fbpx

Виїзні майстер-класи з арт-студією “Ліхтарик”

Подзвоніть зараз і замовте

Осінь – це прекрасна пора року, але восени часто у людей буває депресія. Найкращий спосіб боротися з нею – зайнятися творчістю. Ми пропонуємо творчі майстер-класи у нас в студії або на Вашій локації. Ми можемо приїхати в школу до Ваших дітей або до Вас в офіс.

Ми пропонуємо великий вибір майстер-класів на будь-який смак. Ароматний кавовий живопис, легка та повітряна акварель, тактильна та кольорова пастель, незвичний та казковий ебру, експресивний рідкий акрил.

Крім того, у нас є неймовірно цікаві гончарні майстер-класи. Вони можуть бути з гончарним колом або без нього.

Якщо Ви не любите малювати, то замовляйте майстер-клас з мозаїки. Медитативний процес декорування мозаїчними плиточками підвладний кожному.

Виготовлення воскових свічок ідеально підійде для Family day. Створити свічку зможуть навіть малюки за допомогою батьків.

Розпис сумок та футболок прекрасно підходить для корпоративу, де кожен може розписати унікальну річ, яка буде не лише нагадувати про свято, а й зможе стати свого роду дрес-кодом.

Для іноземних гостей будуть цікаві етно майстер-класи з Петриківського розпису та виготовлення ляльки-мотанки.

Ми виїжджаємо на різні локації, привозимо всі необхідні матеріали з собою. Ми можемо підібрати для Вас композиції відповідно до тематики заходу.За детальною інформацією звертайтесь у студію.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам