fbpx

Розпис футболок та сумок

200грн.

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Майстер-клас із розпису футболок або еко-сумок – захоплююче заняття, що не залишить байдужим ані дітей, ні дорослих. Наші художники навчать вас основним технікам розпису текстильних поверхонь та допоможуть створити оригінальний дизайн вашої улюбленої речі.

Уміння малювати стане у нагоді, але його відсутність не буде завадою у створенні неповторного малюнку. На майстер-класі з розпису футболок в Києві ми використовуємо спеціальні практичні та стійкі фарби, тож ваша улюблена річ буде радувати вас яскравими кольорами довгий час.

Як проходить майстер-клас із розпису футболок та сумок

На наших заняттях завжди панує гарний настрій та творча атмосфера, адже процес надання будь-якій речі з тканини власного дизайну надзвичайно захоплює і подобається всім! Футболки або сумки можна приносити свої – і ваші улюблені речі набудуть нового оригінального вигляду. Якщо ж ви бажаєте відвідати майстер-клас веселою компанією від 5 чоловік, то є можливість замовити однакові футболки для розпису.

Що ми робимо на майстер-класах:

  • обираємо веселий малюнок до душі;
  • робимо розмітку на тканині за допомогою олівця;
  • додаємо яскравих барв;
  • тішимось чудовим результатом!

Догляд за розписаною річчю дуже простий: наступного дня після заняття футболку або еко-сумку потрібно вивернути і попрасувати, а в подальшому їх можна буде прати із застосуванням делікатного режиму.

Унікальні та оригінальні речі завжди цінні і привертають до себе увагу. Приходьте до нас на майстер-клас з розпису сумок в Києві та створіть свій власний дизайн, яким захоплюватимуться всі довкола!

clock

Тривалість заняття - 1,5 години

clock

Вік учасників - для дорослих та дітей віком від 6 років

clock

Кількість учасників - до 10 осіб

Інформація про вартість

200 грн. Додатково оплачується сумка 50 грн. Світлу футболку можете принести свою, навіть із плямою:-)

Важлива інформація

Програма майстер-класу: кожен учасник розмальовує футболку, або сумку спеціальними фарбами. Якщо у вас є компанія від 5 осіб, що бажають разом прийти на майстер-клас, то ми можемо замовити  футболки для Вас

Світлу футболку можете принести свою, навіть із плямою:-)

На наступний день після майстер-класу футболки або сумки треба вивернути і попрасувати. Після цього їх можна прати в делікатному режимі.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті