fbpx

Виїзний майстер-клас в офіс: доставка емоцій та мистецтва

Подзвоніть зараз і замовте

Колективні медитації, інтелектуальні та спортивні ігри, танцювальні флешмоби — чим тільки не займаються в сучасних офісах окрім роботи. Грамотно організоване командне дозвілля цінується все вище. Стійкою тенденцією корпоративної політики відомих компаній давно став курс на розвиток не тільки професійного потенціалу співробітників, а й творчого. І особливо ефективним виявляється проведення в офісах різнопрофільних занять з мистецтва під керівництвом відомих фахівців.

Чому це цікаво

  • Дедлайни, брейнсторми, вихор заходів — життя сучасних офісів сповнене динаміки і, звичайно ж, стресів. Як тут не влаштувати імпровізований тайм-аут під час робочого дня — і співробітники масово йдуть пити каву, щоб «розслабити мізки». А як щодо цілющого сеансу кавового живопису — ароматного і розслабляючого? Колективне захоплення після заняття ще довго не вщухатиме.
  • Наближається чергове свято, яке традиційно відзначається всім офісом? Чому б не зустріти його майстер-класом з розпису сумок та футболок? Народження нових ідей, дизайнерські знахідки, оригінальні слогани — справжня феєрія креативу. А наступного дня багато хто прийде на роботу в стильних обновках.
  • Заняття творчістю в офісах стають все більш популярними в усьому світі, викликаючи у співробітників найсвітліші і яскраві емоції.

Як вибрати майстер-клас

  • Coffee-art не тільки сприяє релаксації і відпочинку від розумових зусиль, а й заряджає мотивацією до нових звершень. А ось заняття мозаїкою та пісочної анімацією дозволяють «перезавантажитися» і одночасно служать відмінним тренуванням для очей.
  • Майстер-класи з різних видів живопису (олія, акварель, пастель) — безпрограшний варіант для колективних занять творчістю, адже підходять навіть для новачків.
  • Заняття гончарством захоплюючі й корисні для того, щоб переключитися з напруженої розумової роботи на ручну працю, а виготовленими виробами можна, наприклад, обладнати офісну кухню.
  • Напередодні важливої ​​корпоративної дати зручно провести майстер-клас з розпису сумок і футболок, в рамках якого запропонувати співробітникам виконати розпис виробів в корпоративних кольорах або з нанесенням логотипу компанії.
  • Напередодні зимових свят найкращим варіантом стануть заняття з виготовлення ляльок-мотанок або розпису новорічних іграшок — і процес творчості веселий, і новими виробами можна буде нестандартно прикрасити офіс.
  • А ось майстер-клас з петриківського розпису стане справжнім святом для шанувальників яскравих візерунків і поціновувачів української культури.

Ціна: від 3000 грн

Тривалість: від 1 години

Можемо приїхати з будь-яким майстер-класом

Індивідуальний підхід до кожного заходу

Всі матеріали привозимо

Від організаторів потрібні столи і стільці

Транспорт оплачується додатково

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам