Ліпка з глини для дітей

150грн.

Подзвоніть зараз і замовте

Ліплення з глини – це неперевершений спосіб розвитку мілкої моторики у дітей. Глина має терапевтичної ефект. Вона заспокоює, захоплює та розвиває креативність.

На майстер-класі ліплення з глини діти вчаться створювати об’ємні скульптури, активно розвивають уяву та вчаться концентрувати увагу.

Глина –  це природний, екологічно чистий матеріал. Для розмальовування глиняних виробів, ми використовуємо ангоби. На уроках ліпки з глини діти зможуть розфарбувати свої фігурки або зробити цікаві фактури за допомогою спеціальних (не гострих) стеків.

Уроки ліпки з глини для дітей розраховані на допитливих дошкільнят.  Наші фахові викладачі пропонують різноманітні варіанти ліпних фігур для діток. За один урок дітки встигають зліпити одну або дві фігурки. Кількість фігурок залежить від темпераменту дитини та складності ліпного виробу.

Робота з глиною має терапевтичний ефект, цей натуральний матеріал допомагає втілити всю безмежну дитячу фантазію в творчості. Курси ліплення з глини йдуть блоками по 4 заняття. Уроки гончарства для дітей починаються з розвитку навичок ліплення руками для діток з чотирьох років. Дитячі роботи з глини зберігаються в студії два тижні з моменту майстер-класу з ліплення з глини. Глина для дітей використовується така ж як і на дорослих гончарних майстер-класах.

clock

Тривалість заняття - 0.8 год

clock

Вік учасників - від 4 до 6 років

clock

Кількість учасників - в групі до 6 дітей

Інформація про вартість

вартість вказана за одне заняття при купівлі 4 уроків. Разове заняття коштує 200 грн

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам