fbpx

Новорічний корпоратив в творчому стилі

Подзвоніть зараз і замовте

Зимові свята: смачні, барвисті і тривалі, у всьому світі впевнено на чолі найбільш очікуваних. Тому особливою подією в кожній компанії стає новорічний корпоратив. У тренді — креативний підхід до організації новорічного корпоративу, і кожного року асортимент оригінальних варіантів збільшується. Серед них виділяються творчі майстер-класи, здатні перетворити будь-який новорічний корпоратив на незабутнє передчуття свята.

Чому це цікаво?

Новий рік — це той час, коли всі очікують на дива. А хто сказав, що їх можна тільки бажати і чекати? На творчих майстер-класах кожен може створити свої дива. Казкові зимові пейзажі, веселі святкові гуляння, задоволені сніговики, візити Святого Миколая чи Санта-Клауса з летючими оленями — все це можна візуалізувати за допомогою фарб і натхнення.

Елементи декору, іграшки, прикраси та красиві подарунки – все те, без чого Новий рік складно уявити — можна виготовити під час творчих занять. І неодмінно прикрасити ними офіс до свята.

А скільки яскравих емоцій виникає у всіх учасників майстер-класів як від процесу, так і від результату! Варіації сценаріїв для захоплюючих новорічних корпоративів з акцентом на заняття мистецтвом здивують навіть тих, хто раніше активно займався творчістю. На якому ж варіанті зупинитися?

Як обрати майстер-клас для новорічного корпоративу?

Очолюють «хіт-парад» заняття з розпису новорічних іграшок та виготовлення ляльок-мотанок: створіть новорічний настрій власноруч, зробивши яскраву іграшку чи ляльку для прикрашання ялинки.

Веселу нотку додасть розпис футболок та сумок — учасники зможуть створити оригінальні і стильні речі, не обмежуючи свою креативність. А художники творчої студії підберуть для Вас цікаві варіанти святкових малюнків.

Різні види живопису (олійний, пастельний, акварельний) — безпрограшна класика: кожен із співробітників зможе спробувати себе в ролі художника.

Заняття кавовим живописом «зігріє» увесь колектив: приємні аромати кави та кориці — найкращі супутники холодних зимових днів.

Майстер-класи з петриківського розпису та мозаїки, окрім глибокого занурення в процес, стануть прекрасним способом провести разом час.

Цікавим і динамічним стане новорічний корпоратив за гончарним кругом, після якого залишаться підсвічники, вази, кухлі та ялинкові прикраси до свята.

Новорічний майстер-клас на корпоратив можна провести з урахуванням Вашої корпоративної стилістики. Ми можемо підібрати кольори, що перегукуються з корпоративними кольорами Вашого логотипу та брендбуку. Виїзні майстер-класи на корпоратив зручні тим, що Вам не потрібно додатково нікуди їхати. Найпопулярніший новорічний майстер-клас – розпис новорічних іграшок. Також користуються великою популярністю флюїд арт, розпис сумок в корпоративному стилі, медові свічки.

Новорічний майстер-клас можна провести у нас в студії, якщо у Вас колектив до 20 людей. Або ж ми залюбки приїдемо з усім необхідним до Вас в офіс чи в ресторан, де Ви святкуєте корпоратив.

Ціна: від 200 грн з людини

Тривалість: від 1 години

Кількість учасників: від 5 чоловік

Індивідуальний підхід до кожного заходу

Всі матеріали включені

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти
Напишіть нам