fbpx
Подарункові сертифікати для школярів

Дитинство – це пора нашого життя, яка асоціюється з щирими емоціями, здійсненням мрій і вірою в дива, що обов’язково повинні бути в житті кожної маленької людини. Тому багато батьків докладають чимало зусиль, щоб дати своїй дитині максимум щастя у вигляді подарунків.

Але часом виникає інша проблема – сучасних дітей дуже важко здивувати чимось матеріальним, тому і постає питання: а що ж презентувати, наприклад, школяреві? А якщо це цілий клас і потрібно кожного оригінально привітати з днем народження?

Чудовим вирішенням цієї проблеми стануть подарункові сертифікати на майстер-класи від арт-студії “Ліхтарик”, що знаходиться у самому центрі Києва.

Кожна дитина індивідуальна і має свої власні нахили та уподобання, які обов’язково потрібно вчасно помітити та активно розвивати. Великий вибір майстер-класів: від традиційного гончарства до модернового розпису футболок та сумок, гарантує, що кожна дитина отримає подарунок, який припаде саме їй до душі.

Дитині молодшого чи середнього віку може бути не дуже цікаво одній відвідувати майстер-класи, тому дітям можна запропонувати згуртуватися навколо якоїсь справи. Такі спільні творчі заняття об’єднують однокласників, допомагають краще одне одного розуміти, що позитивно вплине на загальну атмосферу в колективі.

Арт-студія “Ліхтарик” пропонує подарункові сертифікати для школярів з урахуванням їхнього віку.

Учням молодших класів (6-10 років) цікаво буде:

Для старших дітей (від 10 років) також можна запропонувати більш складні техніки:

Якщо школяр серйозно цікавиться мистецтвом, то батьки можуть запропонувати йому відвідати інтерактивну лекцію на тему “Історія мистецтва для дітей”. Окрім нових знань буде ще й маса вражень.

У “Ліхтарику” можна придбати подарункові сертифікати для школярів як одиничні, так і одразу для усього класу. При цьому будуть враховані всі побажання та обов’язково знайдеться формат, зручний для всіх.

Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Напишіть нам
Як нас знайти

Ми на карті