Майстер-класи для тімбілдінгу

Подзвоніть зараз і замовте

Тімбілдінг – це надзвичайно важливий для компанії процес створення команди, яка здатна ефективно працювати на спільний результат.

Метою тімбілдінгу є гармонізація особистих цілей з цілями компанії, підвищення мотивації, вміння делегувати та брати на себе відповідальність за результат команди. Для того щоб зробити колектив дружнім варто час від часу проводити спільні творчі майстер-класи. Малювати картини можна в команді або влаштувати змагання для співробітників.

Виїзні майстер-класи

Вже неодноразово доведено на практиці, що спільна активна творчість ідеально згуртовує будь-який колектив, допомагає краще пізнавати один одного, а можливо – й відкривати нові, іноді несподівані якості співробітників. Таке колективне єднання допомагає креативно вирішувати робочі завдання, і особливо добре, коли це може відбуватися у легкій невимушеній формі.

Все більше набирає популярності новий вид відпочинку і розвитку персоналу – корпоративні майстер-класи, що дають можливість розкрити талант та особистість колег. Такі заходи на будь-який смак організують професіонали з арт-студії «Ліхтарик». Вони прикрасять та зроблять яскравими та корисними Ваші корпоративні тімбілдінги. Заходи можуть відбуватися як у приміщенні студії, так і на території, яку ви оберете.

Обирайте самостійно творчу активність

Ось основний перелік творчих майстер-класів від арт-студії «Ліхтарик» для тімбілдінгу:

Ви можете самостійно або за допомогою фахівців студії вибрати варіант, який найбільше Вас влаштовує.

Колективна творча робота сприяє відпрацюванню багатьох важливих та корисних функцій, які стануть у нагоді в роботі вашої компанії. Наприклад, важливим є розподіл різних видів діяльності між невеликою групою людей. Це гарно проявляється під час написання картини-пазла або ж майстер-класу з викладання мозаїки: тут кожен знайде собі заняття, обираючи той фрагмент, який йому до вподоби, і зрештою Ви колективно створите унікальну та неповторну комбінацію з кольорових камінців чи фрагментів картини.

Той самий колективний процес, який дозволяє кожному бути повноцінним і корисним учасником, гарно проявляється на різноманітних майстер-класах з живопису – Ви можете обрати той, що для вас найбільш привабливий. Можна, наприклад, писати одну картину разом та вчитися співпрацювати, а можна малювати картини окремо та влаштувати своєрідне змагання.

Творимо разом з вами у будь-яку пору року

Творчі майстер-класи від арт-студії «Ліхтарик» завжди стануть прикрасою вашого заходу у будь-яку пору року: взимку та восени можна одночасно розважатися та займатися творчістю у теплих стінах Вашого офісу або улюбленого ресторану, або ж приїхати творити в нашу затишну студію, а в теплу пору року часто практикуються виїзди на свіже повітря та організовуються арт-пленери на природі.

В арт-студії «Ліхтарик» практикуються тематичні сезонні майстер-класи – це писанкарство, особливо актуальне напередодні Великодня, розпис новорічних іграшок, що буде цікавим перед Новорічними та Різдвяними святами. Майстри арт-студії не лише зможуть переконати вас, що з ними комфортно у будь-яку пору року займатися творчістю, створювати свято і отримувати корисні навички, а й продемонструють це на практиці.

Творчі тімбілдінги можуть бути адаптовані під Ваш запит. Відділ управління персоналом може прописати для нас всі свої побажання, згідно з якими ми розробимо майстер-клас саме для Вашої команди. Оригінальний тімбілдінг буде з майстер-класом з написання загальної картини акриловими фарбами. Всі учасники зможуть попрацювати над загальним результатом і створити неймовірну картину, яка стане прикрасою офісу. Ми маємо великий досвід проведення тімбілдінга в офісі. Це максимально зручний варіант тімбілдінга, коли Вам не потрібно нікуди їхати.

Творчий корпоративний тімбілдінг – це завжди позитивний і веселий захід, де користь від навчання суспільній роботі і побудови команди йде поруч з задоволенням від малювання. Арт тімбілдінг – один з найпопулярніших варіантів для тімбілдінгу як в маленьких, так і у великих компаніях.

Ціна: від 300 грн з людини

Тривалість: від 1 години

Кількість учасників: від 5 осіб

Індивідуальний підхід до кожного заходу

Всі матеріали включені

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам