fbpx

Писанкарство

200грн.

Подзвоніть зараз і замовте

Писанка – один з елементів обрядової традиції Великодня. З нагоди цього великого свята наша арт-студія перевтілюється: ми запалюємо свічки, художники змінюють пензлі на писачки і починають чаклувати. Запрошуємо і Вас приєднатися до цього сакрального дійства, під час якого у Вас буде можливість створити свою власну писанку! На майстер-класі з писанкарства в Києві художники розкажуть про її символічний зміст та історію виникнення.

Як відбувається майстер-клас із писанкарства

Писанкарство цікаве не лише тим, що має довгу та цікаву історію, до всього – це ще дуже захоплюючий багатоетапний процес:

  • спочатку Вам запропонують обрати малюнок, який би Ви хотіли зобразити;
  • потім Ви нанесете візерунок на яйце олівцем;
  • після цього наведете певні елементи гарячим воском за допомогою писачка. Коли Ви опустите яйце у фарбник і продовжите роботу, ці елементи залишаться білого кольору. І так з кожним наступним шаром.

Цей процес буде цікавий і дорослим, і дітям, а готова писанка стане чудовим подарунком близькій людині або ж найкрасивішою прикрасою святкового столу.

Крім особливого інструмента для писанкарства – писачка – яйце розфарбовується за допомогою воску та спеціальних анілінових фарб. На заняттях в арт-студії “Ліхтарик” все це буде у Вашому розпорядженні. Ви будете мати змогу випробувати себе в різних техніках писанкарства і обрати ту, яка найбільше до душі.

Тільки уявіть: справжня українська писанка, яку Ви покладете в святковий кошик, буде створена вашими власними руками! Ви зможете особисто долучитись до збереження християнських звичаїв та традицій, а головне – навчити цьому дітей. Тож обирайте зручний час, беріть із собою всю сім’ю й приходьте до нас на майстер-клас із писанкарства!

Ми можемо приїхати до Вас в офіс з усім необхідним для розпису писанок та провести корпоративний майстер-клас. Напередодні Великодня навіть дорослі починають вірити в дива та згадують традиції. Немає нічого кращого для налаштування на святковий лад як майстер-клас писанкарства.

clock

Тривалість заняття - 1,5 години

clock

Вік учасників - для дорослих та дітей віком від 6 років

clock

Кількість учасників - до 8 осіб

Важлива інформація

Програма майстер-класу: розпис видутого яйця воском, писачками та спеціальними фарбами для писанок.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам