Мозаїка в стилі Гауді

500грн.

Подзвоніть зараз і замовте

Мозаїка – це справжній живопис із кольорових камінців, керамічних плиток чи смальти. Мистецтво мозаїки виникло дуже давно, а особливого поширення набуло в часи Римської імперії. Вироби з мозаїки не лише дуже красиві та естетичні, а ще й довговічні.

Уявіть: ви берете кольорові скельця, що виблискують на світлі, і власноруч починаєте створювати красиву, а головне – неповторну річ! Візерунок буде стовідсотково унікальним, адже відтворити кольорову гаму та комбінацію елементів вдруге вже не вдасться нікому, навіть Вам самим. В цьому й полягає головна цінність викладених мозаїкою предметів – це завжди ексклюзив! Зацікавились? Тоді заходьте до нас! Арт-студія «Ліхтарик» запрошує всіх бажаючих відвідати унікальне творче заняття з мозаїки в стилі Гауді.

Мозаїка

Про що ви дізнаєтесь на майстер-класі з мозаїки?

Викладання мозаїчних візерунків – процес трудомісткий, проте захоплюючий. Майстри нашої студії розкриють вам всі тонкощі та секрети створення гарного та якісного виробу. На майстер-класі з мозаїки в Києві ви зможете створити неповторний кольоровий дизайн для фото рамки.

Відвідавши такий майстер-клас, ви познайомитесь із технікою роботи, почнете розбиратись в матеріалах та інструментах, що використовуються, та найголовніше – з легкістю зможете повторити вдома засвоєні в художній студії прийоми.

Що можна прикрасити мозаїкою?

Варіантів для застосування цієї техніки можна вигадати чимало: це декорування і посуду, і невеликих предметів інтер’єру, і навіть меблів. Ви не лише освоїте новий для себе вид творчості, а й зможете насправді змінити вигляд вашого дому. А ще предмети, викладені мозаїкою, стануть чудовим подарунком для найрідніших – потіште друзів, родичів чи колег оригінальним сюрпризом!

Нам завжди цікаво організувати творчий майстер-клас на Вашому Дні народженні. Мозаїка ідеально підходить для творчого романтичного побачення, адже мозаїка доступна кожному та не потребує особливих навиків.

Мозаика в стиле Гауди

Основою для мозаїки може бути будь-яка рівна поверхня. Ми використовуємо рамочки для фотографій в якості основи для мозаїки, дряпаємо її для кращого зчеплення, викладаємо мозаїчний малюнок, приклеюємо мозаїку і затираємо її. Ось основні етапи створення мозаїки. Уроки мозаїки доступні для всіх, та якщо у Вас немає досвіду, то саме час спробувати. Мозаїка довговічна і це значить, що зроблена власними руками рамочка з мозаїкою з плитки буде ще багато років Вас радувати.

Мозаїка своїми руками виглядає дуже затишно і ефектно. Творчі майстер-класи зі створення мозаїчних малюнків для дітей та їх батьків – завжди хороший варіант для сімейного відпочинку.

Ми залюбки організуємо такий майстер-клас для Вашого затишного корпоративу.

У студії «Ліхтарик» створені всі умови для занять з мозаїки, тож приходьте і переконайтеся, що ви можете творити не гірше, ніж Гауді!

https://youtu.be/XF9AhSnQrtE

clock

Тривалість заняття - 2.5 год

clock

Вік учасників - для дорослих та дітей віком від 6 років

clock

Кількість учасників - до 6 осіб

Важлива інформація

Програма майстер-класу: кожен учасник декорує мозаїкою рамочку для фото

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам