Ебру – живопис на воді

300грн.

02/06/2022

14:00

Подзвоніть зараз і замовте

Ебру – це стародавня турецька техніка малювання на воді спеціальними не тонучими фарбами, які виготовляються з природніх компонентів. Медитативний процес створення візерунку на воді та його перенесення на папір передає ваш настрій та кожен рух. Тут не можна помилитись, адже кожен Ваш рух народжує саме той візерунок, який має бути на картині.

Философия на дому: выездной мастер-класс по эбру

Східна техніка живопису на воді – ебру доступна кожному. Це не лише техніка малювання, а також свого роду філософія. Східні люди вміють цінувати творчий процес та шлях, який проходять тут і зараз. Саме цьому вчить ебру.

Спеціальні фарби додаються у попередньо приготовану загущену воду та перемішуються за допомогою шила і гребня, створюючи казковий абстрактний світ, в якому кожен побачить щось своє.

Які фарби потрібні для живопису на воді? – ми часто чуємо це питання.

Ebru Art is painting on water

Для ебру використовуються спеціальні рідкі фарби на основі пігменту, води та жовчі. Крім того, малюнки на воді потребують спеціальних матеріалів: густої води, спеціальних фарб, шила різного розміру, гребня та пензлів.

Майстер-класи ебру користуються популярністю в якості святкування Дня народження, де гості малюють подарунки іменинниці. Живопис на воді – це прекрасний майстер-клас для дівич-вечора.

Ми часто проводимо майстер-класи ебру на конференціях та семінарах, де гостям треба відволіктися ненадовго, адже ебру – це швидка живописна техніка. Особливо приємним є те, що малюнки можна перенести на папір та одразу забрати з собою.

Малюнки на воді – прекрасний спосіб зануритися в творчість з дитиною на майстер-класі для дітей та їх батьків. Всі матеріали для ебру надає наша художня студія. Малюнки на поверхні води не можуть залишатися довго, тому ми переносимо їх на папір і Ви забираєте малюнки ебру з собою. Ми використовуємо лотки для ебру розміром А4, такого ж розміру будуть і Ваші картини. Ебру для початківців – дуже вдала техніка живопису. Можна почати з простих орнаментів на воді.

Подарунковий сертифікат на майстер-клас по ебру стане приємним сюрпризом як для дитини, так і для дорослого.

Ебру – мистецтво малювання на воді за допомогою гребеня і шила. Малювання фарбами на воді доступно кожному, а не залежачи від досвіду в живописі. Але з матеріалами для ебру справи йдуть складніше, ніж з матеріалами для інших видів живопису.

Творчі майстер-класи ебру в нашій художній студії – це можливість створити два неповторних малюнка на воді. Малюнки фарбами на воді переносяться на папір і Ви забирайте їх додому відразу після майстер-класу.

Малюючи в техніці живопису на воді ебру дуже важливо притримуватися правила “менше – це більше”. Чим менше Ви будете робити рухів інструментами на воді, ніж меншу палітру фарб Ви будете використовувати, тим краще у Вас буде результат. Для того, щоб Ви могли спробувати різні прийоми, ми пропонуємо Вам намалювати кілька картин на воді за один майстер-клас Ебру.

Майстер-класи ебру користуються популярністю в якості святкування Дня народження, де гості малюють подарунки іменинниці. Живопис на воді – це прекрасний майстер-клас для дівич-вечора.

Малювання фарбами для дітей – прекрасний варіант дитячого свята. Малювання на воді – це популярний майстер-клас для дітей в школі або на святі. Ебру для дітей – це занурення в світ казкового чаклунства, де можна створити неповторний візерунок, вкласти в нього свою ідею і реалізувати найсміливішу творчу фантазію.

Майстер-клас ебру для дітей в нашій студії – це прекрасний привід познайомитися з надзвичайними властивостями води і натуральних фарб, які здатні не тонути у воді.

Майстер-клас з техніки ебру проходить в нашій студії регулярно. Техніка малювання ебру має на увазі попередню заготовку спеціально загуслої води. Так що, бронюйте місця на майстер-клас малювання на воді заздалегідь, щоб ми встигли заготовити необхідну кількість води для живопису.

Запрошуємо вас поринути в світ східної краси разом з професійними художниками, які відкриють вам таємницю малювання на воді, яка однаково цікава для дітей та дорослих.

clock

Тривалість заняття - 1 год

clock

Вік учасників - для дорослих та дітей від 6 років

clock

Кількість учасників - до 6 осіб

Важлива інформація

На майстер-класі кожен учасник може зробити дві картини на воді, які переносяться на папір. Картини підсушуються феном і Ви забираєте їх одразу з собою.

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам