В ресторані

Подзвоніть зараз і замовте

Корпоративні майстер-класи в ресторані

Зібратися з колегами в улюбленому ресторані завжди приємно, однак часто хочеться чогось більшого. Прекрасним рішенням для урізноманітнення Вашого корпоративу буде творчий майстер-клас від арт-студії «Ліхтарик».

Широкий вибір майстер-класів дозволить обрати один або декілька видів активностей для Вашої компанії.

Чому це цікаво?

1. Приємна, невимушена творча атмосфера дає можливість розслабитись, а творчість – відпочити від буденності.

2. Завжди приємно робити щось своїми руками, особливо з допомогою професіоналів та використовуючи якісні матеріали.

3. Новий досвід запам’ятається надовго, а просто похід в ресторан з колегами забудеться вже через тиждень.

Що ми пропонуємо?

1. Кавовий живопис – це своєрідна ароматерапія, де Ви отримуєте задоволення не лише від процесу малювання, але й від аромату кави та кориці, які використовуються для цієї техніки. Крім того, кавовий живопис універсальний варіант для будь-якого ресторану, адже не слід переживати, що десь може лишитись фарба.

Как научиться рисовать

2. Мозаїка в стилі Гауді – ще один прекрасний варіант майстер-класу для ресторану, адже після нього не лишається жодних слідів фарби. А ще мозаїка підвладна кожному і не варто хвилюватися, що хтось з колег не вміє малювати. Декорувати рамочки мозаїчними плиточками можна навіть початківцям.

3. Скетчі ідеально підходять для молодого, креативного колективу. Змішана техніка малювання, швидкість виконання та безліч ідей для реалізації – ось запорука веселого корпоративу.

Понятие и виды скетчинга

4. Fashion ілюстрація для жіночого колективу. Ось де є простір для фантазії, втілення найсміливіших задумів та насолоди виключно жіночим майстер-класом.

Fashion ілюстрація

5. Графіка – більш чоловічий варіант творчого майстер-класу. Чіткі лінії, суворі штрихи та різкі переходи світла і тіні прекрасно відображують чоловічий характер.

Графіка

6. Розпис футболок – веселий та креативний спосіб створити корпоративний стиль. Після майстер-класу продовжити святкування можна вже в новеньких розписаних футболках.

Индивидуальный мастер-класс по росписи футболок или сумок

7. Ви в компанії сортуєте сміття та притримуєтесь екологічності в усьому? – Тоді Ваш майстер-клас по розпису еко сумок! Стильні сумки можна розписати улюбленими візерунками та сюжетами, або ж забрендувати їх відповідно до стилю Вашої компанії. Такі сумки будуть незамінні в Вашому повсякденному житті.

8. Петриківський розпис – цікавий етно майстер-клас, який не тільки буде прекрасним способом провести час, але й дасть можливість долучитися до традицій української культури.Ми всі необхідні матеріали привозимо з собою. Сюжети для живопису можна узгодити заздалегідь.

Петриківский розпис

Телефонуйте або пишіть нам і ми радо допоможемо спланувати Ваш корпоративний майстер-клас.

Ціна: Від 4000 грн

Тривалість: від 1 години

Кількість учасників: від 5 осіб

Індивідуальний підхід до кожного заходу

Всі матеріали включено

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті