День банкіра

Подзвоніть зараз і замовте

Корпоративні майтер-класи на День банкіра

День банківського працівника – одне із професійних свят в Україні. Корпоративна культура компанії передбачає відзначення професійних свят за певним сценарієм у визначеному форматі. У керівника може постати питання – як відсвяткувати день банкіра оригінально й весело? Відповідь знайдеться в арт-студії «Ліхтарик»! Ми з радістю організуємо тематичний майстер-клас, розроблений відповідно до Ваших побажань, та проведемо його в офісі чи на будь-якій іншій локації.

Робота банківських працівників наповнена стресом. Тому корпоративні майстер-класи набувають усе більшої популярності в світі. Заняття творчістю не лише відволікають та заспокоюють думки, а й об’єднують колектив. Працювати в майстер-класі можна як індивідуально, так і на спільний результат. Тож ми пропонуємо Вам варіант творчого святкування дня банкіра у невимушеній веселій обстановці.

Варіанти майстер-класів до дня банкіра

 • Майстер-класи з різних видів живопису (акварель, пастель або олійний живопис) – чудово підходять для групового заняття. Вони не потребують спеціальних навичок та подарують нові сили і натхнення для роботи.
 • Майстер-класи з ебру або алкогольні чорнила зацікавлять любителів абстрактного живопису. Навіть особливо зайняті працівники здивуються результатам роботи в цих техніках. Легкі, мов подих вітру, візерунки на картинах в яскравих чи, навпаки, стриманих кольорах стануть окрасою будь-якого кабінету.
 • Поціновувачів української культури обов’язково зацікавлять майстер-класи з петриківського розпису, створення ляльок-мотанок чи гончарства.
 • Гарним варіантом святкування дня банкіра може стати майстер-клас із розпису сумок або футболок. Під час такого майстер-класу в офісі або на природі можна розписати речі у корпоративних кольорах або зобразити логотип компанії.
 • Безперечно не залишать Вас байдужими й різнокольорові вітражі чи мозаїка.

Ці та інші майстер-класи від арт-студії «Ліхтарик» не вимагають від учасників обов’язкових знань та навиків. Ми забезпечимо Вас усіма необхідними матеріалами й організуємо творче свято відповідно до Ваших уподобань.

Різноманітність і креативність необхідні у повсякденній рутині для розбавлення робочого графіку та зміни обстановки. Під час майстер-класу Ви спільними зусиллями створите неповторний витвір мистецтва і в той же час зможете розслабитися та насолодитися прекрасним.

Не турбуйтеся про те, що у Вас щось не вийде. Досвідчені художники й майстри арт-студії покажуть техніки виконання та їх особливості на майстер-класі.

Не втрачайте нагоди відзначити Ваше професійне свято з незабутніми емоціями з арт-студією «Ліхтарик»!

 

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті