Вітраж

400грн.

17/10/2021

13:00

Подзвоніть зараз і замовте

Вітраж – це витвір монументального мистецтва у вигляді встановленої у віконний отвір прозорої композиції зі шматочків різнокольорового скла. Прагнення до прикрашання будівель вітражами вперше в історії з’явилося в ранньому християнському мистецтві. Багато хто вважав, що сонячні промені, проникаючи в приміщення крізь кольорове скло, стають магічними. У будь-якому разі, тисячі різнобарвних тремтячих відблисків змінюють інтер’єр та створюють відчуття нереальності.

Вітражний розпис – це з одного боку техніка живопису, яка йде своїм корінням в глибоке середньовіччя, а з іншого боку – нові матеріали трансформували вітраж до невпізнаваності.

Вітраж

Майстер-клас вітражного розпису по склу підходить навіть дітям. Техніка малювання по склу складається з двох етапів: нанесення контуру та заливка площин вітражними фарбами. Розпис вітражними фарбами – це захоплюючий процес, під час якого можна зробити незвичайну картину для інтер’єру.

Вітражний розпис дітьми зазвичай проходить весело та креативно. Ми підбираємо картинки з улюбленими героями книжок або мультфільмів. А діти вже самостійно обирають кольорову гамму та розфарбовують героїв улюбленими кольорами.

Вітражний живопис дорослими можна робити більш складним. За попередньою домовленістю, ми можемо погодити детальний малюнок та розрахувати його написання на два-три заняття. Або ж обрати не складний, але ефектний варіант, щоб створити вітраж за одне заняття.

Фарбу для вітражного розпису ми використовуємо на водній основі. Контур для вітражного розпису створює чіткі лінії та не дає рідкій фарбі розливатися за межі означені контуром.

Вітражний розпис прекрасно підходить для початківців. За рахунок того, що контур малюнку спочатку переноситься з підготовлених малюнків на прозоре скло, Вам не треба турбуватися про правильність ліній.

Вітраж

Вітражний живопис: що потрібно знати початківцю?

Перше і основне, вітраж з сучасними матеріалами – це легко! Вітражний живопис фарбами не порівняти з класичним вітражем, яким прикрашали середньовічні собори. Там вітражі викладалися з різнокольорових скелець, які вкладались в жорстку металеву основу. Ми ж покажемо Вам як створити ефектний вітраж швидко та легко.

З чого почати вітражний живопис?

Перш за все, треба визначитись з малюнком. Ми підготували для вас багато варіантів малюнків різної складності, які дозволяють намалювати вітраж або за одне заняття, або зробити це в кілька етапів.

Замовити майстер-клас вітражного живопису можна залишивши заявку на цій сторінці або зателефонувавши нам в студію. Вітражний розпис по склу – це прекрасний творчий досвід. Переконайтесь в цьому разом з нами.

Сьогодні вітражне мистецтво залишається так само актуальним. І досі вітражі викликають захоплення у тих, хто має змогу познайомитися з ними ближче, та набирають популярності завдяки технологічним можливостям. Сучасне мистецтво вітража – багатогранне, зустрічається декілька технік його виконання. Для виготовлення вітражів використовують спеціальні фарби, які не бояться сонячних променів та є стійкими до стирання. У такій техніці можна розписувати шматочки скла, створюючи унікальні прозорі картини..

На майстер-класах з вітражного розпису в арт-студії «Ліхтарик» у Вас буде змога долучитися до цього давнього мистецтва та створити свій власний малюнок на склі.

Класичний вітраж іноді буває занадто яскравим та не зовсім практичним для сучасних інтер’єрів. Крім того, його опанування потребує наявності спеціальних знань. А вітражний розпис по склу можна легко освоїти за час майстер-класу. Особливості технології процесу дозволяють передавати легкість форм та кольорові переходи. Створення таких прозорих картин може асоціюватися з батиком або акварельним живописом.

Чим буде цікавий майстер-клас з вітражного розпису?

Вітражний розпис відкриє Вам свої секрети. Під керівництвом майстрів студії Ви створите власну роботу та отримаєте професійні поради по роботі з вітражами. Ви навчитеся працювати з контуром та заповнювати його потрібними відтінками фарб з плавними кольоровими переходами для досягнення ефекту легкості Вашої картини. Усі необхідні матеріали ми надаємо в студії.

Робота запланована таким чином, що техніка вітражного розпису стане легкою для опанування за час майстер-класу.

У Вас буде змога відпочити від повсякденних турбот, реалізувати свої творчі здібності, провести час із користю та відчути себе митцем.

Майстер-класи з вітражного розпису підходять для формату корпоративу або team-building. Це можливість відсвяткувати визначну подію з друзями чи близькими у незвичному творчому форматі.

У результаті у Вас з’явиться прозора скляна картина, переливи якої дарують неповторні відчуття. Готові вироби можна залишити у себе та прикрасити свій будинок або комусь подарувати.

Дивовижне мистецтво вітражного розпису для будь-кого може стати не тільки справжнім творчим захопленням, а й привнести у життя море позитивних емоцій.

Завітайте на майстер-клас з вітражного розпису до арт-студії «Ліхтарик» для отримання нового творчого досвіду та незабутніх вражень!

clock

Тривалість заняття - 1.5 год

clock

Вік учасників - від 10 років

clock

Кількість учасників - до 6 осіб

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам