близькій людині безмежний світ живопису, чарівне таїнство гончарного ремесла або прекрасний всесвіт історії мистецтв. Для цього достатньо замість класичного подарунку замовити сертифікат на майстер-клас чи лекцію.

Подарунковий сертифікат на враження – це позитивні емоції отримані в процесі майстер-класу, а також приємний спогад у вигляді написаної картини, власноруч зроблених гончарних виробів чи задекорованої мозаїкою рамочки.

У наш час подарункові сертифікати на майстер-класи стали дуже популярними, адже це зручно. Отримувач може сам вирішити, які заняття йому до вподоби, та обрати зручний для себе час, оскільки сертифікат має тривалий термін дії.

Подарунковий сертифікат

Кому можна подарувати сертифікат на творчий майстер-клас?

Подарункові сертифікати на творчі майстер-класи можна подарувати на день народження хлопцю або дівчині, чоловіку або жінці. Ідеї подарункових сертифікатів в нашій студії можна знайти для жінок та чоловіків на будь-яке свято. Подарунковий сертифікат можна купити для однієї людини в групу, на індивідуальне заняття, на індивідуальне заняття для двох або для сім’ї чи компанії.

Якщо Ви плануєте подарувати сертифікат дитині, то зауважте, що ми працюємо з дітками від 6 років по майстер-класам з гончарства, ебру, виготовлення свічок або індивідуальному малюванню. На флюїд арт та олійний живопис беремо дітей від 10 років.

На які свята дарують подарункові сертифікати?

Подарункові сертифікати зазвичай дарують на дні народження та важливі сімейні свята. Крім того, подарунковий сертифікат на майстер-клас вже багато років є улюбленим подарунком на Новий рік, День Святого Миколая та Різдво. Але не лише для зимових свят підходять подарункові сертифікати. Їх з радістю дарують на 14 лютого та 8 березня.

Новорічні подарункові сертифікати дійсні аж до літа. А це означає, що приємні враження не закінчуються разом з розібраною ялинкою. Крім того, сертифікат можна використати на майстер-клас без врахування зимової тематики.

Gift certificate

Подарунковий сертифікат до 14 лютого можна дарувати як жінкам так і чоловікам. Якщо Ви хочете творчо провести час з коханим, але він про це не здогадується – подаруйте сертифікат на індивідуальний майстер-клас для двох та здійсніть своє бажання вже зараз.

Замовивши універсальний сертифікат за номіналом власник сертифікату зможе обрати майстер-клас за власним смаком.

Завдяки Вашому подарунку власник сертифіката отримає:

 • позитивні емоції;
 • можливість розкрити творчий потенціал;
 • втілення своїх мрій;
 • картина або кераміка, створена власними руками.

Ви можете зробити індивідуальний подарунок, вибрати сертифікат для сім’ї або компанії. Сертифікат на майстер-клас також стане прекрасним подарунком дітям на Новий рік, Різдво, День Святого Миколая, День закоханих, чи, наприклад, для жінок на 8 Березня.

Gift certificate

Подарункові сертифікати від арт-студії Ліхтарик – це ідеальний варіант для корпоративних подарунків. Співробітники компанії можуть використати сертифікати самостійно або ж організувати творчий корпоратив, активувавши сертифікати одночасно.

Подарункові сертифікати на творчі майстер-класи ідеально підходять для подарунків школярам. Ви один раз купуєте сертифікати та даруєте їх іменинникам протягом року. Для таких випадків строк дії сертифікатів починається з дня народження кожного учня класу.

Подарунковий сертифікат

Які є варіанти наповнення подарункових сертифікатів?

Подарунковий сертифікат на малювання може бути на певний майстер-клас: олійний живопис, флюїд арт, живопис алкогольними чорнилами, кавовий живопис, акварель або пастель. Також є варіант подарункового сертифікату на малювання з можливістю вибору техніки живопису.

Подарунковий сертифікат для двох частіше за все купують на олійний живопис, флюїд арт або гончарство. Крім того, можна купити подарунковий сертифікат для двох без чіткої вказівки майстер-класу. Важливо пам’ятати, що навіть після Вашого вибору конкретного майстер-класу для сертифікату, людина якій Ви подарували враження може змінити його на інше в рамках вартості сертифікату.

Останнім часом зростає популярність подарункових сертифікатів на курс лекцій з історії європейського мистецтва. Якісні освітні програми набирають популярності та стають прекрасним подарунком.

Креативні подарункові сертифікати на флюїд арт або живопис алкогольними чорнилами ідеально підходять людям, які мріють малювати, але хвилюються про відсутність навичок живопису. Абстрактні техніки прекрасні тим, що тут картина обов’язково вийде з першого разу.

Подарунковий сертифікат

Як виглядає подарунковий сертифікат?

Подарунковий сертифікат від арт-студії Ліхтарик має А5 формат. Це наш стандартний розмір подарункового сертифіката. Якщо Ви купуєте сертифікат в електронному вигляді, то ми надсилаємо вам сертифікат, який при друку виглядає так само, як у нас в студії. Це не просто номер чи якийсь текст. Наш електронний подарунковий сертифікат – це готовий подарунок.

Як оформити подарунковий сертифікат? При купівлі сертифікату в студії, він запаковується в конверт та перев’язується стрічкою. Ми з радістю прикрашаємо сертифікат гілочкою сухоцвітів, якщо це подарунок для жінки.

На подарунковому сертифікаті не вказується сума. Ми присвоюємо кожному сертифікату номер, згідно з яким бачимо всю необхідну інформацію про обраний майстер-клас, номінал подарункового сертифікату та дату його купівлі.

Приклад подарункового сертифікати можна побачити на наших фотографіях внизу цієї статті.

Як придбати подарункові сертифікати на майстер-класи?

Подарунковий сертифікат можна купити у нас в студії, або в електронному вигляді. Замовити подарунковий сертифікат можна у нас на сайті або в соціальних мережах, а також написавши нам в месенджері.

Ми пропонуємо сертифікати на будь-який майстер-клас вартістю від 250 грн. При активації ми ознайомимо вас з усіма можливими варіантами в рамках номіналу сертифікату.

Перевага подарункових сертифікатів забраних в студії – це їх упаковка в крафтовий конверт зі святковою стрічкою.

Для отримання електронного сертифікату напишіть нам, будь-ласка, повідомлення (смс, facebook, instagram, telegram, viber, e-mail) та вкажіть:

 • назву майстер-класу або суму, на яку Ви бажаєте придбати електронний сертифікат по номіналу;
 • ім’я людини, якій присвячений дарунок;
 • Вашу електронну адресу.

У відповідь ми відправимо Вам реквізити для оплати. Як оплатити подарунковий сертифікат? Оплатити сертифікат можна через будь-який клієнт-банк. Після оплати на пошту Вам прийде подарунковий сертифікат онлайн з унікальним кодом для його активації. Вам не обов’язково роздруковувати подарунковий сертифікат.

Подарунковий сертифікат

Як працюють подарункові сертифікати?

Щоб активувати подарунковий сертифікат – подзвоніть або напишіть нам і повідомте номер Вашого сертифікату. Ми перевіряємо номінал сертифікату, обраний Вам на подарунок майстер-клас та строк дії сертифікату і підбираємо зручну дату та час для відвідування майстер-класу.

Скільки діють подарункові сертифікати?

Подарункові сертифікати на творчі майстер-класи діють 6 місяців з дати купівлі.

Отже, будь-який сертифікат діє пів року з дати покупки, а ми працюємо для вас щодня без вихідних. Ми з радістю допоможемо вам підібрати зручну дату та час для використання подарункового сертифікату, а також запропонуємо цікаві ідеї подарункових сертифікатів.

Правила використання подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат можна використати після попередньої активації сертифікату по телефону або через наші месенджери. Сертифікати на групові майстер-класи можна використати, записавшись на майстер-класи згідно розкладом на сайті. Сертифікати на індивідуальні майстер-класи погоджуються в індивідуальному порядку, згідно розкладу майстер-класів студії.

Подарунковий сертифікат на творчий майстер-клас в художню студію – це в першу чергу враження, яке Ви даруєте. Подарунки враження запам’ятовуються на все життя. Найцінніше, що можна зробити для близької людини в свято – це подарувати емоції. А також, майстер-клас в подарунок можна використовувати протягом шести місяців після свята.

Подарунковий сертифікат на творчий майстер-клас можна подарувати співробітнику або колезі. Подарунковий сертифікат на курс гончарства або живопису стане відмінним подарунком начальнику або директору. Подаруйте сертифікат на творчий майстер-клас партнерам і приходьте займатися творчістю разом.

Не втрачайте можливість зробити приємне близькій людині, родичам чи колегам. Ваш подарунок запам’ятається надовго!

Ціна: від 300 грн

Строк дії: 6 місяців

Форма: електронна або паперова

Вид: на майстер-клас або по номіналу

Як активувати: подзвонити по телефонам студії та сказати номер сертифікату

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті