fbpx

Розвиваємо творчий потенціал співробітників: майстер-класи з живопису

Подзвоніть зараз і замовте

Що Ви найбільше цінуєте в своїх колегах? – Певно, що порядність, відповідальність та креативність. Адже, виконання суто технічних завдань під силу безлічі сучасних гаджетів та програм. А креативність та вміння створювати нове під силу лише людській фантазії. Корпоративні майстер-класи з живопису дозволять вам «прокачати» креативність команди, весело і творчо провести час та відпочити від буденності.

Не турбуйтесь, що в вашій компанії ніхто не займається малюванням. Ми спеціалізуємось на роботі з початківцями і знаємо як побудувати майстер-клас таким чином, щоб процес та результат порадував всіх учасників.

Ми можемо з легкістю організувати корпоративний живописний майстер-клас для невеликої компанії у нас в студії або ж привезти майстер-клас до Вас в офіс чи на іншу локацію. Наші майстер-класи проводяться під ключ. Ми забезпечуємо всіма необхідними матеріалами, наші художниці супроводжують Вас на кожному етапі роботи. В результаті, Ви отримуєте прекрасний новий досвід, гарну картину та релакс.

Переваги корпоративних майстер-класів із живопису

  • Процес малювання – легкий і приємний навіть для тих, хто жодного разу не спробував себе у ролі художника: обираєте тему, тип живопису й у творчій дружній атмосфері вчитеся бути митцями.
  • Можливість спільно намалювати картину у корпоративному стилі (логотипи, продукти компанії)
  • Групи для майстер-класів формуються невеликі, тож жоден учасник не залишиться поза увагою. Якщо вас багато, то радимо розділитися на команди та створювати окремі картини для кожної команди. Як варіант, це можуть бути фрагменти однієї композиції, яку можна зібрати наче пазл в кінці майстер-класу.
  • Картини, намальовані під час майстер-класів, – цікавий варіант декорування офісу, який ще довго буде джерелом позитивного настрою для усієї команди.

Чим це цікаво

  • Варіації майстер-класів дозволяють обрати ті типи живопису, які знаходять у вас та ваших колег найзначніший естетичний відгук: хтось обере олійний живопис, хтось – акварель чи пастель, а комусь до вподоби стане розпис кавою, ебру або рідкий акрил.
  • Спільний відпочинок для компанії завжди позитивно впливає на атмосферу в колективі.
  • Кожен може відчути себе художником та створити власну картину або ж частину спільної композиції. В спільній роботі над картиною добре відпрацьовувати різні ролі в команді.

Як обрати майстер-клас

 • Олійний живопис можна сміливо обирати для початківців – олійні фарби легко лягають і їх простіше наносити. В техніці олійного живопису можна створювати як невеликі самостійні картини, так і масштабні полотна, створені командою.
 • Пастельні малюнки – це насолода для кінестетиків: розтираючи пальцями пастельні олівці, вони отримають справжнє задоволення у пошуках досконалості.
 • Акварельні картини дарують неповторне враження польоту, такі полотна схожі на тістечка безе – такі ж повітряні та ніжні.
 • А от кавовий розпис водночас стане і ароматерапією, й подарує нові ідеї для використання звичних на кухні продуктів: coffee-art створюється кавою (краще – заварною), а відтінки додаються за допомогою какао та кориці.
 • Живопис на воді ебру – це завжди новий цікавий досвід, а неймовірні візерунки ніколи не повторюються. Ідеально для людей, які завжди поспішають. Адже, не зважаючи на те, що живопис на воді – техніка досить динамічна, кожен рух має бути чітко вивіреним. Надзвичайно релаксуючий майстер-клас.
 • Fluid art користується популярністю у компаній, які переїхали в новий офіс та прагнуть додати йому фарб. Прекрасні інтер’єрні картини стануть окрасою кожного офісу та підкреслять його неповторний стиль.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти
Напишіть нам