fbpx

Шопінг з писаною екосумкою: індивідуальність, екологічність, стиль

Подзвоніть зараз і замовте

“Пакет потрібен?” – це тривіальне питання в нашому повсякденному житті вже давно перевершило за рівнем набридливості недбало-стандартне “Як справи?”. Але головна незручність – в тому, що пакет зазвичай потрібен. Якщо, звісно, ви не носите з собою у сумці згорнуті пакети, дбайливо збережені від попередніх покупок. І навіть у тих випадках, коли вас не бентежить їхній шурхіт під рукою протягом дня, поліетиленові пакети дуже далекі від стилю по-справжньому естетичного шопінгу – на відміну від красивої екосумки, розписаної вручну. І зробити її з легкістю можна самостійно під час майстер-класу з розпису сумок.

Чому це цікаво

  • Розпис екосумок – процес не тільки приємний і сповнений творчості, а й сприяючий розвитку: власноруч створюючи такий виріб, ви запускаєте механізми розкриття свого креативного потенціалу.
  • Орнамент, напис або малюнок, нанесений на екосумку, перетворить її зі звичайної функціональної речі на аксесуар, що підкреслює вашу індивідуальність.
  • Творчі майстер-класи проводяться в невимушеній і веселій атмосфері, що стимулює учасників до генерування оригінальних ідей і їхнього втілення.
  • Під час заняття вам надається чудова можливість – спробувати свої сили в дизайні і стати справжнім креативщиком, вигадати концепт для своєї майбутньої екосумки (наприклад такий, який підкреслить вашу громадську позицію з питань екології або буде вирізнятися якимось символічним для вас принтом).

Переваги екосумок:

  • Гармонійне поєднання “зручність + естетика”: екосумки у сутності своїй легкі, ергономічні і компактні, а після розпису стають ще й справжнім витвором мистецтва.
  • Турбота про збереження навколишнього середовища – катастрофічний вплив поліетилену на екологічні показники давно загальновідомий, тому екосумка з деяких пір стала своєрідним маркером свідомого вибору на користь порятунку природи.
  • Легкість декорування: після вибору малюнка або написа олівцем на тканину наносяться позначки, а по ним розмальовують сумку фарбами в тій палітрі, яка імпонує її майбутньому володарю.
  • Простота догляду за писаними екосумками – зазвичай в режимі “Делікатне прання”.
  • Незмінно стильний лук під час шопінгу, на відміну від вигляду більшості покупців з однаковими поліетиленовими пакетами.
  • Щоденне усвідомлення себе частиною спільноти небайдужих людей, що прикладають зусилля щодо поліпшення екологічної ситуації та збереження природи в різних місцях планети.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам