Виїзний майстер-клас в офіс: доставка емоцій та мистецтва

Подзвоніть зараз і замовте

Колективні медитації, інтелектуальні та спортивні ігри, танцювальні флешмоби — чим тільки не займаються в сучасних офісах, окрім роботи. Грамотно організоване командне дозвілля цінується все вище. Стійкою тенденцією корпоративної політики відомих компаній давно став курс на розвиток не тільки професійного потенціалу співробітників, а й творчого. І особливо ефективним стає проведення в офісах творчих майстер-класів на регулярній основі.

Пейзаж

Такі офісні майстер-класи мають цілий ряд переваг:

 • Не треба витрачати час на дорогу. Художники з усіма необхідними матеріалами приїжджають до Вас в зручний час. Це може бути обідня перерва або час після закінчення робочого дня.
 • Широкий вибір майстер-класів дозволяє вибрати для Вас оптимальний варіант по тривалості, складності та бюджету.
 • Всі наші майстер-класи можуть бути адаптовані до потреб саме Вашої компанії.
 • Майстер-класи можуть бути з індивідуальним ухилом, де кожен учасник робить свою творчу роботу, або ж орієнтовані на спільний результат команди.

Чому це цікаво?

Дедлайни, брейнсторми, коловорот заходів — життя сучасних офісів сповнене динаміки і, звичайно ж, стресів. Як тут не влаштувати імпровізований тайм-аут під час робочого дня — і співробітники масово йдуть пити каву. А як щодо цілющого сеансу кавового живопису — ароматного і розслаблюючого? Колективне захоплення після заняття ще довго не вщухатиме.

Кавовий живопис

Наближається чергове свято, яке традиційно відзначається всім офісом? Чому б не зустріти його майстер-класом з розпису сумок та футболок? Народження нових ідей, дизайнерські знахідки, оригінальні слогани — справжня феєрія креативу. А наступного дня багато хто прийде на роботу в стильних обновках.

Розпис футболок та сумок

До Вас приїхали колеги з іноземного представництва Вашої компанії і Ви хочете їх здивувати не лише смачною українською кухнею? Тоді Петриківський розпис – це саме те, що Вам потрібно.

Петриківский розпис

Заняття творчістю в офісах стають все більш популярними в усьому світі, викликаючи у співробітників найсвітліші і яскраві емоції.

Як вибрати майстер-клас?

 • Coffee-art не тільки сприяє релаксації і відпочинку від розумових зусиль, а й заряджає мотивацією до нових звершень. А ось заняття мозаїкою дозволяють «перезавантажитися» і одночасно служать відмінним тренуванням для очей.
 • Майстер-класи з різних видів живопису (олія, акварель, пастель) — безпрограшний варіант для колективних занять творчістю, адже підходять навіть для новачків.
 • Незвична техніка живопису на воді ебру підійде для самих зайнятих співробітників. Її легкість, швидкість та екзотичність нікого не залишить байдужими.
 • Напередодні важливої корпоративної дати вдалим варіантом стане проведення майстер-класу з розпису сумок і футболок, в рамках якого ми запропонуємо співробітникам виконати розпис речей в корпоративних кольорах або з нанесенням логотипу компанії.
 • Напередодні зимових свят найкращим варіантом стануть заняття з розпису новорічних іграшок або виготовлення ляльок-мотанок — і процес творчості приємний, і новими результатами творчого процесу можна буде нестандартно прикрасити офіс.
 • А ось майстер-клас з петриківського розпису стане справжнім святом для шанувальників яскравих візерунків і поціновувачів української культури.

Ціна: від 4000 грн

Тривалість: від 1 години

Можемо приїхати з будь-яким майстер-класом

Індивідуальний підхід до кожного заходу

Всі матеріали привозимо

Від організаторів потрібні столи і стільці

Транспорт оплачується додатково

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам