Рідкий акрил – Fluid art

690грн.

02/07/2022

15:00

Подзвоніть зараз і замовте

Абстрактний живопис пройшов червоною ниткою через усе мистецтво 20 століття, коли найвидатніші художники прагнули відійти від предметного, реалістичного живопису та поринути у фантастичний світ абстракції. Саме таке занурення в абстрактне мистецтво чекає Вас на майстер-класі з рідкого акрилу.

Fluid art – це новий різновид абстрактного живопису, суть якого полягає в розливанні акрилових фарб на полотні, при цьому фарби різних кольорів змішуються між собою та з додаванням клею та інших речовин створюють живописні ефекти.

Фарба в техніці fluid art, що розтікається на полотні, створює узори, які чекають, щоб автор їх розпізнав та трактував по своєму, зробивши необхідні штрихи для завершення композиції.

На майстер-класах по флюід арт ми малюємо акрилом з початківцями. Щоб прийняти участь в майстер-класі абсолютно не потрібно мати досвід в малюванні. Достатньо мати бажання, а ми розкажемо як намалювати картину акриловими фарбами.

Жидкий акрил - Fluid art

Які потрібні флюід арт матеріали? 

Найголовніше для написання картини рідким акрилом – це якісні акрилові фарби, медіум або клей ПВА, полотна. Рідкий акрил для малювання картин флюід арт не продається в готовому вигляді. Його треба приготувати самостійно змішуючи акрилові фарби, медіум або клей та воду. Для створення певних ефектів в техніці флюід арт використовують також силіконову олію.

Онлайн майстер-клас "Fluid art"

Fluid art матеріали можна придбати в художніх магазинах, а можна прийти на fluidart майстер-клас в нашу художню студію та намалювати картину не думаючи про матеріали. Наша художня студія надає всі необхідні матеріали для рідкого акрилу на флюід арт майстер-класі. Як приготувати рідкий акрил для малювання флюід арт Вам розкаже наша чарівна художниця. Ми з радістю поділимось з Вами всіма знаннями, які у нас є, для того, щоб зробити рідкий акрил для малювання в різних комбінаціях його складу. Матеріали для техніки рідкого акрилу треба обирати якісні, щоб картина довго Вас радувала.

Fluid art

Для флюідарт картин ми використовуємо якісний акрил українських виробників в банках, а не в тубах. Справа в тому, що акрилова фарба в тубах прекрасно підходить для написання класичних композицій, але для рідкого акрилу не зручна. А ось акрилові фарби в банках ідеально зручні для створення картин флюід арт.  

Що потрібно знати для малювання рідким акрилом? 

Найважливіше, що треба знати для малювання рідким акрилом – це те, що не можна на одній картині флюід арт застосувати всі можливі техніки. В ідеалі, одна картина рідким акрилом – одна чи дві техніки змішування фарби та розподілення їх на полотні. Якщо не слідувати цьому правилу, то результат може бути змазаним.

Рідкий акрил може трохи текти навіть після закінчення роботи. Враховуйте цю особливість техніки рідкого акрилу при створенні картини флюід арт. Дуже важливо лишити картину в горизонтальному положенні мінімум на 12 годин, щоб акрилова фарба висохла. Ми в студії використовуємо спеціальні розноси для створення картин рідким акрилом, на цих розносах картини лишаються сохнути протягом 12 – 24 годин до повного висихання. В день майстер-класу забрати картину після флюідарт майстер-класу не можна. А от через добу чи дві, забрати свою картину можна і треба.

Fluid art

Рідкі фарби для малювання розводиться безпосередньо перед майстер-класом рідкім акрилом і висихають повільніше, ніж звичайний акрил саме тому, що їх консистенція суттєво відрізняється. Підсушити картини феном не вийде, а от використати фен для досягнення живописних ефектів, ми дуже рекомендуємо.

Як правильно користуватися акриловими фарбами? 

Не зважаючи на те, що акрилові фарби водорозчинні, вони погано змиваються з одягу та інших поверхонь. Саме тому, ми кожному учаснику майстер-класу живопису рідким акрилом даємо фартух та рукавички. А ще рекомендуємо вдягатися не нарядно, бажано не в білосніжний одяг. Живопис рідким акрилом та будь-який інший живопис завжди може забруднити Ваш одяг фарбою. 

Для кого підходить майстер-клас живопису рідким акрилом?

Рідкий акрил

Майстер-клас живопису рідким акрилом доступний абсолютно всім! Одна з найбільш розповсюджених причин чому люди, які хочуть малювати, не малюють – полягає в невпевненості у власних силах, не знанні основних технік та прийомів побудови об’єктів на полотні. Техніка рідкого акрилу вирішує усі ці питання. Тут не треба робити складних побудов, достатньо включити фантазію та дозволити фарбі створювати неповторні образи, розтікаючись на полотні.

На майстер-клас fluid art можна приходити для святкування Дня народження або інших важливих дат. Живопис рідким акрилом прекрасно підійде для творчого романтичного побачення. Спільне заняття живописом допомагає краще зрозуміти один одного.

Живопис рідким акрилом – це ідеальний варіант корпоративного майстер-класу, якщо Ви не впевнені чи малюють Ваші колеги. Рідкий акрил не потребує особливих знань та навичок і легко дається навіть початківцям. Веселий та творчий майстер-клас живопису рідким акрилом – це не лише гарно проведений час разом, але й ціла серія інтер’єрних картин для офісу.

Ми рекомендуємо майстер-класи з fluid art в якості team-building. Малюючи разом, ви можете розкрити свої таланти, а легкість та простота такого малювання дозволяє бути впевненим у своїх силах та розкриває творчий потенціал кожного учасника майстер-класу.

Рідкий акрил

Що можна намалювати на майстер-класі рідкого акрилу?

Живопис рідким акрилом не передбачає вибору композиції та чіткого слідування плану її виконання. Ця техніка скоріш інтуїтивна та спрямована на експеримент. Кожен Ваш рух та нахил полотна створює неповторні візерунки, лінії та кольорові поєднання. Врешті, виходить картина, яку неможливо повторити. Картини fluid art відображають Ваш настрій в момент майстер-класу. Ми радимо підбирати колорит картини згідно з колоритом кімнати, в якій Ви плануєте її повісити. Наші професійні художниці допоможуть Вам визначитись з поєднанням кольорів на полотні.

Чи можна одразу забрати картини з собою?

Fluid art потребує використання дійсно рідкого акрилу, тобто фарбі потрібен час щоб затвердіти. Залежно від кількості фарби на полотні картини висихають протягом 12 – 24 годин і вже за кілька днів вони готові для транспортування. Техніка живопису рідким акрилом може не суттєво змінювати Вашу картину після того, як Ви лишилі її сохнути. Справа в тому, що картини флюідарт продовжують текти по краях навіть тоді, коли лежать в горизонтальному положенні. Рідка фарба ще кілька годин після майстер-класу може стікати на рознос з полотна. Після повного висихання картини стануть окрасою Вашого дому або офісу.

clock

Тривалість заняття - 1.5 год

clock

Вік учасників - для дорослих та дітей від 10 років

clock

Кількість учасників - до 8 осіб

clock

Як отримати свої вироби?

Картина лишається в студії сохнути 2 дні. Протягом тижня Ви можете її забрати. Картини, які не забирають ми віддаємо на благодійність

Важлива інформація

Малюємо на полотні 25х40 см акриловими фарбами

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам