fbpx

Скетчінг

200грн.

08/09/2019

13:00

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Арт-студія “Ліхтарик” запрошує вас на майстер-клас із скетчінгу.

Дивізом цієї техніки малювання можна проголосити слова: «Побачив цікаве – зробив начерк». Подібне малювання стане цікавим дітям, молоді та дорослим, усім, кого приваблюють подорожі, активне життя та свобода поглядів. Перевагою малювання скетчів є те, що вони полюбляють різні техніки. Можна малювати пастелью, акварелью або кольоровими олівцями.

Скетчінг – це техніка швидкого малюнка. Звучить неоднозначно, але в сучасному світі важлива швидкість. Ви навчитеся малювати, інтер’єр, людей, смаколики та навколишні об’єкти. Ви зможете робити гарні замальовки за чашкою кави, поки чекаєте друзів або у поїздках, поки розглядаєте пам’ятки.

Майстер-класи скетчінгу будуть корисними для всіх, хто часто не знає з чого почати, адже тут немає часу розмірковувати – треба діяти!

Вас чекають незабутні емоції та море позитиву. Перевага цих майстер-класів полягає в тому, що володіти художніми навичками та мати художню освіту не потрібно! Головне – Ваше бажання творити! Досвідчений художник допоможе кожному і покроково розповість про процес роботи.

clock

Тривалість заняття - 1,5 години

clock

Вік учасників - від 10 років

clock

Кількість учасників - 8

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті