fbpx
Подарункові сертифікати для всієї родини

Попереду родинне свято, і ви мрієте відзначити його не банальним застіллям, а фонтаном емоцій та нових вражень? А може, ви хочете піднести нестандартний подарунок до важливої дати родині близьких або друзів? У будь-якому випадку, подарункові сертифікати на творчі майстер-класи для всієї родини впораються з цим завданням бездоганно. Розмалюйте родинне життя яскравими кольорами творчості.

Чому це цікаво

Чи давно ви збиралися всією родиною за якоюсь спільною справою? Крім спільного приготування піци минулими вихідними більш нічого і не пригадали? Подаруйте собі та близьким таку можливість – фантазувати, генерувати ідеї, втілювати їх спільними зусиллями і з радістю ділитися результатами. Будь то живопис, гончарство, мозаїка, розпис футболок або смішні скетчі, вся родина об’єднується навколо створення нового виробу і кожен додає свою частку креативу. А після заняття у вас залишиться плід вашої творчої роботи, який може стати своєрідною родинною реліквією, адже він створений спільними зусиллями люблячих людей.

Майстер-клас проводиться індивідуально для кожної родини, а вартість залежить від кількості людей і обраного заняття. Старшим членам родини майстри дають “дорослі” завдання, діти ж вчаться в них і одночасно виступають новаторами, що висловлюють ідеї. У процесі творчості дитяча уява грає одну з провідних ролей, являючи собою потужне джерело натхнення для всієї родини. Адже дитина ще не зашорена стереотипами щодо цінності різних творів мистецтва, а тому має свіже сприйняття навколишнього світу .

Переваги подарункових сертифікатів для всієї родини:

  • Широкий вибір напрямків мистецтва: якщо ви заздалегідь не можете передбачити, що сподобається адресатам подарунка або вашій родині, в арт-студії порадять, за якими критеріями обирати (з дітьми/без тощо).
  • Розкриття нових здібностей у дорослих і дітей, простір для реалізації творчого начала в поєднанні з веселим родинним дозвіллям.
  • Уважні майстри, які швидко навчать новому і підкажуть, як гармонійно поєднувати роботу дорослих і дітей у створенні одного вироба.
  • Після заняття у вас залишаться оригінальні пам’ятні речі – картини (акварель, олія, пастель або навіть намальовані за допомогою кави), тарілки, чашки, вази (все, що захочете спільно виліпити), розписані сумки або футболки, ляльки-мотанки, писанки чи навіть новорічні іграшки.
  • Творчий майстер-клас – це маленьке свято, що запам’ятається надовго і подарує позитивну енергетику всій родині.
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Напишіть нам
Як нас знайти

Ми на карті