Family day

Подзвоніть зараз і замовте

Творчі майстер-класи на Family day

З розвитком корпоративної культури, набирає популярності сімейний формат корпоративних свят – Family day. Зазвичай, такий сімейний корпоратив організовується в День народження компанії, на День матері, День батька чи День сім’ї, до Дня Святого Миколая, Дня захисту дітей.

В чому особливість Family day?

Діти можуть познайомитись з роботою своїх батьків, краще зрозуміти куди батьки щодня йдуть та що там роблять без своєї малечі.

Батьки мають змогу зацікавити дітей своєю професією.

Співробітники знайомляться з сім’ями колег, стають ближчими один одному та формують сильнішу команду.

А ще Family day – це можливість весело та творчо провести день з родиною в офісі. Вибравши один з майстер-класів Арт-студії Ліхтарик для свого свята, Ви отримаєте приємні спогади та прекрасні сувеніри на згадку про цей день.

Що ми пропонуємо?

Розпис еко сумок в корпоративному стилі. Тільки уявіть як стильно Ви будете виглядати з сумкою, яку символікою Вашої компанії розпише Ваша дитина!

Выездные мастер-классы для IT-специалистов: союз технологий и креатива

Петриківський розпис – ідеальний варіант, якщо у Вас є колеги-іноземці. Це не лише цікавий майстер-клас сімейного типу, але й знайомство з українськими традиціями.

Виготовлення воскових катаних свічок підходить для учасників будь-якого віку. Це легкий, креативний, екологічний та позитивний майстер-клас для Вас та Ваших дітей.

Медові свічки - релакс, насолода творчості і ароматерапія

Мозаїка в стилі Гауді з декоруванням підставок під гаряче, стане прекрасним кроком до створення домашнього затишку за Вашим робочим столом. Адже дітки задекорують підставки, на які Ви щодня будете ставити свої чашки з кавою або чаєм під час роботи. Крім того, можна задекорувати фото рамки, в яких оселяться фото Вашої родини на робочому столі.

Замовляйте майстер-клас на Family day та насолоджуйтесь спільною творчістю на святі та її результатами щодня.

Ціна: від 4000 грн

Тривалість: від 1 години

Кількість учасників: від 5 осіб

Індивідуальний підхід до кожного заходу

Всі матеріали включено

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті