fbpx
Подарунковий сертифікат

Подзвоніть зараз і замовте

Подарунковий сертифікат

Отримувати подарунки завжди приємно, але ще приємніше їх дарувати. Бажано, щоб сюрприз був особливим і дарував яскраві емоції та враження.

Ми ледь не щодня зіштовхуємось з вибором подарунків: на День народження, коханій людині, батькам на річницю весілля, колежанкам, які йдуть у декрет, друзям на весілля. А ще є День Святого Миколая, Новий рік, Різдво, 14 лютого, 8 березня, Великдень, День козацтва, професійні свята.

Подарунковий сертифікат

З подарунковим сертифікатом від арт-студії Ліхтарик організувати цікаве і незвичне свято дуже просто. Розкрийте близькій людині безмежний світ живопису, чарівне таїнство гончарного ремесла або прекрасний всесвіт історії мистецтв. Для цього достатньо замість класичного подарунку замовити сертифікат на майстер-клас чи лекцію.

Подарунковий сертифікат – це позитивні емоції отримані в процесі майстер-класу, а також приємний спогад у вигляді написаної картини, власноруч зроблених гончарних виробів чи задекорованої рамочки.

У наш час подарункові сертифікати на майстер-класи стали дуже популярними, адже це зручно. Отримувач може сам вирішити, які заняття йому до вподоби, та обрати зручний для себе час, оскільки сертифікат має тривалий термін дії.

Завдяки Вашому подарунку власник сертифіката отримає:

  • позитивні емоції;
  • можливість розкрити творчий потенціал,
  • втілення своїх мрій;
  • шедевр, створений власними руками.

Ви можете зробити індивідуальний подарунок, вибрати сертифікат для сім’ї або компанії. Сертифікат на майстер-клас також стане прекрасним подарунком дітям на Новий рік, Різдво, День Святого Миколая, День закоханих, чи, наприклад, для жінок на 8 Березня.

Подарунковий сертифікат

Подарункові сертифікати від арт-студії Ліхтарик – це ідеальний варіант для корпоративних подарунків. Співробітники компанії можуть використати сертифікати самостійно або ж організувати творчий корпоратив, активувавши сертифікати одночасно.

Подарункові сертифікати на творчі майстер-класи ідеально підходять для подарунків школярам. Ви один раз купуєте сертифікати та даруєте їх іменинникам протягом року. Для таких випадків строк дії сертифікатів починається з дня народження кожного учня класу.

Подарунковий сертифікат

Як придбати подарункові сертифікати на майстер-класи?

Подарунковий сертифікат можна придбати у нас в студії, або в електронному вигляді.

Ми пропонуємо сертифікати на будь-який майстер-клас вартістю від 200 грн. При активації ми ознайомимо вас з усіма можливими варіантами в рамках номіналу сертифікату.

Подарунковий сертифікат

Для отримання електронного сертифікату напишіть нам, будь-ласка, повідомлення (смс, facebook, instagram, viber, e-mail) та вкажіть:

  • назву майстер-класу або суму, на яку Ви бажаєте придбати сертифікат по номіналу;
  • ім’я людини, якій присвячений дарунок;
  • Вашу електронну адресу.

У відповідь ми відправимо Вам реквізити для оплати. Після оплати на пошту Вам прийде сертифікат з унікальним кодом для його активації.

Подарункові сертифікати на творчі майстер-класи діють 6 місяців з дати купівлі.

Подарунковий сертифікат на творчий майстер-клас в художню студію – це в першу чергу враження, яке Ви даруєте. Подарунки враження запам’ятовуються на все життя. Найцінніше, що можна зробити для близької людини в свято – подарувати емоції. Майстер-клас в подарунок можна використовувати протягом шести місяців після свята.

Подарунковий сертифікат на творчий майстер-клас можна подарувати співробітнику або колезі. Подарунковий сертифікат на курс гончарства або живопису стане відмінним подарунком начальнику або директору. Подаруйте сертифікат на творчий майстер-клас партнерам і приходьте займатися творчістю разом.

Не втрачайте можливість зробити приємне близькій людині, родичам чи колегам. Ваш подарунок запам’ятається надовго!

Ціна: від 200 грн

Строк дії: 6 місяців

Форма: електронна або паперова

Вид: на майстер-клас або по номіналу

Як активувати: подзвонити по телефонам студії та сказати номер сертифікату

Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Напишіть нам
Як нас знайти

Ми на карті