Лялька-мотанка

200грн.

Подзвоніть зараз і замовте

Лялька-мотанка – це стародавній оберіг, що втілює добро та лагідність. Їх виготовляли мами для дітей або ж як подарунок на свята. Здавна вона є символом родинного затишку, гармонії та захисту сім’ї від темних сил.

Якщо у Вашій родині не зберігається цей сакральний символ, сьогодні ніщо не заважає вам власноруч його створити. Запрошуємо Вас доторкнутись до споконвічних українських традицій та зробити собі на згадку ляльку-мотанку.

Майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок у Києві – це півтори години захопливого творення справжнього українського оберегу. Під керівництвом досвідченої майстрині ви навчитесь власноруч створювати ляльку, а в процесі поринете у магічний світ українських обрядів та вірувань.

Для чого жінки створювали ляльку-мотанку?

Виготовляючи ляльку-мотанку, майстрині вкладали у неї свою енергію, позитивні думки, власні мрії та прагнення або загадували побажання тим, кому хотіли її подарувати. Лялька-мотанка передавалася від матері своїм дочкам, переходила від покоління до покоління.

На майстер-класі з виготовлення ляльок-мотанок у Києві ви дізнаєтесь:

 • чому лялька мала бути безлика;
 • що символізує її одяг;
 • для чого ляльок закопували влітку і спалювали взимку та ще багато цікавих історій.

Створювати ляльку-мотанку на майстер-класі ми будемо лише з натуральних матеріалів. Протягом заняття Ви крок за кроком дізнаєтесь усі секрети виготовлення ляльки, а досвідчена майстриня допоможе вам зробити її по-справжньому гарною та втілити у ній важливі символи.

Майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок  для дорослих і дітей

Створення ляльки-мотанки не потребує використання ножиць, голок чи будь-яких інших гострих інструментів, тож є цілком безпечним для дітей. Під час заняття дітки не тільки власноруч створять іграшку, але й пізнають чарівний світ традицій своїх пращурів.

Дорослі ж учасники дізнаються таємниці українських мотанок, навчаться дарувати своїй родині захисну енергію та розкриють свої творчі здібності.

Лялька-мотанка є чудовим подарунком власній родині та близьким людям. Тож не втрачайте можливість поринути у таємничий світ сакральних жіночих знань, започаткувати нову сімейну традицію та подарувати родині захист і гармонію.

Ми дуже любимо коли до нас на майстер-клас приходять створювати ляльки-мотанки майбутні матусі зі своїми подругами.

Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки ідеально підходить для школярів. За рахунок того, що в процесі виготовлення не використовуються голки, цей майстерклас є абсолютно безпечним. Запрошуємо Ваших діток на наш майстер-клас або ж радо приїдемо з усім необхідним для створення мотанок до Вашої школи.

Ми радимо відвідати майстер-клас виготовлення ляльки-мотанки з Вашими іноземними друзями, щоб ближче познайомити їх з українськими традиціями. Лялька-мотанка буде прекрасним варіантом корпоративу, якщо у Вашій компанії працюють іноземці.

clock

Тривалість заняття - 1.5 год

clock

Вік учасників - для дорослих та дітей віком від 6 років

clock

Кількість учасників - до 10 осіб

clock

Форма одягу - Проста і легка

clock

Як отримати свої вироби?

Прийти і забрати

Важлива інформація

Програма майстер-класу: створення ляльки-мотанки.

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам