Подарункові сертифікати для всієї родини

Подзвоніть зараз і замовте

Попереду родинне свято, і ви мрієте відзначити його незвичайно, атмосферно та емоційно? А може, ви хочете зробити нестандартний подарунок до важливої дати родині близьких або друзів? У будь-якому випадку, подарункові сертифікати на творчі майстер-класи для всієї родини впораються з цим завданням бездоганно.

Подарунковий сертифікат для сім’ї – це можливість подарувати нові емоції, приємні враження та цікавий досвід. Крім того, даруючи сертифікат на майстер-клас для родини, Ви даруєте можливість провести час разом та відкрити таланти один одного.

Чому це цікаво?

Шалений темп сучасного життя майже не лишає час для відпочинку. Ми на стільки зайняті робочими моментами, що рідко бачимо власних дітей (час зранку перед школою та ввечері після роботи не рахується). А якщо ми й збираємось всі разом, то багато часу проводимо в своїх гаджетах. Особливо актуальна ця проблема для батьків підлітків.

Але уявіть як приємно провести час разом, без гаджетів, а в творчому процесі, одночасно з дитиною навчатися та пробувати щось нове. Саме це, можна подарувати родині друзів або ж і своїй власній.

Як складно буває вмовити рідних зробити щось, що виходить за межі зони їх комфорту?! Але, якщо це подарунок і вже є сертифікат в руках, то знайти можливість провести час разом стає набагато легше. А зважаючи, на те, що подарункові сертифікати від арт-студії «Ліхтарик» діють пів року, то є вдосталь часу на його використання.

Як проходять майстер-класи для сім’ї?

Майстер-клас проводиться індивідуально для кожної родини, а вартість залежить від кількості учасників і обраного заняття. Старшим членам родини майстри дають «дорослі» завдання, діти ж вчаться в них і одночасно виступають новаторами та висловлюють нові ідеї. У процесі творчості дитяча уява грає одну з провідних ролей, являючи собою потужне джерело натхнення для всієї родини. Адже дитина ще не обмежена стереотипами щодо цінності різних творів мистецтва, а тому має свіже сприйняття навколишнього світу.

Якщо ж ви приходите з підлітками, то можна обрати тему творчості близьку для них. На гончарстві можна створити чашку з елементами улюбленого героя комп’ютерної гри або коміксу, на живописі можна намалювати знайомий підлітку сюжет. Певно, найбільше можливостей для того, щоб створити річ, яка буде близька підлітку можна на майстер-класі з розпису футболок. Тут, важливо завчасно погодити тему малюнку, щоб ми встигли підібрати та роздрукувати приклади для майбутньої улюбленої футболки. Дорослі ж в цей час можуть малювати або ліпити те, що їм більше сподобалось із запропонованих варіантів.

Жидкий акрил

Переваги подарункових сертифікатів для всієї родини:

 • Широкий вибір напрямків творчості: якщо ви заздалегідь не можете передбачити, що сподобається вашій родині, в арт-студії порадять цікаві та пізнавальні варіанти для всіх членів родини;
 • Розкриття нових здібностей у дорослих і дітей, простір для реалізації творчого потенціалу в поєднанні з веселим родинним дозвіллям;
 • Уважні майстри, які навчатимуть новому та підказуватимуть, як гармонійно поєднувати роботу дорослих та дітей;
 • Після заняття у вас залишаться оригінальні пам’ятні результати творчості – картини (акварель, пастель, олія, флюїд арт або навіть намальовані за допомогою кави), тарілки, чашки, вази (все, що захочете спільно виліпити), розписані сумки або футболки, катані свічки з вощини, писанки або навіть новорічні іграшки.

Творчий майстер-клас – це маленьке свято, що запам’ятається надовго і подарує позитивну енергетику всій родині. Не зважаючи на те, що День сім’ї святкують в Україні 8 липня, а міжнародний день сім’ї – 15 травня є чимало інших приводів подарувати подарунок сім’ї.

Розпис футболок та сумок

Які варіанти творчих подарунків Ви можете зробити, презентуючи подарунковий сертифікат родині?

 • Подарунковий сертифікат на майстер-клас з гончарства, де кожен учасник зробить по два вироби: ліпний руками та на гончарному колі. Доступно для дорослих та діток з 6 років.
 • Подарунковий сертифікат на олійний живопис доступний для сімей з дітьми від 10 років. На занятті кожен учасник намалює свою картину. Важливо пам’ятати, що не всі малюють один і той самий сюжет, а кожен член родини обирає собі приклад для майбутньої картини.
 • Подарунковий сертифікат на флюїд арт можна дарувати родинам з підлітками. Тут не варто хвилюватися, якщо ви не вмієте малювати. Багато наших гостей кажуть, що цей майстер-клас є свого роду арт-терапією, де на полотно можна вилити свої емоції.
 • Подарунковий сертифікат на майстер-клас з виготовлення медових катаних свічок підходить для сімей з дітками від 5 років. Ароматні свічки та їх прекрасний декор буде цікавим як малечі так і дорослим.
 • Подарунковий сертифікат на живопис на воді ебру можна дарувати родинам з дітками від 6 років. Незвична техніка малювання на воді створює відчуття справжнього дива. На згадку у кожного учасника майстер-класу залишиться по три малюнка, які ми перенесемо з поверхні води на папір.
 • Подарунковий сертифікат на мозаїку доступний для сімей з дітками від 6 років. Поки батьки будуть декорувати фото рамки або дзеркала, діти можуть зробити підставки під гаряче. Але, враховуйте, що цей майстер-клас триває 2,5 години і не кожна дитина зможе стільки часу концентруватися на одному занятті. Тож, краще завчасно з’ясувати на скільки посидючими є діти в родині, якій ви даруєте сертифікат на мозаїку.
 • Подарунковий сертифікат на Петриківський розпис – це ідеальний варіант для зустрічі трьох поколінь сім’ї. Тут вся родина дізнається про традиційний український розпис та самостійно розпише дерев’яні дощечки, які стануть окрасою власної домівки.

Кавовий живопис

Щоб замовити подарунковий сертифікат для сім’ї напишіть нам або зателефонуйте за телефонами студії. Подарункові сертифікати можна придбати безпосередньо у нас в студії або в електронному вигляді. В будь-якому разі вони будуть виглядати гарно та естетично. Жодних штрих-кодів в подарунок, лише стильні сертифікати, які приємно дарувати навіть онлайн.

Антистрес для співробітників: гончарство і ліплення з глини

Ціна: від 900 грн

Строк дії: 6 місяців

Форма: електронна або паперова

Вид: на майстер-клас або по номіналу

Як активувати: подзвонити по телефонам студії та сказати номер сертифікату

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті