fbpx

Майстер-класи для тімбілдінгу

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Вже неодноразово доведено на практиці, що спільна активна творчість ідеально згуртовує будь-який колектив, допомагає краще пізнавати один одного, а можливо – й відкривати нові, іноді несподівані якості співробітників. Таке колективне єднання допомагає креативно вирішувати робочі завдання, і особливо добре, коли це може відбуватися у легкій ігровій формі.

Все більше набирає популярності новий вид відпочинку і розвитку персоналу – корпоративні майстер-класи, що дають можливість розкрити талант та особистість колег. Такі заходи на будь-який смак організують професіонали з арт-студії “Ліхтарик”. Вони прикрасять та зроблять яскравими та корисними ваші корпоративи, знаменні події компанії або дні народження. Заходи можуть відбуватися як у приміщенні студії, так і на території, яку ви оберете.

Обирайте самостійно творчу активність

Ось основний перелік творчих майстер-класів від “Ліхтарика”:

  • написання картини-пазла з зображенням символів або головних продуктів вашої компанії;
  • розпис футболок та сумок в корпоративному стилі;
  • майстер-клас з викладання мозаїки;
  • різні види живопису (Петриківський, кавовий, олійний, акварель, пастель);
  • ліплення з глини та гончарство.

Ви можете самостійно або за допомогою фахівців студії вибрати варіант, який найбільше вас влаштовує.

Колективна творча робота сприяє відпрацюванню багатьох важливих та корисних функцій, які стануть у пригоді в роботі вашої компанії. Наприклад, важливим є розподілення різних видів діяльності між невеликою групою людей. Це гарно проявляється під час написання картини-пазла або ж майстер-класу з викладання мозаїки: тут кожен знайде собі заняття, обираючи той фрагмент, який йому до вподоби, і зрештою ви колективно створите унікальну та неповторну комбінацію з кольорових камінців чи керамічних плиток. Той самий колективний процес, який дозволяє кожному бути повноцінним і корисним учасником, гарно проявляється і на майстер-класах з живопису – ви можете обрати той, що для вас найбільш привабливий.

Творимо разом з вами у будь-яку пору року

Творчі майстер-класи від “Ліхтарика” завжди стануть прикрасою вашого заходу у будь-яку пору року: взимку та восени можна одночасно розважатися та займатися творчістю у теплих стінах спеціально облаштованих закладів, а у теплу пору року часто практикуються виїзди на свіже повітря та організовуються арт-пленери на природі.

У “Ліхтарику” практикуються тематичні сезонні майстер-класи – це писанкарство, особливо актуальне напередодні Великодня, розпис новорічних іграшок, що буде цікавим перед Новорічними та Різдвяними святами. Спеціалісти з арт-студії не лише зможуть переконати вас, що з ними комфортно у будь-яку пору року займатися творчістю, створювати свято і отримувати корисні навички, а й продемонструють це на практиці.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті