На День медика

Подзвоніть зараз і замовте

Корпоративні майстер-класи на День медика

Без наукових відкриттів у вивченні людини й збереженні її здоров’я, які були зроблені видатними українцями, світова наука є неповною. Вчені-медики і лікарі України, часто ризикуючи власним життям, рятували людство від страшних епідемій, знаходили ефективні методи діагностики і лікування тяжких хвороб. Щорічно, у третю неділю червня, в Україні відзначають день медичного працівника. Арт-студія «Ліхтарик» пропонує відсвяткувати день медика у незвичному форматі творчого майстер-класу.

 Для чого це потрібно?

Корпоративне свято у формі творчого майстер-класу – це не лише весело й цікаво. Звичайно, гарний настрій буде забезпечено всім учасникам. Проте колективне заняття творчістю – це в першу чергу можливість проявити себе, змога по-іншому подивитися на своїх колег, відкрити нові здібності й таланти.

Будь-яка творчість, а особливо малювання чи ліплення, допомагають відволіктися від проблем та турбот, розвивають логічне мислення. Такі заняття задіюють праву півкулю нашого мозку, яка у повсякденному житті дорослої людини використовується вкрай мало. Творчі майстер-класи підтримують мозок у тонусі і відкладають процеси старіння нервових клітин.

Під час заняття творчістю можна відчути себе дитиною. У такому стані корисно проводити час, не думаючи про турботи і навіть зупинити всі внутрішні діалоги. Психологи давно довели користь малювання, як терапії, що допомагає людям у різних ситуаціях. Особливо важливим це є для медиків, які працюють в умовах постійного стресу.

Колективні творчі майстер-класи допомагають згуртувати працівників. Творчість здатна допомогти стати спокійним, урівноваженим і доброзичливим, а це головна умова того, щоб людина почала слухати й чути своїх колег. У процесі творчості з’являється бажання проявити себе, працівники вчаться генерувати ідеї й самі себе мотивують до дій.

Арт-студія «Ліхтарик» для святкування дня медичного працівника пропонує майстер-класи на Ваш вибір:

 • Ліплення з глини – дозволить помедитувати та розслабитися, долучившись до традиційного ремесла наших предків.
 • Абстрактні види мистецтва – ебру чи fluid art, які зачаровують і захоплюють відтінками фарб та легкістю створення картин.
 • Традиційний для нашого народу петриківський розпис, що являє собою не просто малюнок, але й приховує певні символи в кожному кольорі й візерунку.
 • Мозаїка – захоплюючий процес створення шедевру зі шматочків керамічних плиток чи кольорових камінців.
 • Вітраж – техніка малювання по склу спеціальними фарбами, яку легко опанувати за час майстер-класу.
 • Олійний чи акварельний живопис, пастель – можливість відчути себе митцем без жодних спеціальних знань чи досвіду.

Ці та багато інших майстер-класів на Ваш вибір арт-студія «Ліхтарик» із задоволенням проведе під час Вашого професійного свята на будь-якій локації з урахуванням Ваших побажань. Ми реалізували багато успішних проектів для різних компаній і з радістю втілимо у життя Ваші ідеї!

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті