Графіка

300грн.

Подзвоніть зараз і замовте

Графіка – це найстаріший вид образотворчого мистецтва. Саме з лінії та штриха почалася історія візуального мистецтва. Ще в печерах Альтаміри та Ласко люди доби палеоліту створювали графічні малюнки. Однак, графіка не стояла на місці та розвивалась з часом. Люди навчилися малювати на кераміці, тканині, а згодом і на папері.

Графіка

Базовим інструментом графіки традиційно є олівець. Але з появою нових фарб, технічний арсенал графіки розширювався від століття до століття. Сучасні техніки графіки комбінують в собі роботу з акварелью, маркерами, гелевими ручками, лайнерами.

Графічні роботи відрізняються своєю чіткістю, ритмом та в більшості своїй монохромністю. Однак, якщо робити не графіку олівцем, а графіку лайнерами, то кольорова гамма може бути досить широкою. В графічних техніках активно застосовують акварельні заливки. Завдяки такому міксуванню прійомів виходить оригінальна графіка.

Мистецтво графіки неймовірно цікаве та багате в своїх проявах. Техніка графіки удосконалюється постійно і ми з величезним задоволенням допоможемо Вам зробити власний графічний малюнок та відкрити секрети графічної техніки.

Графіка

Арт-студія “Ліхтарик” пропонує Вам зруйнувати стереотип про графіку, як складову академічного навчання. Та спробувати цікаву, самодостатню графіку на довільну тему. Освоїти техніку дудлінга або навчитися малювати мандали? Запросто!

Спробуйте створити на майстер-класі з графіки захоплюючі рослинні орнаменти та стилізованих тварин. Найголовніше, що для освоєння такої техніки Вам не потрібно мати ніяких художніх навичок. Достатньо мати лише бажання та півтори години вільного часу і ми навчимо Вас основним графічним фішкам.

Малюємо олівцями, лайнерами, маркерами, кольоровими ручками, тушью та акварелью.

Для кого підходить майстер-клас графіки?

Графіка

Графіка підвладна кожному, потрібно лише налаштуватися на кропітку роботу та запастися терпінням і прекрасний результат в кінці майстер-класу не змусить себе чекати.

Майстер-клас графіки прекрасно підходить для чоловічого корпоративу. В такому випадку, графіка може бути суворою та потребує значної уваги до деталей. Якщо обирати майстер-клас для чоловіків, то графіка лідирує в нашому списку замовлень.

Графічний майстер-клас може бути чудовим варіантом для святкування дня народження, адже не має значення чи вміють малювати Ваші гості. Ми допоможемо вибрати не складні, але ефектні графічні малюнки.

clock

Тривалість заняття - 1,5 години

clock

Вік учасників - від 8 років

clock

Кількість учасників - до 6 людей

Важлива інформація

Малюємо олівцями, лінерами, маркерами, кольоровими ручками, тушью та акварелью на акварельному папері А4 формату

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам