fbpx

Fashion ілюстрація

200грн.

28/09/2019

13:00

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Сучасний світ стає все більш автоматизованим, але чим глибше стандарти і технології проникають в наше життя, тим більше нам не вистачає живого спілкування та тепла людських рук в речах, що нас оточують. Ми пропонуємо вам поринути в фантастичний світ створення дизайну власного гардеробу.

Кожного дня нам доводиться приймати величезну кількість рішень, безліч разів робити вибір. Шопінг стає для вас мукою, адже вибір величезний, але того, що треба саме вам немає? Намалюйте те, що вам необхідно! Створіть свій ідеальний образ на папері.

Арт-студія Ліхтарик запрошує усіх хто любить моду, одяг, стиль та дизайнерські речі на майстер-клас Fashion ілюстрації. Ми повторимо образи з показів відомих дизайнерів, навчимося відтворювати фактури різноманітних тканин. Паєтки, мереживо, шкіра, хутро може бути легко відтворена на папері завдяки графічним технікам.

На майстер-класі ми застосуємо техніку аплікації, монотипії та акварелі. Для роботи використовується акварель, графічні маркери, лінери, ручки, пастель, туш та олівці. Комбінуючи декілька технік, ви навчитесь втілювати власні дизайнерські ідеї на папері.

clock

Тривалість заняття - 1,5 години

clock

Вік учасників - для дорослих та дітей від 10 років

clock

Кількість учасників - до 8 людей

Важлива інформація

Малюємо на акварельному папері А4 формату. Для роботи використовується акварель, графічні маркери, лінери, ручки, пастель, туш та олівці.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті