Подарункові сертифікати для всієї родини

Подзвоніть зараз і замовте

Попереду родинне свято, і ви мрієте відзначити його незвичайно, атмосферно та емоційно? А може, ви хочете піднести нестандартний подарунок до важливої дати родині близьких або друзів? У будь-якому випадку, подарункові сертифікати на творчі майстер-класи для всієї родини впораються з цим завданням бездоганно. Розмалюйте родинне життя яскравими кольорами творчості.

Чому це цікаво

Чи давно ви збиралися всією родиною за якоюсь спільною справою? Крім спільного приготування піци минулими вихідними більш нічого і не пригадали? Подаруйте собі та близьким таку можливість – фантазувати, генерувати ідеї, втілювати їх спільними зусиллями і з радістю ділитися результатами. Будь то живопис, гончарство, мозаїка, розпис футболок або скетчі, вся родина об’єднається навколо створення нових витворів і кожен додасть свою частку креативу. А після заняття у вас залишаться плоди вашої творчої роботи, які можуть стати своєрідною родинною реліквією, адже вони створені спільними зусиллями люблячих людей.

Насолодіться казковими візерунками, намальованими на воді разом з найближчими людьми.

Створіть абстрактні картини в техніці fluid art, які стануть окрасою вашої оселі.

Жидкий акрил

Долучайтесь до українських традицій разом з майстер-класом Петриківського розпису.

Майстер-клас проводиться індивідуально для кожної родини, а вартість залежить від кількості учасників і обраного заняття. Старшим членам родини майстри дають «дорослі» завдання, діти ж вчаться в них і одночасно виступають новаторами, що висловлюють нові ідеї. У процесі творчості дитяча уява грає одну з провідних ролей, являючи собою потужне джерело натхнення для всієї родини. Адже дитина ще не обмежена стереотипами щодо цінності різних творів мистецтва, а тому має свіже сприйняття навколишнього світу.

Розпис футболок та сумок

Переваги подарункових сертифікатів для всієї родини:

  • Широкий вибір напрямків мистецтва: якщо ви заздалегідь не можете передбачити, що сподобається адресатам вашого подарунка або вашій родині, в арт-студії порадять цікаві та пізнавальні варіанти для всіх членів родини.
  • Розкриття нових здібностей у дорослих і дітей, простір для реалізації творчого потенціалу в поєднанні з веселим родинним дозвіллям.
  • Уважні майстри, які швидко навчать новому і підкажуть, як гармонійно поєднувати роботу дорослих і дітей.

Кавовий живопис

Після заняття у вас залишаться оригінальні пам’ятні речі – картини (акварель, олія, пастель або навіть намальовані за допомогою кави), тарілки, чашки, вази (все, що захочете спільно виліпити), розписані сумки або футболки, ляльки-мотанки, писанки чи навіть новорічні іграшки.

Творчий майстер-клас – це маленьке свято, що запам’ятається надовго і подарує позитивну енергетику всій родині.

Антистрес для співробітників: гончарство і ліплення з глини

Щоб замовити подарунковий сертифікат напишіть нам або зателефонуйте за телефонами студії.

Ціна: від 200 грн

Строк дії: 6 місяців

Форма: електронна або паперова

Вид: на майстер-клас або по номіналу

Як активувати: подзвонити по телефонам студії та сказати номер сертифікату

Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Напишіть нам

    Як нас знайти

    Ми на карті