Скетчінг

300грн.

Подзвоніть зараз і замовте

Скетчінг – це техніка швидкого малюнка в змішаній техніці з використанням різноманітних матеріалів. Зазвичай скетчі створюються як замальовка свого першого враження про побачене. Звучить неоднозначно, але в сучасному світі важлива швидкість та можливість відірватися від гаджетів та зробити щось справжнє власними руками.

Понятие и виды скетчинга

Що можна намалювати на майстер-класі скетчінгу?

На майстер-класі скетчів Ви можете малювати, інтер’єр, людей, смаколики та навколишні об’єкти. Згодом, Ви зможете робити гарні замальовки за чашкою кави, поки чекаєте друзів або у поїздках, поки розглядаєте пам’ятки.

Майстер-класи скетчінгу будуть корисними для всіх, хто часто не знає з чого почати свій творчий шлях, адже тут немає часу розмірковувати – треба діяти!

Вас чекають незабутні емоції та море позитиву. Перевага цих майстер-класів полягає в тому, що володіти художніми навичками та мати художню освіту не потрібно! Головне – Ваше бажання творити! Досвідчений художник допоможе кожному і покроково розповість про процес роботи. Всі матеріали вже чекають на Вас в студії.

Арт-студія “Ліхтарик” запрошує вас на майстер-клас із скетчінгу.

Дивізом цієї техніки малювання можна проголосити слова: «Побачив цікаве – зробив начерк». Подібне малювання стане цікавим дітям, молоді та дорослим, усім, кого приваблюють подорожі, активне життя та свобода поглядів.

Скетчінг

Чим малювати скетчі?

Перевагою малювання скетчів є те, що вони поєднують різні техніки. Можна малювати пастелью, аквареллю або кольоровими олівцями, лайнерами, маркерами або ручками.

Для кого підходить майстер-клас скетчінгу?

Скетчі – ідеальний варіант майстер-класу для зустрічі подруг або святкування Дня народження. Скетчінг прекрасно підходить для першого побачення, адже Ви можете буквально намалювати свої емоції, а створені малюнки лишаться Вам на згадку на все життя.

Майстер-клас скетчів один із найпопулярніших для корпоративів в офісі. За рахунок швидкості виконання малюнків, такий майстер-клас здатен переключити увагу, але не відволікти від роботи на довго.

Скетчі, як варіант весільного майстер-класу – це ідеальний подарунок гостям від молодих. Адже, кожен, хто намалює на весіллі яскраву замальовку, залишить згадку про цей день на завжди не лише в своїй пам’яті, але й в неперевершеному скетчі.

clock

Тривалість заняття - 1 год

clock

Вік учасників - від 10 років

clock

Кількість учасників - 6

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам