Корпоративи

Подзвоніть зараз і замовте

Корпоративи

Корпоративні майстер-класи в Києві

Корпоративні майстер-класи в Києві

Корпоратив – це завжди важлива подія для кожної компанії, де має бути весело, творчо, невимушено, приємно та дружньо. А ще кожен наступний корпоратив спланувати складніше, ніж попередній, адже, вже багато чого було. Арт-студія «Ліхтарик» пропонує зробити Вашу подію не лише веселою та радісною, але й творчою.

Ми з радістю підберемо для Вас найкращий варіант творчих майстер-класів від написання картини-пазла з зображенням Ваших ключових продуктів та розпису футболок в корпоративному стилі до ліплення горщиків на гончарному крузі чи живопису на воді – ебру.

Наша головна мета – зробити Ваш творчий корпоративний майстер-клас приємним, унікальним та креативним. Ми можемо організувати камерний майстер-клас для маленької компанії, де працюють до 10 людей і для великої фірми, з більш ніж 100 співробітниками.

Для маленьких компаній корпоративні майстер-класи можуть проводитись як у нас в студії, так і на Вашій локації (в офісі, ресторані чи на природі). Вартість корпоративів розраховується індивідуально, з урахування усіх Ваших побажань. Мінімальна сума нашого виїзного майстер-класу – 3000 грн.

Корпоративний майстер-клас – це надихаючий і мотивуючий захід

Корпоративні майстер-класи – це не тільки цікаве та захоплююче дозвілля, а й можливість творчо проявити себе для кожного учасника заходу. Сумісна творчість допомагає побачити один одного з кращого боку, відкрити нові грані таланту людей, з якими працюєш пліч-о-пліч щодня.

Переваги корпоративних майстер-класів в Києві:

 • побудова ефективної команди під час реалізації творчих проектів;
 • колеги вчаться креативно трактувати ключові продукти компанії;
 • новий вид відпочинку і розвитку персоналу, що дає можливість розкрити талант і особистість кожного;
 • участь в корпоративних майстер-класах можна приймати всією сім’єю на Family day, що допомагає згуртувати не лише команду, але й залучити до творчого дійства членів родини;
 • спільне створення картин, глиняних та інших виробів для свого робочого місця або офісу.

Майстер-класи можуть проходити у формі спільного відпочинку, як частина конференції, галузевої ярмарки, святкового заходу для співробітників, клієнтів та партнерів компанії.

Різноманіття творчих майстер-класів від арт-студії «Ліхтарик»

Наша студія має низку вже готових рішень для корпоративних  майстер-класів, які відрізняються за тематикою та вартістю. З легкістю можна знайти креативні  варіанти, які вписуються в бюджет та адаптувати їх для потреб Вашої компанії. Довіривши нам проведення свого корпоративного майстер-класу, ви позбавите себе від зайвих турбот і клопоту. Наші корпоративні майстер-класи можуть бути проведені у Вас в офісі або у нас в студії з урахуванням Ваших побажань та традицій компанії.

Організація майстер-класів для дорослих – це наш профіль. Ми підберемо Вам найцікавіші майстер-класи в Києві. Ви можете обрати, де провести майстер-клас: в студії на Печерську або у на Вашій локації. Ми можемо організувати цікаві майстер-класи по Ебру, флюїд арт, розпису сумок і футболок, майстер-клас з живопису, колективний майстер-клас з гончарства.

Творчі майстер-класи знімають стрес, згуртовують команду і служать прекрасною арт-терапією в умовах стресової  роботи. Програма майстер-класу максимально прописується з урахуванням Ваших побажань. Ми з радістю підберемо Вам найпопулярніші майстер-класи. Всі Ваші ідеї майстер-класів для дорослих ми враховуємо при формуванні пропозиції по організації творчого майстер-класу.

Ми організовуємо десятки виїзних корпоративних новорічних майстер-класів кожен грудень. Творчі майстер-класи на 8 березня,  День Святого Миколая або внутрішні корпоративні свята – це ключовий профіль нашої роботи. Ми знаємо як проводити майстер-класи для компаній з різним бюджетом. Ми в рівній мірі маємо досвід проведення творчих майстер-класів для дорослих в розважальних цілях або в якості тімбілдінга.

Приклади найцікавіших наших проектів:

 • Lego. Написання картини-пазла. Співробітники компанії хотіли намалювати героїв мультфільму на декількох полотнах, потім скласти полотна наче конструктор, та повісити в офісі. Ми з радістю допомогли їм втілити задум у життя.
 • Uniqa. Малювання карти представництв страхової компанії на дитячих стільчиках. Співробітники компанії вирішили, що мало просто помалювати разом, треба щоб це було корисно. Тому вони вирішили малювати на дитячих стільчиках, щоб потім передати їх у дитячий будинок. Було справжнє задоволення працювати заради такої класної ідеї.
 • Sandoz. Написання абстрактних великих картин, що символізували базові продукти компанії. Під час живопису співробітники компанії з різних регіонів вчилися працювати  разом над спільною справою. Робота йшла на час, оскільки команда, що завершувала свою картину першою вигравала приз. Team-building видався креативним і продуктивним.
 • Mielle. Сімейне свято для клієнтів компанії до Хеллоуїна. Гості приходили цілими родинами і кожна родина малювала картину на тему Хелоуїна акриловими фарбами. Була і друга творча локація з ляльками-мотанками, де кожен бажаючий міг зробити оберіг власноруч. Було весело. Такі заходи зближують родини.
 • Visa. Приємно було стати частиною презентації нового продукту від однієї з найбільших платіжних систем. Доки гості збирались на презентацію, ми проводили майстер-клас з Петриківського розпису для всіх бажаючих. Таким чином, знайомлячи представників різних країн з українською культурою. Після майстер-класу у кожного лишилась на згадку власноруч розмальована дощечка.
 • Datarobot. Креативний та жвавий майстер-клас з розпису ялинкових прикрас ми провели для співробітників компанії. Тепер кожен учасник має новорічну кульку, розписану власними руками, яка стане окрасою новорічної ялинки на багато років.
 • Sanofi. Майстер-клас з мозаїки провели наші майстри під час корпоративу у заміському комплексі Адмірал. Всі учасники задекорували мозаїкою рамочку для фотографії, яка лишилась їм на згадку про цей день.
 • Abbot. Майстер-клас з кавового живопису для менеджменту компанії під час корпоративного заходу в клубі «Адмірал». Душевний майстер-клас з приємними людьми відбувся, чому ми безмежно раді.
 • Юридична компанія Кейнас. Майстер-клас з олійного живопису для юристів був незвичним у своєму задумі, який запропонували самі учасники. Велике мозаїчне полотно складалося з 25 фрагментів та мало бути однаково композиційно цілісним як зібране разом, так і в розібраному стані, де кожен фрагмент є окремою цілісною картиною. Ми з радістю втілили задум у життя.
 • TEDx. У перерві між найцікавішими виступами, ми допомагали слухачам розписати чашки, які б нагадували їм про відвідування конференції. Працювати на TEDx – честь для нас.
 • МІМ-Київ. Бізнес школа щороку проводить зустріч випускників. Люди з різних галузей збираються разом і потребують натхнення для плідної роботи. Саме з натхненням ми і працювали. Ранок другого дня зустрічі випускників почався з пленеру, де учасники пастеллю малювали з натури природу, що їх оточувала. А потім всі перейшли до створення оберегів у вигляді ляльок-мотанок. Для нас було справжньою несподіванкою, що чоловіки мотали ляльок ще приткіше, ніж жінки.
 • KMBS. Києво-Могилянська бізнес школа розробила цікаву ідею новорічного майстер-класу, де ялинкова прикраса слугує прикладом того, як ідея наповнює змістом усе навколо. Так і прозора ялинкова прикраса наповнювалась змістом під час її розпису за допомогою майстрів нашої студії.
 • Інтернаціональний союз. Неймовірний досвід роботи з прекрасними жінками з різних країн та культур. Наш майстер-клас з Петриківського розпису знайомив учасниць з українською декоративною традицією. Завжди раді відкривати свою культуру світу та вчитися новому.
 • Міжнародна організація з міграції. Новорічні свята – це час для втілення креативних ідей та заповітних мрій. Намалювати власні мрії на ялинкових прикрасах та прикрасити ними ялинку – це запорука того, що мрії здійсняться. Ми щиро раді, що допомогли учасникам майстер-класу втілити задумане в життя.
 • Счастье Hub. Відкриття Hub`у Маргарити Січкар було наповнене цікавими активностями. Наша студія забезпечувала проведення майстер-класу з пастельного живопису для всіх запрошених гостей. Було весело, невимушено та творчо. Приємно бути частиною відкриття нового простору.

Ціна: від 300 грн. з особи

Тривалість: від 1 години

Кількість учасників: від 5 осіб

Індивідуальний підхід до кожного заходу

Всі матеріали включено

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті