fbpx

Створюємо корпоративний стиль: майстер-клас по розпису футболок та сумок

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Уявіть собі, що на корпоративному святі вашої компанії ви не лише гарно відпочиваєте та безтурботно спілкуєтесь з колегами, а ще й весело і творчо проводите разом час. Що може краще згуртувати і об’єднати колектив, як не участь у спільному творчому занятті, яке буде і приємним, і корисним водночас. Наприклад, просто на вашому корпоративі досвідчені майстри з арт-студії “Ліхтарик” проведуть майстер-клас з розпису футболок і еко-сумок, і вже зі свята ви можете поїхати додому з новою річчю, до того ж створеною власноруч.

На корпоративному майстер-класі можна створювати неповторну і оригінальну красу: прикрасити звичайну однотонну футболку малюнком власного дизайну на свій смак (те саме стосується і еко-сумок). Це може бути і логотип вашої компанії, або ж малюнок продукту, який вона виготовляє, або зображення ключових символів компанії. За допомогою цих умінь ви можете просто під час заходу вигадати та створити власний корпоративний стиль. І не є проблемою, якщо ви зовсім не вмієте малювати – художники студії за досить короткий час навчать вас основним технікам розпису текстильних поверхонь і допоможуть створити оригінальний дизайн футболки та еко-сумки.

Під час корпоративних майстер-класів “Ліхтарика” завжди весело – тут постійно панує гарний настрій і творча атмосфера.

Які речі знадобляться для розпису

Отож, для розпису футболок та еко-сумок зазвичай використовуються:

  • Спеціальні фарби для розпису тканин (це можуть бути акрилові фарби різного кольору, у залежності від того, який малюнок ви будете створювати), часто для цього процесу використовують практичні та стійкі фарби. Їх вам буде надано під час майстер-класу.
  • Пензлики (можна використовувати як натуральні, так і синтетичні).
  • Простий олівець (іноді можна застосовувати маркер по тканині).
  • Прищіпки або зажими для паперу.
  • Палітра для змішування фарб.
  • Дошка або картонка, чи щось на кшталт них, обов’язково тверде.
  • Футболка світлого кольору (на майстер-класи можна приносити свої футболки, але їх можна отримати і на заході, те саме стосується і еко-сумок).

Як відбувається процес

Процес розмальовування відбувається наступним чином: всередину футболки вкладається тверда дошка (або картонка). Це робиться для того, аби фарба не передруковувалася на іншу сторону (також можна використовувати файлик, поклавши всередину листки паперу). Далі треба зафіксувати футболку на поверхні – вона має бути максимально рівною, для цього знадобляться прищіпки або зажими для паперу.

Далі обирається малюнок – він може бути будь-яким, на ваш власний смак та залежно від меж вашої фантазії (як вже було сказано, використання корпоративних малюнків є бажаним).  Потім робиться розмітка на тканині за допомогою олівця, іноді для цього можна використовувати трафарет, ну а далі вже на малюнок додаються яскраві барви.

Щоб довго не чекати, доки фарба висохне, можна використати фен та підсушити малюнок. Потім можна закріпити його праскою, але бажано робити це через ганчірку або із зворотної сторони без використання пару.

Наступного дня після заняття футболку або еко-сумку необхідно вивернути і попрасувати, і надалі їх можна буде прати із застосуванням делікатного режиму.

Отож, вперед до корисних знань, веселого дозвілля та яскравого результату!

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті