fbpx

Акварельний живопис

200грн.

08/09/2019

15:00

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Акварельні фарби – одні з найулюбленіших у художників. По-перше, існує багато технік роботи з аквареллю, а по-друге – з їхньою допомогою можна створити чудову картину, навіть якщо ви зовсім не вмієте малювати.

Акварельний живопис: майстер-клас в Києві

Картини, написані аквареллю, дивовижно легкі та насичені повітрям. Проте сам процес створення картин ще більш захоплюючий та таємничий. Майстер-клас акварельного живопису в Києві в арт-студії “Ліхтарик” дасть вам можливість дізнатися про особливості цього виду живопису та навчитися створювати справжні шедеври на папері.

Наші заняття допоможуть вам освоїти наступні техніки малювання:

  • “по-мокрому”;
  • сухим пензлем;
  • “багатошарове письмо”.

Кожна з цих технік має цікаві особливості, які дозволяють надзвичайно тонко передавати задуману атмосферу намальованого сюжету. Знаючи такі нюанси, ви зможете створити чудову картину власноруч!

Чим буде цікавий майстер-клас із акварелі

Під керівництвом досвідчених художників студії ви створите власну роботу близької для вас тематики та отримаєте професійні поради по роботі з аквареллю. До нас приходять люди різного віку та різних уподобань, але кожен з них знаходить свій спосіб відобразити особисте бачення картини аквареллю.

Впродовж майстер-класу ви будете знаходитися у незвичайному світі мистецтва та зможете відсторонитися від всіх своїх повсякденних турбот. На майстер-класі з акварелі в Києві ви відчуєте себе справжнім художником, який із задоволенням та натхненням творить на полотні справжнє диво! Завітайте до нас, насолоджуйтеся процесом реалізації власних творчих здібностей, відпочивайте та проводьте час із користю.

clock

Тривалість заняття - 1,5 години

clock

Вік учасників - для дорослих та дітей віком від 10 років

clock

Кількість учасників - до 8 осіб

Важлива інформація

Малюємо акварелью на акварельному папері формату 20х30

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті