Писанкарство

300грн.

Подзвоніть зараз і замовте

Писанка – один з елементів обрядової традиції Великодня. З нагоди цього великого свята наша арт-студія перевтілюється: ми запалюємо свічки, художники змінюють пензлі на писачки і починають чаклувати. Запрошуємо і Вас приєднатися до цього сакрального дійства, під час якого у Вас буде можливість створити свою власну писанку! На майстер-класі з писанкарства в Києві художники розкажуть про її символічний зміст та історію виникнення.

Великодні писанки стануть окрасою кожної оселі, а якщо ці писанки зроблені своїми руками, то їх цінність примножується. Розпис писанки завжди індивідуальний, Ви обираєте ті візерунки, які символізують Ваші бажання на найбліжчий рік та створюєте власний символ Великодня.

Роспись писанок

Писанкарство – це незвичний майстер-клас для дорослих та дітей. Майстер-класи писанкарства зазвичай сезонні та рідко відбуваються не на передодні Великодня. На майстер-класі Вам розкажуть про писанку, історію писанкарства в Україні, Ви дізнаєтесь про символіку писанки.

Великодні писанки стануть окрасою кожної оселі, а якщо ці писанки зроблені своїми руками, то їх цінність примножується. Розпис писанки завжди індивідуальний: Ви обираєте ті візерунки, які символізують Ваші бажання на найближчий рік та створюєте власний символ Великодня.

Писанкарство

В давнину писанкарство було невід’ємною частиною життя кожної родини напередодні Великодня. Зараз писанкарство сприймають як вид мистецтва. З писанок викладають великі панно, а на Софіївській площі щороку відбувається фестиваль писанок. Про писанку написано безліч культурологічних досліджень. Однак, ми вважаємо, що краще один раз прийти на майстер-клас писанкарства та відчути що таке писанка на власному досвіді. А наш досвід підказує, що спробувавши створювати гарні писанки один раз, зупинитися вже неможливо.

Писанкарство

Як відбувається майстер-клас із писанкарства

Писанкарство цікаве не лише тим, що має довгу та цікаву історію, до всього – це ще дуже захоплюючий багатоетапний процес:

 • спочатку Вам запропонують обрати малюнок, який би Ви хотіли зобразити;
 • потім Ви нанесете візерунок на яйце олівцем;
 • після цього наведете певні елементи гарячим воском за допомогою писачка. Коли Ви опустите яйце у фарбник і продовжите роботу, ці елементи залишаться білого кольору. І так з кожним наступним шаром.

Цей процес буде цікавий і дорослим, і дітям, а готова писанка стане чудовим подарунком близькій людині або ж найкрасивішою прикрасою святкового столу.

Крім особливого інструмента для писанкарства – писачка – яйце розфарбовується за допомогою воску та спеціальних анілінових фарб. На заняттях в арт-студії “Ліхтарик” все це буде у Вашому розпорядженні. Ви будете мати змогу випробувати себе в різних техніках писанкарства і обрати ту, яка найбільше до душі.

Писанкарство

Тільки уявіть: справжня українська писанка, яку Ви покладете в святковий кошик, буде створена вашими власними руками! Ви зможете особисто долучитись до збереження християнських звичаїв та традицій, а головне – навчити цьому дітей. Тож обирайте зручний час, беріть із собою всю сім’ю й приходьте до нас на майстер-клас із писанкарства!

Ми можемо приїхати до Вас в офіс з усім необхідним для розпису писанок та провести корпоративний майстер-клас. Напередодні Великодня навіть дорослі починають вірити в дива та згадують традиції. Немає нічого кращого для налаштування на святковий лад як майстер-клас писанкарства.

clock

Тривалість заняття - 1.5 год

clock

Вік учасників - для дорослих та дітей віком від 6 років

clock

Кількість учасників - до 8 осіб

Важлива інформація

Програма майстер-класу: розпис видутого яйця воском, писачками та спеціальними фарбами для писанок.

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам