Кавовий живопис

300грн.

10/07/2022

11:00

Подзвоніть зараз і замовте

Люди у всьому світі настільки полюбляють каву, що навіть винайшли так званий coffee-art та почали нею малювати!

Сьогодні кавовий живопис – це напрям у сучасному мистецтві, який передбачає створення монохромних картин, використовуючи в якості фарб каву, какао та корицю. Кавовий живопис стає дедалі популярнішим. Це так чудово і так оригінально: заварити філіжаночку міцної ароматної кави, але не смакувати її, як звикли, а занурити в неї пензлик і створити шедевр на папері.

Художниці арт-студії «Ліхтарик» у Києві знають, як працювати кавою на папері, та з радістю навчать цьому й Вас. На майстер-класі Ви дізнаєтесь, яка кава найкраще підходить для малювання, як створювати різні відтінки кольору на папері та які допоміжні ефекти додають кориця та какао.

Живопис кавою схожий на акварельний, він так само є кропіткою роботою. Кольорова гама кавової палітри містить кольори від світло-жовтого до темно-коричневого, а вони, у свою чергу, чудово передають на картині ефект старовини. Деякі художники зізнаються, що кавою найкраще малювати історичні пам’ятки, вулиці старих міст, архітектуру та гори. Але кавовий живопис не має обмежень у виборі композиції.

Майстер-клас з кавового живопису здивує тих, хто давно захоплюється малюванням, і порадує новачків, що востаннє тримали пензлик ще у школі. Досвідчений майстер кожному приділить увагу, поділиться секретами техніки та надихне на створення власного шедевру.

Кавовий живопис

Майстер-клас у Києві є не просто творчою практикою. Кавовий живопис є одночасно і арома-, і арт-терапією. Аромат улюбленого напою створює затишну атмосферу, пробуджує фантазію та надихає на приємні образи. А медитативний процес малювання занурює людину у її внутрішній світ, відволікає від буденних проблем та розкриває нові грані її творчих здібностей. Хто знає, можливо, відтепер кожен ваш сніданок прикрашатиме нова кавова ілюстрація?

Кавовий живопис – прекрасна альтернатива запрошенню на каву в якості першого побачення. Майстер-клас кавового живопису – це креативно, захоплююче, атмосферно та романтично. Запрошення на таке побачення буде точно не банальним, а саме побачення запам’ятається оригінальністю.

Майстер-клас з кавового живопису користується популярністю при святкуванні днів народження. Це один із найпопулярніших виїзних майстер-класів нашої студії. За рахунок легкості цієї техніки, такі майстер-класи замовляють в офіс або на корпоратив.

Малювання кавою доступно всім і кожному. Найпрекрасніше в намальованих кавою картинах – це те, що вони зроблені максимально простими матеріалами, які у всіх є вдома. Кава в живопису вже стала стійким трендом. Незвичайний майстер-клас з малювання кавою користується великою популярністю на корпоративних заходах та конференціях. Адже під час перерви на каву можна не тільки випити чашечку кави, але і зробити картину, намальовану кавою.

Кавовий живопис

Малювати кавові картини на кшталт малювання акварельних, але як і в будь-якій техніці в малюванні кавою є свої секрети, прийоми таособливості. Картини, намальовані кавою, монохромні, і вся їхня глибина досягається шляхом переходів від світлих до темних тонів коричневого кольору. Про всі ці нюанси ми розповімо на майстер-класі з малювання кавою.

Малювання кавою з дітьми – це один з найцікавіших способів організувати майстер-клас на день народження дитини. Діти шкільного віку з радістю малюють на папері кавою. Для дітей малювання кавою – це новий досвід. На відміну від живопису аквареллю або гуашшю, живопис кавою – це те, що діти не пробували в школі. Намальовані кавою картини прекрасно зберігаються протягом тривалого часу. Щоб красиво розмістити малюнки за допомогою кави в інтер’єрі, їх потрібно оформити в раму під скло.

Тож приходьте до нас на каву – малювати та релаксувати.

clock

Тривалість заняття - 1.5 год

clock

Вік учасників - для дорослих та дітей віком від 10 років

clock

Кількість учасників - до 6 осіб

Важлива інформація

Програма майстер-класу:  кожен учасник малює картину розміром 20х30 см. кавою, какао та корицею на акварельному папері. Тема живопису вільна

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам