fbpx

Відтінки святкового: ідеї для корпоративу

Подзвоніть зараз і замовте

Ретро-паті, вечірки в стилі Гетсбі, бали-маскаради і навіть мовчазні ретріти — як тільки не проводять корпоративи в наш час. І грецькими богами вбираються, і ковбоями, і гангстерами, і чи не шаолінськими ченцями. Ось тільки в тренді все частіше — пізнавальні корпоративи: інтелектуальні ігри, цікаві тури, заняття творчістю. Саме творчі майстер-класи — сценарій корпоративу, що залишає післясмак чародійства.

«Чари? — запитають скептики. — Це ж не спіритичний сеанс і не вечір в стилі балу Воланда». Все просто: заняття творчістю — це диво перетворення. Вбратися можна в костюм кого завгодно, а ось відкрити в собі нові таланти — таке свято для будь-якої людини стане незабутнім.

Багато компаній вже практикують проведення корпоративів не тільки розважального, але й розвиваючого напрямку, організовуючи для співробітників майстер-класи з живопису, гончарства, мозаїки та інших видів мистецтва. Але творчість багатогранна, і не злічити способів реалізуватися в ній. А якщо організувати це в святковій атмосфері, учасникам буде цікавіше пізнавати нові навички.

Покличте на допомогу музу творчості: оригінальні ідеї для корпоративів

Навіть якщо ваші співробітники вже багато разів малювали олією, аквареллю або пастеллю, майстри арт-студії зможуть навчити їх новому — способам живопису, які не настільки відомі, але не менш чарівні (наприклад coffee-art або живопис рідким акрилом).

  • Ебру — малювання спеціальними фарбами по водній поверхні, внаслідок чого виходять неземної краси візерунки. Їх можна перенести потім на папір або тканину. Корпоративний сценарій з проведенням занять по ебру стане гідним викликом гучним алкогольним вечіркам, після яких частина співробітників відчуває себе як мінімум незручно. Ебру — це справжнє свято самовираження в стилі східної філософії.
  • Хочете корпоратив в яскравому, колоритному стилі? Петриківський розпис — славетна спадщина народних традицій, яка демонструє багатий культурний досвід українців. Предмети побуту і декору, іграшки і навіть меблі — петриківський розпис одним своїм виглядом викликає відчуття свята, а така вечірка в етностилі запам’ятається не тільки банальним «наряди, пісні, танці».
  • Розпис сумок і футболок додасть будь-якому святу ноток веселої іронії і залишить по собі оригінальні вироби.
  • Ну а якщо корпоратив — новорічний, то спільний розпис ялинкових іграшок стане творчим передпочатком свята, де буде створено безліч самобутніх прикрас.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам