На День юриста

Подзвоніть зараз і замовте

Корпоративні майстер-класи на День юриста

Зародження юриспруденції відбулося ще в Древньому Римі, але й на сьогодні в нашій країні ми маємо професію юриста, свято якої відзначають щорічно 8 жовтня. Робота юриста потребує знання великих обсягів інформації, вона пов’язана з частими стресами та оформленням великої кількості паперів. Однак відпочивати від роботи теж потрібно вміти. Відпочити під час святкування Дня юриста, наповнити це свято творчістю та незабутніми емоціями допоможе арт-студія «Ліхтарик»!

Ми з радістю організуємо корпоративний майстер-клас для служителів Феміди в офісі чи на іншій локації з урахуванням усіх Ваших побажань. Якщо дозволить погода, можна провести майстер-клас на природі, яка краще за все надихає на творчість, адже має таке різноманіття образів.

Саме корпоративні творчі майстер-класи найкраще позбавляють від хронічного стресу. Існує упереджена думка про те, що якщо людина не навчилася малювати в дитинстві, то вже ніколи й не зможе цього зробити. Однак майстер-класи від арт-студії «Ліхтарик» доводять протилежне, адже зовсім не потребують спеціальних навичок. А наші майстри навчать нюансам роботи в будь-якій, обраній Вами, техніці.

Наші заняття проходять в легкій невимушеній обстановці, й кінцевий результат обов’язково Вам сподобається.

Який майстер-клас обрати для корпоративу на день юриста?

Ми пропонуємо широкий вибір творчих майстер-класів та забезпечимо Вас усіма необхідними матеріалами для будь-якого з них:

 • Новий різновид абстрактного живопису Fluid art з використанням акрилових фарб дозволяє зобразити на полотні химерні візерунки, що складають цілісну композицію.
 • Алкогольний живопис – створення картин з використанням чорнил на спиртовій основі. Унікальні абстрактні картини у цій техніці підвладні навіть початківцям.
 • Гончарство – найкращий спосіб відволіктися від щоденної гонитви за результатами та помедитувати у процесі роботи з глиною.
 • Олійний живопис – це новий досвід, психологічне оновлення за створенням справжньої краси на обрану Вами тему.
 • Акварель – живопис фарбами, що надають готовим роботам легкості й прозорості.
 • Пастель – один з найкращих видів живопису для початківців. Можна малювати виразними штрихами, а можна розтушовувати кольори пальцями – у будь-якому разі результат буде неперевершеним.
 • Петриківський розпис – можливість долучитися до давніх традицій українського народу.

Це далеко не повний перелік майстер-класів від арт-студії «Ліхтарик», які можна провести під час відзначення Вашого професійного свята. Запрошуємо Вас поринути в атмосферу творчості на День юриста, і ми гарантуємо отримання неповторних вражень!

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті