На Великдень

Подзвоніть зараз і замовте

Корпоративні майстер-класи на Великдень

Великдень – це одне з найсвітліших свят в нашій культурі. Це довгоочікувана подія щороку, яка оповита цілим рядом обрядів та традицій. Нажаль, ми щороку відходимо все далі від цих традицій, забуваючи їх у вирі свого життя.

Ми вже не печемо великодній хліб та не готуємо безліч страв для святкового столу. Однак, є ще одна традиція, яку досить легко підтримати, навіть в офісі – це розпис великодніх яєць. Писанкарство – це старовинна традиція розпису видутих яєць за допомогою спеціального інструменту – писачка, воску та фарб. Це кропітка, але дуже атмосферна робота.

Майстрині нашої художньої студії дбайливо готують для Вас яйця, віск, писачки та фарби, підбирають традиційні символи на здоров’я, достаток та кохання. Вам лишається найприємніше – створити власноруч розписану писанку при свічках та з ароматом меду, який випромінює віск.

Якщо ж Ви хочете чогось більш сучасного, ми радо запропонуємо Вам розпис еко сумок або футболок. Дуже стильно і тематично виглядають великодні зайці або стилізовані великодні корзини.

Ну і звісно ж, Ви можете зробити підставки для великодніх яєць або стилізовані декоративні яйця на гончарному майстер-класі.З радістю допоможемо Вам реалізувати великодній корпоратив у Вас в офісі або в нашій студії.

Ціна: від 4000 грн

Тривалість: від 1 години

Кількість учасників: від 5 осіб

Індивідуальний підхід до кожного заходу

Всі матеріали включено

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті