Fashion ілюстрація

300грн.

04/07/2022

13:00

Подзвоніть зараз і замовте

Майстер-клас fashion ілюстрації – це справжній жіночий рай, де можна згадати дитинство, в якому кожна дівчинка створювала одяг для своєї улюбленої ляльки. Тільки тепер дівчата виросли та створюють модні образи вже для себе. Тут можна на сто відсотків віддатися власній фантазії та створити абсолютно казковий образ або ж підійти до процесу прагматично та намалювати ідеальний діловий костюм.

Fashion ілюстрація

Fashion ілюстрація прекрасна тим, що за допомогою різноманітних матеріалів (маркерів, лайнерів, олівців, акварелі) можна намалювати будь-який образ. Досвідчені художниці допоможуть реалізувати задумане.

Сучасний світ стає все більш автоматизованим, але чим глибше стандарти і технології проникають в наше життя, тим більше нам не вистачає живого спілкування та тепла людських рук в речах, що нас оточують. Ми пропонуємо вам поринути в фантастичний світ створення дизайну власного гардеробу. Уявіть себе дизайнером та спробуйте вгадати тренд наступного модного сезону. Створіть свій ідеальний образ на папері.

Fashion ілюстрація

Для кого підходить майстер-клас fashion ілюстрації?

Арт-студія “Ліхтарик” запрошує усіх хто любить моду, одяг, стиль та дизайнерські речі на майстер-клас fashion ілюстрації.

Немає нічого кращого ніж зібратися з подругами та прийти разом малювати fashion ілюстрацію. Тут панує жіночність, творчість та креатив!

Якщо Ви хочете відсвяткувати День народження з подружками – приходьте до нас на майстер клас! Якщо Вам треба організувати щось цікаве для нареченої перед весіллям – приходьте до нас з подругами та малюйте свої fashion ілюстрації!

Fashion ілюстрація

Фешн ілюстрація зараз дуже популярна завдяки тому, що для створення фешн малюнків не потрібна гора матеріалів. Щоб зробити ескізи модного одягу досить листа акварельного паперу, кілька лайнерів, маркерів і акварель. Маркери для фешн ілюстрації ми обираємо водостійкі, щоб вони витримували зіткнення з акварельними заливаннями. Фешн малюнок – це свого роду фешн скетч, замальовка модного одягу. На майстер-класах по фешн ілюстрації ми малюємо ескізи модного одягу. За основу для своїх ілюстрацій на майстер-класі ми беремо малюнки дизайнерів одягу.

Творчі майстер-класи фешн ілюстрації завжди урізноманітнюють будь-яке жіноче свято. Афіша майстер-класів фешн ілюстрації завжди доступна на нашому сайті в розділі Календар.

Fashion ілюстрація

Що ми робимо на майстер-класі fashion ілюстрації?

Ми будемо створювати модні образи, відтворювати фактури різноманітних тканин. Паєтки, мереживо, шкіра, хутро може бути легко відтворена на папері завдяки графічним технікам.

Для роботи використовується акварель, графічні маркери, лайнери, ручки, пастель, туш та олівці. Комбінуючи декілька технік, ви спробуєте втілювати власні дизайнерські ідеї на папері.

clock

Тривалість заняття - 1.5 год

clock

Вік учасників - для дорослих та дітей від 10 років

clock

Кількість учасників - до 6 людей

Важлива інформація

Малюємо на акварельному папері А4 формату. Для роботи використовується акварель, графічні маркери, лінери, ручки, пастель, туш та олівці.

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам