fbpx

Петриківский розпис

200грн.

29/08/2019

15:00

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Сьогодні етнічні мотиви набувають неабиякої популярності як в декорі предметів побуту, так і в дизайні одягу та інтер’єру. Тож запрошуємо вас на майстер-клас з петриківського розпису, аби оволодіти унікальною технікою, що походить з українського села Петриківка.

Традиційно цим орнаментом оздоблювали стіни сільських хат або печі. В наші дні його використовують в інтер’єрах сучасних квартир, кафе та ресторанів.

На майстер-класі з петриківського розпису в Києві художники навчать вас виконувати основні елементи композицій, створених у цій техніці, розкажуть про традиційний український орнамент та його значення. Кожен учасник заняття створить оригінальну прикрасу для свого житла – розписану дощечку.

Усіма матеріалами для творчості забезпечує наша студія. Пензлі, акрилові фарби та дерев’яні заготовки для розпису чекатимуть лише на вас та ваше натхнення! Під керівництвом професійного майстра ви будете навчатися надзвичайно цікавій техніці Петриківки, а також експериментувати з поєднаннями кольорів та відтінків. Лише трішки зусиль – і з-під вашого пензля народяться фантастичні пишні квіти та казкові пташки!

Петриківський розпис однаково захоплює і дорослих, і дітей, тож сміливо беріть на майстер-клас навіть малюків, якщо їм вже виповнилось 6 років. Ваші донька чи син разом з вами отримають новий творчий досвід, створять власний розписаний виріб і будуть безмежно вдячні за такий подарунок. А проведений разом з батьками час на майстер-класі неодмінно стане одним із їхніх найтепліших спогадів дитинства!

Завітайте на майстер-клас із петриківського розпису і пориньте в неповторну атмосферу творчості разом з нами!

clock

Тривалість заняття - 1,5 години

clock

Вік учасників - для дорослих та дітей віком від 6 років

clock

Кількість учасників - до 8 осіб

Важлива інформація

Програма майстер-класу:  розпис дерев’яної дощечки акриловими фарбами

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті