Ебру. Індивідуальний майстер-клас

500грн.

19/10/2021

13:30

Подзвоніть зараз і замовте

Індивідуальний майстер-клас по живопису на воді ебру – це гарантовано приємно проведений час. Ебру – це стародавня турецька техніка живопису на воді, яка заворожує своєю красою та мінливістю.

Щоб малювати на воді, ми даємо Вам спеціально загущену воду та інструменти для ебру: пензлі, шила та гребні. А особливо радує наших гостей те, що малюнки з води можна легко перенести на папір та забрати з собою на згадку. Не зважаючи на те, що ебру – це техніка досить медитативна, вона і достатньо швидка. Річ у тім, що малюнок треба завершити до того часу, поки фарба тримається на поверхні загущеної води. Після завершення малюнка, він переноситься на папір, підсушується та залишається вам на згадку. Таким чином, за майстер-клас можна зробити по два-три малюнка.

Приємною особливістю техніки ебру є її відносна легкість. Створювати абстрактні малюнки на воді може кожен, не залежно від художніх умінь.

Для ебру використовуються особливі фарби, які не тонуть у воді через свою легкість. Фарби для ебру виготовляють з натурального пігменту, води та жовчі. Традиційні загущувачі для води створюються завдяки екстракту гевеї (дерево, яке є головним джерелом природного каучуку) або каррагінану (речовина з червоних морських водоростей).

Ебру - живопис на воді

Зараз ебру вважається турецькою технікою, але її згадують також у стародавніх джерелах в Китаї, Японії, Узбекистані, Пакистані та Персії. Проте, турки дійшли в техніці живопису на воді небачених висот. Місцеві майстри вміють створювати казкові пейзажі та малюнки тварин на воді.

Щоб відчути всю магію живопису на воді приходьте на індивідуальний майстер-клас самі або з родиною. Це прекрасний спосіб провести час з сім’єю. Дітям малювати на воді дуже подобається. Для них це наче казкове дійство.

Індивідуальний майстер-клас для двох прекрасно підходить для романтичного побачення. Новий творчий досвід та приємний час, проведений разом і незабутні спогади вам гарантовані!

Всі матеріали для ебру ми надаємо. В результаті у вас буде 2-3 картини написані на воді та перенесені на папір А4 формату.

clock

Тривалість заняття - 1 год

clock

Вік учасників - Для дорослих та батьків з дітьми від 5 років

Інформація про вартість

Вартість для двох учасників: 700 грн.

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам