Корпоративи влітку – пленер на природі і не тільки

Подзвоніть зараз і замовте

Де відшукати ідею для літнього корпоративу, який став би не тільки приємним відпочинком, але й запам’ятався усім співробітникам як яскрава та небанальна подія? Добре відомо, що влітку всі, навіть завзяті урбаністи, мріють опинитися якомога ближче до природи. Корпоративні майстер-класи на пленері стануть у повному сенсі “ковтком свіжого повітря” в спекотний літній день.

Слово “пленер” походить від французького виразу зі значенням “на відкритому повітрі”, а такий вид творчості знаний як пленеризм. Він передбачає процес творення на природі, коли гра світла та тіні, сходу та заходу надає можливість упіймати ледь відчутні відтінки пейзажів. Саме тому на пленері так любили працювати художники-пейзажисти барбізонської школи, а пізніше – знамениті імпресіоністи. Адже картини, створені на пленері, мають дивовижні властивості: вони передають не тільки обриси та кольори, але й начебто відчуття повітря, свіжого вітру и навіть ароматів.

Але не живописом єдиним – пленер відмінно підходить для інших видів майстер-класів. Арт-студія “Ліхтарик” надає всі матеріали для будь-яких виїзних майстер-класів, і не тільки за умов гарної погоди. Якщо в день запланованого Вами корпоративу погода раптово погіршилася, за наявності критої альтанки на вибраній локації майстер-класи все одно відбудуться. Ніщо не затьмарить корпоративне свято, якщо воно буде проходити під покровом творчого натхнення.

Чому це цікаво

 • Вибір майстер класів арт-студії вразить навіть самих вимогливих, а організація творчих занять на природі створить легку дружню атмосферу.
 • Олійний, акварельний, пастельний, кавовий живопис, гончарство, мозаїка, петриківський розпис, виготовлення ляльок-мотанок, розпис футболок та сумок та інші небанальні заняття для корпоративів саме на пленері знаходять ніби нові фарби та запам’ятовуються їхнім учасникам надовго.
 • На пленері так легко відчути себе великим Клодом Моне, який створює ескіз для майбутнього шедевру “Сніданок на траві”, або Джоном Сарджентом, що малює вже самого Клода Моне за роботою на лісовій галявині.
 • Свіжий вітерець та чисте повітря у поєднанні з творчим заняттям та в компанії співробітників – не тільки запорука цікавого повноцінного відпочинку для усього колективу, але й джерело незабутніх спогадів.

Переваги творчого корпоративу на пленері:

 • Різноманітність, до того ж креативно “оформлена”, така корисна в умовах щоденної робочої рутини.
 • Можливість спільними зусиллями створити оригінальний продукт в умовах розслабленості та спокою.
 • Ефективний спосіб згуртувати колектив навколо спільної ідеї та захоплюючого пошуку її втілення.
 • Сама природа працює музою натхнення для вас та ваших співробітників. І якщо ви не знали, що саме намалювати чи створити під яскравими променями чи в лісовому затінку, природа дасть вам найбільш мудру пораду.
 • А з весни 2020 року ще й спосіб безпечного майстер-класу, де легко творити разом та тримати дистанцію одночасно.

Ціна: від 4000 грн

Тривалість: від 1 години

Можемо приїхати з будь-яким майстер-класом

Індивідуальний підхід до кожного заходу

Всі матеріали привозимо

Від організаторів потрібні столи і стільці

Транспорт оплачується додатково

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам