8 березня

Подзвоніть зараз і замовте

Корпоративні майстер-класи на 8 березня

З одного боку здається, що святкування 8 березня вже застаріло. З іншого боку ніколи не буде зайвим додаткове свято та привід для корпоративного майстер-класу. А початок весни – це вже прекрасний привід для свята.

8 березня ми завжди працюємо та раді вітати Вас на майстер-класах в нашій студії. А от напередодні свята, ми можемо приїхати до Вас в офіс та провести креативний, творчий майстер-клас для жінок Вашої компанії.

Щороку ми готуємо цікаві ідеї на 8 березня для виїзних корпоративів та майстер-класів в нашій художній студії. Майстер-класи для жінок завжди веселі, позитивні, творчі. Ми вміємо створювати святкові майстер-класи на 8 березня.

Які корпоративні майстер-класи до 8 березня найчастіше замовляють? З нашого досвіду можемо сказати, що в ТОП-5 входить флюїд арт, розпис футболок або сумок, живопис олією, петриківський розпис і кавовий живопис.

Якщо Ви хочете майстер-клас в студії, то цікавою ідеєю може бути гончарний майстер-клас. На майстер-класі з гончарства кожна учасниця робить два вироби, які за бажанням можна випалити в спеціальній печі.

Подарунок на 8 березня в офіс може бути не тільки у вигляді корпоративного майстер-класу,  але і в формі подарункового сертифікату, який діє шість місяців. Купити і використовувати сертифікат можна на будь-який майстер-клас нашої художньої студії.

Найпопулярніші майстер-класи до 8 березня:

1. Розпис еко сумок – прекрасний сюрприз для Ваших чарівних колег. По-перше, додаткова сумка-шопер ще ніколи не була зайвою. По-друге, авторський аксесуар, розписаний власноруч буде прекрасним нагадуванням про турботливих та уважних колег щодня. Всі матеріали ми привозимо з собою, тематику розпису можна узгодити заздалегідь.

Индивидуальный мастер-класс по росписи футболок или сумок

2. Кавовий живопис – це незвично, ароматно, креативно та атмосферно. Прекрасні малюнки кавою, какао та корицею створять святковий настрій для кожної учасниці.

3. Олійний живопис – це варіант для найвибагливіших. Три години атмосферного занурення у новий кольоровий всесвіт. Тематику живопису можна узгодити завчасно. Малювати можна на столах в офісі, або ж ми можемо привезти мольберти. Це вже залежить від Вашого бажання.

4. Витончений живопис на воді ебру ідеально підійде, якщо у Вас не має можливості організувати тривалий по часу майстер-клас або ж Ви не впевнені чи люблять малювати Ваші колеги. Ебру досить швидка техніка, яка своєю незвичністю підкорює серця навіть тих, хто малювати не любить.

Ebru Art is painting on water

5. Fashion ілюстрація прекрасно підійде для творчого, молодого жіночого колективу. Це стовідсотково жіноча тема, де можна реалізувати свої дитячі мрії та відчути себе дизайнером одягу.

Fashion ілюстрація

6. Скетчі для швидких та сміливих жінок, які звертають увагу на деталі. Змішана техніка малювання скетчів прийдеться до душі кожному і стане в нагоді у подорожах.

Курси живопису

Замовити виїзний майстер-клас на 8 березня можна за телефонами студії або написавши нам.

Ціна: від 4000 грн

Тривалість: від 1 години

Кількість учасників: від 5 осіб

Індивідуальний підхід до кожного заходу

Всі матеріали включено

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті