В студії

Подзвоніть зараз і замовте

Корпоративні майстер-класи в арт-студії "Ліхтарик"

Як організувати класний корпоратив для маленької компанії? От з великими компаніями все ясно: бюджет дозволяє виїхати в заміський комплекс, поєднати багато активностей. А що робити, якщо бюджет не великий, колектив маленький, а хочеться чогось неймовірного? Телефонуйте нам та обирайте творчий майстер-клас собі до смаку! Наша затишна студія на Печерську створена для камерних корпоративних майстер-класів, де комфортно може розміститися до 20 людей.

Художественная студия: одна невыдуманная история

Якщо Ви хочете корпоративний майстер-клас, де кожен буде робити свій творчий проект, ми пропонуємо:

 Гончарство, з виготовленням двох неймовірних предметів з глини. Один з виробів виготовлюється шляхом ліпки руками, інший – на гончарному колі. Широкий вибір стеків та багата палітра ангобів дозволяє декорувати вироби різьбленнями, фарбуванням або відбитками різноманітних фактур.

 Живопис на воді ебру – ідеальний варіант корпоративної творчості для тих, хто думає, що не вміє малювати. Ебру – це свого роду магія, коли малюнок створений натуральними фарбами на поверхні води переноситься на папір та лишається на згадку. Дуже поширена практика прикрашання офісу малюнками ебру.

Ebru Art is painting on water

 Fluid art – прекрасний варіант корпоративу, де можна створити інтер’єрні картини для офісу. Рідка акрилова фарба, що розтікається по полотну та створює неймовірні візерунки та мармурові фактури після висиханні на полотні стає унікальною картиною, яка буде окрасою будь-якого офісу.

Рідкий акрил

 Ароматний кавовий живопис – це не лише прекрасний монохромний живопис, а ще й дуже не звична живописна техніка, яка підвладна кожному.

 Мозаїка в стилі Гауді з декоруванням фото рамок буде однаково цікавою, як жіночому, так і чоловічому колективу. Веселий, творчий процес декорування рамок захоплює на стільки, що потім виникає бажання задекорувати мозаїками весь офіс.

 Розпис футболок – це можливість разом створити одяг в корпоративному стилі. Футболки можна принести свої або замовити у нас.

 Розпис ялинкових прикрас – найкращий варіант новорічного корпоративу, де Ви не лише приємно проведете час, але й власноруч розмалюєте новорічні іграшки для корпоративної ялинки.

Розпис новорічних іграшок

Корпоративний майстер-клас для тімбілдінгу або спільної творчої роботи:

 Олійний живопис для тих, хто вже пробував  та для тих, хто лише мріяв спробувати. Три години занурення в творчий процес. Малювати можна одну картину великого формату разом, або кілька картин, які доповнюють одна одну, створюючи своєрідні триптихи.

Олійний живопис

 

 Абстракції акрилом – це живопис заздалегідь продуманої абстрактної композиції на великому полотні акриловими фарбами. Прекрасний варіант тімбілдінгу. З одного боку, команда вчить співпрацювати в незвичному форматі, з іншого боку – не потрібно мати навичок малювання. Отже, всі в рівних стартових умовах.

Вартість корпоративних майстер-класів в студії від 200 грн. з людини. Для бронювання телефонуйте: 0682707086 або 0956613381

Ціна: від 300 грн. з особи

Тривалість: від 1 години

Кількість учасників: від 5 осіб

Індивідуальний підхід до кожного заходу

Всі матеріали включено

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті