fbpx

Ебру – живопис на воді

250грн.

20/09/2019

17:30

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Ебру – стародавня техніка малювання на воді. Східна техніка живопису на воді – ебру доступна кожному. Це не лише техніка малювання, а також свого роду філософія. Східні люди вміють цінувати творчий процес та шлях, який проходять тут і зараз. Саме цьому вчить ебру. Медитативний процес створення візерунку на воді та його перенесення на папір передає ваш настрій та кожен рух. Тут не можна помилитись, як і не можна виправити помилку. 

Спеціальні фарби додаються у попередньо приготовану воду та перемішуються за допомогою шила і гребня, створюючи казковий абстрактний світ, в якому кожен побачить щось своє.

Які фарби потрібні для живопису на воді? – ми часто чуємо це питання. Для ебру використовуються спеціальні рідкі фарби на основі пігменту, воду та жовчі. Крім того, малюнки на воді потребують спеціальних матеріалів: густої води, спеціальних фарб, шила різного розміру, гребеня та пензлів.

Запрошуємо вас поринути в світ східної краси разом з професійними художниками, які відкриють вам таємницю малювання на воді, яке однаково цікаве для дітей та дорослих.

clock

Тривалість заняття - 1 година

clock

Вік учасників - для дорослих та дітей від 6 років

clock

Кількість учасників - до 8 осіб

Важлива інформація

На майстер-класі кожен учасник може зробити дві картини на воді, які переносяться на папір. Картини підсушуються феном і Ви забираєте їх одразу з собою.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті