fbpx

Розвиваємо творчий потенціал співробітників: майстер-класи з живопису

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Замислились про те, щоб відкрити для своєї команди нові обрії у пізнанні світу, спробувати разом щось нове і поглянути на плоди спільної роботи? Корпоративні майстер-класи з живопису дозволять вам “торкнутися” мистецтва у колі колег та створити новий “художній колектив”.

Переконані, що серед вас немає майстрів пензлика і фарби? Забудьте про це і розпочніть власну мистецьку історію з чистого полотна. Всесвітньо відомий американський художник Джексон Поллок, картини якого продаються на аукціонах за великі гроші, взагалі не переймався такими стереотипами: просто клав полотно на підлогу і розбризкував по ньому фарби. За це й отримав в історії прізвисько “Розбризкувач”. Хтозна, можливо під час заняття ви колективно винайдете нову, революційну техніку живопису.

Переваги корпоративних майстер-класів із живопису

  • Процес малювання – легкий і приємний навіть для тих, хто жодного разу не спробував себе у ролі художника: обираєте тему, тип живопису й у творчій дружній атмосфері вчитеся бути митцями.
  • Можливість спільно намалювати картину у корпоративному стилі (логотипи, продукти компанії) – а раптом серед вас є потенційні дизайнери чи художники, про таланти яких ніхто й гадки не мав.
  • Групи для майстер-класів формуються невеликі, тож жоден учасник не залишиться поза увагою.
  • Картини, намальовані під час майстер-класів, – цікавий варіант декорування офісу, який ще довго буде джерелом позитивного настрою для усієї команди.

Чим це цікаво

  • Варіації майстер-класів дозволяють обрати ті типи живопису, які знаходять у вас та ваших колег найзначніший естетичний відгук: хтось обере олійний живопис, хтось – акварель чи пастель, а комусь до вподоби стане розпис кавою.
  • Спільний відпочинок для колективу “у компанії” муз натхнення запам’ятається всім, хто помітив пробудження невідомих раніше здібностей.
  • Кожен може відчути себе Ван Гогом, спробувавши повторити його характерний “закручений” мазок у зображенні зоряного неба чи кипарисів: картини у стилях імпресіонізм та постімпресіонізм новачкам малювати найлегше, адже ці стилі “поблажливо ставляться” до неточностей у зображенні деталей.

Як обрати майстер-клас

 • Олійний живопис можна сміливо обирати для початківців – олійні фарби легко лягають і їх простіше наносити.
 • Пастельні малюнки – насолода для кінестетиків: розтираючи пальцями пастельні олівці, вони отримають справжнє задоволення у пошуках досконалості.
 • Акварельні картини дарують неповторне враження польоту, такі полотна схожі на тістечка безе – такі ж повітряні та ніжні.
 • А от кавовий розпис водночас  і стане ароматерапією, й подарує нові ідеї для використання звичних на кухні продуктів: coffee-art створюється кавою (краще – заварною), а відтінки додаються за допомогою какао та кориці. І головне – можна вільно розбризкувати каву та уявляти себе трішки Джексоном Поллоком.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті