fbpx
Подарункові сертифікати для жінок

Подзвоніть зараз і замовте

Подарунковий сертифікат для жінок – це ідеальний подарунок на будь-яке свято, або й без приводу! Даруючи такий витончений подарунок, Ви даруєте емоції, натхнення та відпочинок своїй близькій людині.

В реаліях сьогодення жінка навчилась поєднувати непоєднуване в своєму повсякденному житті. Сучасна жінка може керувати власним бізнесом, бути успішною блогеркою, виховувати прекрасних малюків, при цьому прекрасно виглядати та будувати все амбітніші плани на майбутнє. За те, що у нас є така можливість розвиватися всебічно, нам доводиться платити емоційним вигоранням та хронічною втомою. Саме для того, щоб компенсувати недоліки безмежних можливостей, жінці треба інколи відкласти всі справи та поринути в світ натхнення, щоб зарядитися позитивом та енергією для нових звершень.

Під час занять різними видами творчості жінка відпочиває душею, відновлює свою внутрішню енергію та відкриває приховані таланти. А ще вона на кілька годин тікає від буденності, від потреби щось вирішувати, комусь допомагати та поринає в світ, який цілковито підпорядкований її мріям та бажанням. І не важливо, що саме робити: малювати, працювати з глиною чи спробувати себе в екзотичному кавовому живописі чи мистецтві ебру, – у будь-якому випадку результат буде стовідсотково успішним.

А ще цікавішим заняття можна зробити, якщо прийти на нього разом із подругами – адже спільне створення чогось прекрасного і неповторного надзвичайно зближує! Ось чому подарункові сертифікати на творчі майстер-класи від арт-студії «Ліхтарик» стануть особливо цінним подарунком для жінки, і не слід чекати особливого приводу чи 8 березня, щоб зробити такий приємний подарунок.

Чому такий подарунок сподобається жінці?

Ваша дружина, мама, донька чи подруга обов’язково залишаться задоволеними участю в творчому занятті, і цьому існує декілька простих пояснень:

  • Запрошуючи жінку на творчий майстер-клас, наприклад на заняття олійним живописом, Ви даруєте їй кілька годин на одинці зі своїми талантами, мріями та думками. А в результаті, ще й прекрасну картину, написану дбайливими жіночими руками.
  • Наші подарункові сертифікати мають дуже багато варіантів. Ви обов’язково підберете саме те, що зацікавить жінку, або залишите їй можливість зробити це самостійно.
  • Головною цінністю участі в майстер-класі є навіть не сам процес, а яскраві враження та позитивні емоції, які залишаться в пам’яті жінки надовго.
  • Крім приємних вражень на згадку про майстер-клас в учасниці залишиться й річ, яку вона сама створить. Це може бути картина, керамічний виріб, скетч або фешн ілюстрація. У нас широкий вибір майстер-класів на різний смак!

Подарунковий сертифікат на творче заняття стане гарним сюрпризом для будь-якої жінки, яка в тій чи іншій мірі цікавиться мистецтвом. Різні види живопису, гончарство, мозаїка, fluid art, розпис еко сумок та фешн ілюстрація – ці заняття залишать по собі багато теплих спогадів та щиру вдячність за чудовий подарунок. Завдяки тому, що сертифікат діє пів року, Ви можете бути впевнені, що навіть дуже зайнята жінка знайде час, щоб скористатися Вашим подарунком. Тож сміливо звертайся в арт-студію «Ліхтарик» та замовляйте подарункові сертифікати для ваших коханих жінок!

Подарунковий сертифікат для жінок на День народження буде незабутнім подарунком. Ми детально розповімо, як користуватися сертифікатом: головне – знати унікальний номер подарункового сертифіката і протягом 6 місяців зателефонувати в нашу художню студію, щоб записатися на творчий майстер-клас. Ідеї подарункових сертифікатів в художній студії різноманітні від гончарної справи до живопису олією, від розпису футболок до флюїд арт. 

Де можна придбати подарунковий сертифікат? Подарунковий сертифікат можна купити у нас в арт-студії або онлайн. Подарунковий сертифікат на творчий майстер-клас буде відмінним подарунком дівчині на свято.

Жіночі подарункові сертифікати особливо популярні навесні. Подарункові сертифікати для жінок – відмінний подарунок на 8 березня.

Ціна: від 200 грн

Строк дії: 6 місяців

Форма: електронна або паперова

Вид: на майстер-клас або по номіналу

Як активувати: подзвонити по телефонам студії та сказати номер сертифікату

Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Напишіть нам
Як нас знайти