Подарункові сертифікати для школярів

Подзвоніть зараз і замовте

Подарунковий сертифікат для школярів – це можливість подарувати дитині приємні емоції та отримати новий досвід, відвідавши один з творчих майстер-класів.

Дитинство – це пора нашого життя, яка асоціюється з щирими емоціями, здійсненням мрій і вірою в дива, що обов’язково повинні бути в житті кожної маленької людини. Тому багато батьків докладають чимало зусиль, щоб дати своїй дитині максимум щастя. І неодмінною умовою для дитячого щастя мають бути батьківська любов і турбота, відчуття безпеки та віра в дива. А приємним бонусом до цих умов є наявність подарунків.

Але часом виникає інша проблема – сучасних дітей дуже важко здивувати чимось матеріальним, тому і постає питання: а що  подарувати школяреві? А якщо це цілий клас і потрібно кожного оригінально привітати з Днем народження?

Групові майстер-класи з гончарної майстерності

Чудовим рішенням цього питання стануть подарункові сертифікати на майстер-класи від арт-студії «Ліхтарик», що знаходиться у самому центрі Києва.

Кожна дитина індивідуальна і має свої власні уподобання і таланти, які обов’язково потрібно вчасно помітити та активно розвивати. Великий вибір майстер-класів: від традиційного гончарства до сучасного розпису футболок та сумок, гарантує, що кожна дитина отримає подарунок, який припаде саме їй до душі.

Прекрасним рішенням у виборі подарунків для всього класу будуть сертифікати на гончарство, мозаїку або петриківський розпис. Уявіть собі скільки радості ви подаруєте своїм школярикам, які отримають в подарунок до Дня Миколая сертифікати на розпис футболок, а на зимових канікулах прийдуть їх розписувати разом з друзями-однокласниками.

Арт-студія «Ліхтарик» пропонує подарункові сертифікати для школярів з урахуванням їхнього віку.

Петриківский розпис

Що подарувати школярам молодших класів?

Досить легко обрати подарунок власній дитині. Але що подарувати похреснику чи похресниці, племіннику чи племінниці, та ще й так, щоб не питати їх батьків, а зробити приємний сюрприз?Вдалим рішенням буде подарунковий сертифікат на майстер-клас з відкритою датою та можливістю обрати заняття.

Учням молодших класів (6-10 років) цікаво буде:

 • гончарство – майстер-клас включає в себе виготовлення посуду на гончарному крузі та ліплення оригінальних фігурок. Тобто, діти отримають унікальну можливість за одне заняття спробувати дві техніки роботи з глиною, зможуть розписати та задекорувати свої вироби за власним смаком;
 • Петриківський розпис, що, попри видиму легкість, містить багато символів та яскравих кольорів, які так цікаві дітям цього віку. Важливо, що діти малюватимуть не просто на папері (на ньому будуть зроблені пробні мазки), а на дерев’яних дощечках;
 • розмалювати футболку для себе чи сумку для мами. Малюємо якісними текстильними фарбами, що дозволяє потім без проблем прати речі. Тему малюнку дитина обирає самостійно;
 • створити дивовижні візерунки на воді в техніці ебру та перенести малюнки на папір. Унікальна техніка малювання на воді познайомить дітей зі стародавнім східним мистецтвом та подарує унікальний досвід.

Філософія на дому: виїзний майстер-клас з ебру

Що подарувати учням середньої школи?

Для учнів середньої та старшої школи вибір майстер-класів буде ще більшим. Для старших дітей радимо дарувати сертифікат на 2-3 людини, щоб школяр мав змогу прийти з друзями. В цьому віці все цікавіше робити з однокласниками.

Для старших дітей (від 10 років) також можна запропонувати більш складні техніки:

 • задекорувати рамочку для фотографій, дзеркальце або підставки під гаряче, використовуючи техніку мозаїки в стилі Ґауді. Майстер детально розкаже про техніку мозаїки та познайомить дітей з мистецтвом видатного каталонського архітектора Антоніо Гауді;
 • олійнийпастельний чи акварельний живопис – тут взагалі фантазії є де розгулятися, адже тема живопису у нас завжди вільна. Ми не прихильники майстер-класу коли всі малюють одну і ту саму картину за художником. У кожного учня буде своя картина на обрану тему. В залежності від техніки живопису, діти дізнаються про її історію та особливості;
 • гончарство з виготовленням посуду не лише на колі, а й ліпленого руками.

Розпис футболок та сумок

На які свята можна дарувати подарункові сертифікати школярам?

1 вересня – День знань і день, коли отримати в подарунок сертифікат на майстер-клас буде особливо символічно. Адже, подарунковий сертифікат на майстер-клас – це можливість отримати нові знання та навички.

День Народження. Подарункові сертифікати можна закупити на початку навчального року для всього класу та дарувати їх на дні народження дітей. Майстер-клас – це корисний і приємний подарунок для школяра.

День Святого Миколая та Новий рік – це казкові зимові свята, які люблять всі діти. Подарунковий сертифікат на гончарство, живопис чи розпис новорічних іграшок стане прекрасним подарунком школяру.

Чому це цікаво?

Заняття творчістю – це незамінний механізм для стимулювання розвитку мозку. Творчість допомагає розвивати фантазію та креативне мислення.

Крім того, наші майстер-класи супроводжуються цікавою інформацією про історію тієї чи іншої техніки (гончарства, Петриківського розпису, розпису тканин, мозаїки та живописних технік). Таким чином, діти не лише працюють руками, але й отримують корисні знання та знайомляться з історією мистецтва.

В арт-студії «Ліхтарик» можна придбати подарункові сертифікати для школярів як одиничні, так і одразу для усього класу. При цьому будуть враховані всі побажання та обов’язково знайдеться формат, зручний для всіх.

Купити подарунок школяру можна зателефонувавши або написавши нам. Сертифікати можна забрати у нас в студії або купити в електронному вигляді. Крім того, ми можемо відправити Вам сертифікати Новою поштою.

Ціна: від 300 грн

Строк дії: 6 місяців

Форма: електронна або паперова

Вид: на майстер-клас або по номіналу

Як активувати: подзвонити по телефонам студії та сказати номер сертифікату

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті