fbpx

Новорічний корпоратив в творчому стилі

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Зимові свята: смачні, барвисті і тривалі, у всьому світі впевнено лідирують серед найбільш очікуваних. Тому особливою подією в кожній компанії стає новорічний корпоратив. Пройшли часи тривіальних щедрих застіль з передбачуваними тостами. У тренді — креативний підхід до організації новорічного корпоративу, і кожного року асортимент оригінальних варіантів збільшується. Серед них виділяються творчі майстер-класи, здатні перетворити будь-який новорічний корпоратив на незабутню прелюдію до свята.

Чому це цікаво

Новий рік — той час, коли всі очікують на дива. А хто сказав, що їх можна тільки бажати і чекати? На творчих заняттях кожен може творити свої дива. Казкові зимові пейзажі, веселі святкові гуляння, задоволені сніговики, візити Діда Мороза чи Санта-Клауса з летючими оленями — все це можна візуалізувати за допомогою фарб і натхнення.

Елементи декору, іграшки, прикраси і просто красиві дрібнички – все те, без чого Новий рік складно уявити — можна виготовити під час творчих занять. І неодмінно прикрасити ними офіс до свята.

А скільки яскравих емоцій виникає у всіх учасників майстер-класів як від процесу, так і від результатів! Варіації сценаріїв для захоплюючих новорічних корпоративів з акцентом на заняття мистецтвом здивують навіть тих, хто раніше активно займався творчістю. На якому ж варіанті зупинитися?

Як обрати майстер-клас для новорічного корпоративу

Очолюють «хіт-парад» заняття з розпису новорічних іграшок і виготовлення ляльок-мотанок: створіть новорічний настрій власноруч, виготовивши кумедну іграшку чи ляльку для прикрашання.

Веселу нотку додасть розпис футболок та сумок — учасники зможуть виготовити оригінальні і стильні штучки, не обмежуючи свою креативність.

Різні види живопису (олійний, пастельний, акварельний) — безпрограшна класика: кожен із співробітників зможе спробувати себе в ролі Бориса Кустодієва, Архипа Куїнджі, Ігоря Грабаря та інших майстрів зимових сцен і пейзажів.

Заняття кавовим живописом «зігріє» увесь колектив: хвилюючі аромати кави і кориці — найкращі супутники холодних зимових днів.

Майстер-класи з петриківського розпису, мозаїки та пісочної анімації, окрім глибокого занурення в процес, приносять відчуття розслабленості і творчої наповненості.

Цікавим і динамічним стане новорічний корпоратив за гончарним кругом, після якого залишаться підсвічники, вази, кухлі, свистульки для дітей та інші подарунки до свята.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті