Онлайн-корпоратив

Подзвоніть зараз і замовте

Ви працюєте з дому? Весь час проводите в Zoom з колегами? Наче спілкування нікуди не ділось, але емоційне вигорання все ближче? Не вистачає неформального спілкування з колегами? – У нас є рішення!

Якщо Ви сумуєте за кавою з колегами, за спільним обідом в улюбленому кафе та улюбленим хобі, ми пропонуємо об’єднатися не лише роботою! Замовляйте корпоративний онлайн майстер-клас та відпочивайте творчо разом.

Он-лайн корпоратив! Так, так! Нова реальність дарує нові можливості.

Пропонуємо 5 варіантів онлайн корпоративу:

Як це працює?

Ви обираєте одну з п’яти активностей:

 • Онлайн мозаїка – це можливість задекорувати рамку для фото або підставки під гаряче (коли весь час дома п’єш каву або чай, такі підставки не завадять). Ми формуємо для Вас необхідну кількість арт боксів з усім необхідним (рамкою для фото, мозаїкою, клеєм, затіркою, рукавичками та навіть серветками) та відправляємо Новою Поштою.
 • Майстер-клас з розпису еко сумок або футболок – це прекрасна можливість підтримати екологію та брати в магазин еко сумку або ж урізноманітнити домашні образи новою власноруч розписаною футболкою. В бокс входить футболка або сумка, текстильні фарби, пензлики, приклад малюнку, основа для малювання, серветки.
 • Флюїд арт – це справжній вибух креативності. В арт бокс входить два полотна (пробне 20х30 см та полотно для фінальної роботи 30х40 см, фарби акрилові, медіум, клей, рукавички, стаканчики, трубочки та мішалки. Є варіант боксів на 3, 4 або 5 фарб.
 • Виготовлення медових свічок – це справжня медитація, до якої можна долучити всю родину. До арт боксу входить натуральна вощина, квіти-сухоцвіти, гніт, стрічки та мережива для декору.
 • Ліпка з глини – можливість створити вдома неймовірні декоративні речі. В арт бокс входить 1 кг глини, квіти-сухоцвіти та мережива для декору.

Коли Ви отримуєте арт бокси, ми зустрічаємося на вебінарі, де наші майстри покроково розказують Вам що робити з усіма цими матеріалами, щоб отримати не лише задоволення від творчості, а й відмінний результат.

Що Вам дає онлайн корпоратив?

 • Хенд-мейд в умовах карантину. Ви можете задекорувати фото рамку, намалювати картину в техніці флюїд арт, розписати футболку або сумку, зліпити руками глиняний декоративний посуд або зробити медові свічки для себе або на подарунок.
 • Релакс разом з колегами. Неформальне творче спілкування під час самоізоляції зближує та створює відчуття спокою. А ще творчість дозволяє на деякий час переключити увагу з буденності на щось позитивне та приємне.
 • Веселий новий творчий досвід. Якщо Ви завжди хотіли спробувати себе в малюванні, ліпленні чи декоруванні, то час настав! Відкладати нема куди. Тим більше, щоб спробувати творчість не потрібно навіть виходити з дому.
 • До творчості можна залучити всю родину. Безперечна перевага онлайн майстер-класів, що Ви можете малювати, ліпити або декорувати разом з дітьми або з чоловіком. Така сімейна творчість та ще й разом з колегами сприяє покращенню відносин в колективі.
 • Можливість зайняти руки корисним та творчим заняттям, а також дізнатися багато нового та цікавого про історію кожного виду мистецтва та його особливості.

Про те як відбувається онлайн корпоратив ми попросили розказати наших перших клієнтів.

Ірина працює в юридичній компанії, вони перейшли на режим віддаленої роботи ще до офіційного запровадження карантину. Через місяць роботи з дому колеги почали втомлюватися швидше та втрачали концентрацію. Адже, домашня атмосфера, робота з дітьми та відсутність соціальних контактів виснажують. А ще й сильне емоційне виснаження та відсутність спілкування з друзями. Тому колеги вирішили влаштувати собі емоційне перезавантаження. Оскільки Ірина часто приходила на майстер-класи з олійного живопису в нашу художню студію, то вона звернулась до з питанням чи можна онлайн провести майстер-клас для неї та колег.

Ми одразу запропонували два варіанти: розпис футболок та флюїд арт. Ірина порадилась з колегами і вони обрали розпис футболок. В компанії Ірини працює 15 людей. Ми попросили дати нам всі необхідні розміри футболок і вже наступного дня всі футболки для онлайн корпоративу були у нас. Паралельно ми визначились з темою малюнків та підібрали приклади для кожного учасника. Коли приклади малюнків були узгоджені, ми надіслали електронну палітру доступних текстильних фарб та обрали необхідні кольори для кожного учасника.

Тепер у нас було все необхідне для формування арт боксів. Ми склали 15 боксів з футболками, фарбами, пензликами, прикладами для малювання, основами для малювання на футболках (вони потрібні, щоб фарба не переходила на другий бік футболки) та інші необхідні матеріали, включаючи сухі та вологі серветки. Після формування арт боксів, ми відправили їх всім учасникам онлайн майстер-класу. І вже наступного дня зустрілися в Zoom.

Протягом майже 2 годин, учасники малювали, спілкувались, слухали цікаву інформацію про виникнення та історію текстильних фарб та розпису тканин. Це було повноцінне занурення в творчість, якого багато хто не очікував.

А ось інший формат для Юлії з компанії Київстар. Відділ розвитку персоналу вирішив зробити онлайн майстер-клас з писанкарства для дітей співробітників. Цього разу компанія сама забезпечила учасників всіма необхідними матеріалами, а наша майстриня провела онлайн майстер-клас в Microsoft Teams для дітей та їх батьків. Протягом 1,5 години діти дізналися багато цікавого про історію писанки, особливості її  символіки в різних регіонах України та покроково пройшли весь шлях розпису писанок. В результаті у діток вийшли прекрасні великодні писанки. Для багатьох це був перший досвід писанкарства.

Схожий формат вебінару для дітей співробітників замовила і Катерина з логістичної компанії. У них в режим віддаленої роботи були переведені співробітники відділу маркетингу та продажів. Саме для їх дітей компанія замовила онлайн майстер-клас з мозаїки. Ми сформували 35 боксів для декорування мозаїкою підставок під гаряче. В кожному боксі були дві підставки, мозаїка, клей, затірка, рукавички, канцелярський ніж, вологі та сухі серветки. 35 арт боксів поїхали до своїх маленьких адресатів. Через день ми зустрілися з дітьми в Zoom та протягом 1,5 години займалися декором. Діти дізналися про історію мозаїки, види мозаїки, особливості роботи з керамічними та скляними камінцями для мозаїки. В результаті, діти зробили авторські костери, які подарували батькам. Діти були на стільки зацікавлені, що батьки змогли на 1,5 години повністю сконцентруватися на своїх справах.

А ось школа англійської мови вирішила зробити приємний челендж для своїх учнів. Вони замовили онлайн майстер-клас з флюїд арт. А після майстер-класу розробили урок для вивчення фарб, технік та інструментів живопису. Як це було?

Учні замовили собі арт бокси, а школа англійської мови оплатила онлайн майстер-клас нашої художньої студії. В арт боксах ми відправили два полотна (одне для пробної картини розміром 20х30 см та друге для повноцінної картини 30х40 см), набір з 3 або 5 акрилових фарб, медіум, клей, рукавички, вологі та сухі серветки, стаканчики для замішування фарби). Учасникам додатково знадобився лише фен для досягнення певних живописних ефектів. Ми провели вебінар з розбором різних технік флюїд арт та розповіли безліч цікавої інформації про цей вид мистецтва. У нас була домовленість, що цей вебінар буде записаний для того, щоб можна було розібрати лексику та перекласти фразеологізми для учнів школи англійської мови. Це був новий для нас досвід і ми дуже раді, що він був вдалий.

Для компаній які не пішли на карантин онлайн корпоративи теж можуть стати в нагоді. Ми можемо сформувати великий бокс з усім необхідним для творчості та відправити на адресу компанії. А в зручний час для колег вийти на зв’язок та провести вебінар, де розкажемо не лише цікаву інформацію про той чи інший вид творчості, а й покроково зробимо разом з Вами декоративну річ або намалюємо картину.

Питання, які задають нам найчастіше:

 1. Чи потрібно вміти малювати щоб онлайн корпоратив пройшов вдало? – Ні! Ми підібрали ті варіанти живопису та декоративних технік, які може зробити кожна людина без жодної спеціальної підготовки. Для того, щоб все вдалося, ми на вебінарі пояснюємо кожен крок, а всі необхідні матеріали приїжджають до Вас в арт боксах.
 2. Чи треба щось спеціально купувати для онлайн корпоративу? – Тут є два варіанти. В першому випадку, ми надсилаємо Вам арт бокси з усім необхідним. В другому варіанті, Ви можете купити необхідні матеріали самостійно або використати частково те, що у Вас є дома (наприклад, футболку)
 3. Скільки учасників може приймати участь в творчому вебінарі? – На справді, кількість учасників обмежується лише технічними особливостями платформи. Якщо у Вас є внутрішньо фірмова платформа на 1000 співробітників, то ми проведемо для Вас вебінар та сформуємо необхідну кількість боксів. В Zoomодночасно можуть займатися 100 людей.
 4. Як замовити онлайн корпоратив? – Просто напишіть або зателефонуйте нам для узгодження всіх деталей та бронювання часу.
 5. Чи може бути онлайн корпоратив з живописом аквареллю чи олійним живописом або іншими живописними техніками? – Ми можемо сформувати арт бокси для олійного, акварельного, кавового майстер-класу та провести вебінар. Однак, ці техніки можуть викликати труднощі у людей, які раніше не малювали. В офлайн форматі, у художника завжди є можливість взяти пензлик в руку та виправити неточність або зробити кілька мазків рукою нашого гостя, щоб показати як саме треба наносити той чи інший мазок. В онлайн форматі це зробити не можливо. І ми з досвіду знаємо, що скільки б людина не дивилась онлайн уроки, а відповіді на свої питання знаходить виключно офлайн. Тому ми б радили обрати саме ті варіанти, які якнайкраще підходять для онлайну та доступні для людей без художньої підготовки, а саме: живопис рідким акрилом (флюїд арт), розпис сумок або футболок, мозаїка, ліплення з глини, виготовлення медових свічок.
 6. Чи можна випалити в гончарній печі зліплені дома на онлайн майстер-класі речі? – Теоретично так, але ми вважаємо за необхідне попередити, що такі вироби можуть тріснути в печі. Це може трапитись через занадто товсті чи занадто тонкі стінки Вашого ліпного виробу, або через надлишок повітря всередині глини. В офлайні майстер контролює ці процеси (але це не убезпечує від тріскання виробів на 100%), вироби зроблені на онлайн майстер-класі мають більше шансів не витримати термічну обробку. Тому ми пропонуємо робити речі, які можна використовувати і без випалу, підсвічники, тримачі для ароматичних паличок, ліпні вази для сухоцвітів тощо.
 7. Чи безпечне виготовлення медових свічок? – Абсолютно! На відміну від інших технік виготовлення свічок, медові катані свічки роблять з екологічно чистих матеріалів. Єдиним обмеженням може бути сильна алергія на мед. Якщо Ви не любите запахи трав, попередьте нас про це і підберемо сухоцвіти, які не пахнуть.
 8. На якій платформі проходить вебінар? – Ми пропонуємо Zoom, але якщо у Вас є корпоративна платформа, то ми можемо долучитися до неї для проведення онлайн майстер-класу.
 9. Які види майстер-класу підходять для онлайн корпоративу? – Ми обрали 5 видів майстер-класів, які ідеально підходять для онлайн формату. Мозаїка, виготовлення медових свічок, ліплення з глини, розпис футболок або сумок та fluid art. Всі ці техніки не потребують спеціального художнього досвіду. А досвідчений ведучий вебінару розкаже Вам всі секрети кожної з технік, щоб Ви могли повторити роботу самостійно.
 • Чи можемо ми обрати тему живопису для онлайн корпоративу? – Якщо ми говоримо про розпис сумок або футболок, то Ви обираєте тему, ми підбираємо Вам варіанти картинок та затверджені Вами картинки друкуємо і вкладаємо в арт бокси. Техніка флюїд арт абстрактна, тому тут найважливіше визначитись з кольорами. Ми надсилаємо палітру кольорів, а Ви обираєте від 3 до 5 фарб, які Ви хочете використати в своїй картині.
 • Скільки часу займає онлайн майстер-клас? – Від 1 до 3 годин. Тривалість майстер-класу залежить від обраного виду майстер-класу. Найшвидші майстер-класи по виготовленню медових свічок тривають 1 годину. Від 1 до 1,5 годин триває майстер-клас по живопису рідким акрилом та ліпленню з глини. Розпис сумок або футболок зазвичай займає 1,5 – 2 години.

Вартість розраховується індивідуально

Ціна: від 450 грн. з особи

Тривалість: від 1 години

Кількість учасників: від 5

Індивідуальний підхід до кожного заходу

Всі матеріали включено

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті